Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Smutne, Tadeusz Sznuk nie odebrał własnej Telekamery. Czubówna odczytała list
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 01.06.2022 11:32

Smutne, Tadeusz Sznuk nie odebrał własnej Telekamery. Czubówna odczytała list

Tadeusz Sznuk
fot. Wojciech Pędzich – Own work, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=101015322

31 maja rozdano nagrody „Tele Tygodnia”. Na tegorocznej gali Telekamer przyznano nagrody 25-lecia. Niestety, Tadeusz Sznuk, jeden z laureatów, nie pojawił się na wydarzeniu. Krystyna Czubówna przekazała wiadomość od niego.

Sznuk jest jedną z ikon TVP. Prowadzący program „Jeden z dziesięciu” gości na ekranach telewizorów od 1994 roku, bawiąc widzów podczas teleturnieju. Dlaczego nie odebrał statuetki?

Tadeusz Sznuk nie pojawił się na gali Telekamer

W tym roku miała miejsce jubileuszowa, 25. edycja rozdania Telekamer. Przyznawane statuetki były więc podsumowaniem ostatniego ćwierćwiecza polskiej telewizji.

Widzowie tygodnika mogli oddawać głosy tylko na Aktora, Aktorkę i Serial ćwierćwiecza. Laureatów pozostałych kategorii wybrała redakcja „Tele Tygodnia”. Wydarzenie uświetnił występ Edyty Górniak, która zaśpiewała piosenkę „I’ll never love again”.

Sznuk został laureatem w kategorii „Osobowość 25-lecia”. Niestety, 78-letni gwiazdor nie mógł pojawić się wydarzeniu z powodów rodzinnych. Przekazał za to list, który odczytała Krystyna Czubówna.

Prezenter pogratulował w nim nominowanym i zwycięzcom, po czym podzielił się zaskakującą, dowcipno-ironiczną refleksją. Zaznaczył, że istnieją „dziesiątki kanałów i setki programów, w których występują tysiące postaci”:

Co zatem jest podstawą, esencją osobowości telewizyjnej, skoro ten zaszczytny tytuł przypadł jegomościowi, który głównie zajmuje się czytaniem na głos, ze zrozumieniem, pytań z małych karteczek? Doprawdy dziwny jest ten telewizyjny świat – napisał.

Źródło: TV Puls

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Polska gwiazda w amerykańskim „Mam Talent”. Wokalistka zachwyciła jurorów
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje
  4. Kim jest żona Marka Kondrata? 38 lat młodsza kobieta to córka znanego Polaka