Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zapadła decyzja, czy Tadeusz Sznuk będzie dalej prowadził „1 z 10”. TVP wydała komunikat
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 11.06.2021 22:12

Zapadła decyzja, czy Tadeusz Sznuk będzie dalej prowadził „1 z 10”. TVP wydała komunikat

Tadeusz Sznuk
fot. East News / TRICOLORS / eastnews.pl

Tadeusz Sznuk od 27 lat prowadzi kultowy program Jeden z dziesięciu. Okazuje się, że dalsza emisja hitu TVP stanęła pod znakiem zapytania. Jest już odpowiedź stacji.

Tadeusz Sznuk jest bez wątpienia jedną z gwiazd Telewizji Polskiej. Jeden z dziesięciu bez jego udziału to już nie byłby ten sam program.

Tadeusz Sznuk będzie dalej prowadził 1 z 10?

Pod koniec kwietnia, gdy emitowane były ostatnie odcinki 1 z 10 widzowie zaczęli spekulować. Obawiali się, że stacja rezygnuje z dalszych emisji hitu. Wszystko za sprawą pożegnania, jakie wygłosił na wizji Tadeusz Sznuk:

Zwycięzcy, widzom dziękujemy za obecność. I to koniec.

Obawy fanów okazały się słuszne. Między TVP a producentem programu – firmą Euromedia TV doszło do konfliktu. Jak miał stwierdzić nadawca: oczekiwania producenta wykraczają poza standardy TVP i nie mogą być spełnione.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Grupa Euromedia TV szybko zareagowała na oświadczenie Telewizji Publicznej i zastrzegła, że zawsze stała i będzie stać na straży niezależności i wysokiej jakości programu.

Teraz, jak informuje Spidersweb, TVP przekazało mediom nowy komunikat. Nowe odcinki 1 z 10 wystartują już jesienią. Wygląda na to, że obie strony w końcu doszły do porozumienia. Prowadzącym, rzecz jasna, pozostaje Tadeusz Sznuk.

Informujemy, że ekipa teleturnieju wraca na plan Jednego z Dziesięciu! Teraz jeszcze zapraszamy na powtórki, ale już po wakacjach wrócimy do Was z premierowymi odcinkami – czytamy na fanpage’u programu.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Spidersweb.pl, Facebook.com