Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Żona i dzieci Tadeusza Sznuka. Prawda o rodzinie była skrywana przez wiele lat
Michał Fitz
Michał Fitz 03.01.2022 19:44

Żona i dzieci Tadeusza Sznuka. Prawda o rodzinie była skrywana przez wiele lat

Tadeusz Sznuk
fot. fragment programu „Jeden z dziesięciu”

Tadeusz Sznuk jest niezwykle popularny, ale absolutnie nie można określić go mianem celebryty. Niewiele wiadomo o nim samym, a co dopiero o jego rodzinie. Kim więc są jego żona i dzieci?

W pojedynczych wywiadach, których udzielił, Tadeusz Sznuk przyznał, że nie jest skory do wyznań, dlatego rzadko decyduje się na podobne rozmowy. Co wyjawił o swojej rodzinie?

Tadeusz Sznuk: żona

Przez długi okres popularności Sznuka nie było nawet wiadomo, czy ma on żonę. Później przyznał się, że ma małżonkę, ale wciąż niewiele o niej mówi, chroniąc jej i swoją prywatność.

Nie wiadomo więc, kim jest wybranka jego serca, ani czym zajmuje się na co dzień. Być może jeszcze kiedyś przyjdzie czas na to, by prezenter się tym pochwalił.

Tadeusz Sznuk: dzieci

Nieco więcej wiadomo natomiast o jego potomstwie. Jak się okazuje, Tadeusz Sznuk doczekał się trójki dzieci. Ma 2 synów i córkę. Chłopcy wyrośli na informatyków, natomiast ich siostra została psychologiem społecznym pracującym w agencjach reklamowych.

Jak przyznał Sznuk, jego dzieci wystarczająco napatrzyły się na telewizję i media od kulis, by wiedzieć, że same nie chcą mieć z nimi nic wspólnego w swoim dorosłym życiu. Dlatego też zdecydowały się na inne kariery, zamiast skorzystać ze znajomości ojca.

Zobacz jeden z odcinków programu:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sara James pochwaliła się zdjęciem z mamą. Pani Arleta wygląda jak siostra piosenkarki
  2. Dominika Gwit niknie w oczach. Fanka pod najnowszym zdjęciem całej sylwetki: „Mega widać różnicę”

Źródło: Viva

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów