Lifestyle.Lelum.pl > Iwona Pavlovic

Iwona Pavlovic

Iwona Pavlović
25.04.2024 21:41 Pavlović o finale Tańca z Gwiazdami. Czy już wie, kto wygra?

14. edycja “Tańca z Gwiazdami” jest na bardzo wysokim tanecznym poziomie. Zdaniem Iwony Pavlović o zwycięstwie zadecyduje jeden szczegół. Jurorka ma swojego faworyta? 

Iwona Pavlović, Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
14.04.2024 21:14 Pavlović zrugała Kaźmierską w TzG: "Dla mnie to jest już męczące"

To już siódma niedziela, podczas której miliony Polaków zasiadają przed telewizorami, aby obejrzeć występy uczestników programu “Taniec z Gwiazdami”. Nadszedł czas na wykon Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela. Dzisiejszy odcinek jest wyjątkowy, bowiem pary przedstawią dwa układy. Czy dziś też się im poszczęści?

Jurorzy "Taniec z Gwiazdami"
14.04.2024 20:14 Taniec z gwiazdami: Pavlović w piórach, a Kasprzyk, jak hrabina. Ale się odstroiły

Trwa siódmy odcinek 14. edycji programu “Taniec z Gwiazdami”. O Kryształową Kulę walczy już tylko sześć par, a rywalizacja staje się ona coraz bardziej zacięta. Dziś uczestnicy zaprezentują przed jurorami aż dwa tańce.

Dagmara Kaźmierska, Iwona Pavlović
07.04.2024 21:17 Pavlović prawie wyszła z siebie po tym, co powiedział do niej syn Kaźmierskiej

Spięcia pomiędzy Dagmarą Kaźmierską a Iwoną Pavlović wydają się nie mieć końca! W dzisiejszym odcinku “Tańca z Gwiazdami” doszło do kolejnego z nich. Tym razem głos zabrał syn królowej życia - Conan.

Dagmara Kaźmierska Iwona Pavlović
01.04.2024 12:22 Kaźmierska szczerze o niechęci Pavlović! "To żadne zaskoczenie"

Dagmara Kaźmierska bez wątpienia jest jedną z najbarwniejszych postaci programu “Taniec z Gwiazdami”. Niestety, mimo ogromnej sympatii internautów, jurorzy nie są zachwyceni występami charyzmatycznej blondynki. Teraz królowa życia wypowiedziała się na temat rzekomego konfliktu z Iwoną Pavlović. Takich słów nikt się nie spodziewał!

Iwona Pavlović, Taniec z Gwiazdami
01.04.2024 09:16 Pavlović aż złapała się za głowę! Coś takiego miało miejsce PIERWSZY raz w tej edycji TzG

Najnowszy odcinek programu “Taniec z Gwiazdami” po raz kolejny dostarczył widzom ogromu wrażeń i emocji. Podczas jednego z występów doszło do sytuacji, której nie mieliśmy jeszcze okazji oglądać w trwającej właśnie edycji tanecznego formatu. Swojego zaskoczenia nie kryła nawet Iwona Pavlović!

Iwona Pavlović, Dagmara Kaźmierska
25.03.2024 14:19 Pavlović znowu atakuje Kaźmierską: "Mi to się nie podoba"

Program “Taniec z Gwiazdami” cały czas bije rekordy popularności, a kolejne odcinki, w których oglądamy taneczne zmagania uczestników, cieszą się sporą sympatią internautów. Od samego początku jest też głośno o “konflikcie”, jaki pojawił się między Dagmarą Kaźmierską a Iwoną Pavlović. Teraz Czarna Mamba po raz pierwszy szczerze wypowiedziała się o zachowaniu królowej życia.

Ewa Kasprzyk
24.03.2024 21:13 "Ty miałaś milczeć!". Kasprzyk wrzasnęła na Pavlović przy ocenianiu

Trwa czwarty odcinek 14. edycji programu “Taniec z Gwiazdami”. Dziś motywem przewodnim jest wiosna. Uczestnicy wykonują układy do najbardziej radosnych utworów muzycznych z Polski i ze świata. Po występie Anity Sokołowskiej Iwona Pavlović musiała tak zareagować.

Iwona Pavlović
24.03.2024 20:36 Pavlović odpaliła się na całego. "To był twój najgorszy taniec!"

Trwa czwarty odcinek programu “Taniec z Gwiazdami”. Tym razem produkcja postawiła na motyw wiosenny. Za nami występ kilkorga z uczestników, w tym Julii “Maffashion” Kuczyńskiej. Okazało się, że nie wszystko poszło zgodnie z planem. To powiedziała jej Iwona Pavlović!

Iwona Pavlović w piórach i białej sukience
21.03.2024 08:10 Pavlović nie jest typową babcią. Na pytanie o wnuka na chwilę zamilkła

“Taniec z gwiazdami” to bez wątpienia format, który cieszy się od lat niesłabnącym zainteresowanie widzów. To samo tyczy się jurorów, wśród których nie brakuje rotacji. Jedynym stałym punktem jest Iwona Pavlović. Mistrzyni tańca i niekwestionowana eksperta w tej dziedzinie ma także życie prywatne, które przy okazji stało się obiektem zainteresowania widzów. Niewielu jednak wie, jaką babcią jest gwiazda. Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości.

Taniec z Gwiazdami
18.03.2024 08:41 Widzowie TzG są wściekli na Czarną Mambę! "Uwzięła się na nich"

Trzeci odcinek “Tańca z Gwiazdami” odbił się szerokim echem w sieci. Wszystko z powodu niezapomnianych występów uczestników, którzy zadbali o to, aby widzowie nie mieli czasu na nudę. Mimo ogromu wrażeń, fani nie są zachwyceni postawą Iwony Pavlović. Jurorka znalazła się w ogniu krytyki internautów.

Iwona Pavlović, Tomasz Wygoda
17.03.2024 17:07 "Taniec z Gwiazdami": z jakimi osobami trzyma się Iwona Pavlović?

W oczekiwaniu na kolejne odcinki popularnego programu “Taniec z Gwiazdami” wiele osób zastanawia się, jakie relacje łączą osoby pracujące przy jego produkcji. Ciekawość dotyczy między innymi jurorki Iwony Pavlović, która swoją odważną krytyką wprawia oglądających w duże emocje. Okazuje się, że sędzia zdradziła, jakie relacje łączą ją z innymi.

Iwona Pavlović
16.03.2024 10:44 Iwona Pavlović w blond włosach. Nie zawsze słynęła z czarnych kosmyków

Od lat pełni rolę jurorki w najpopularniejszym programie tanecznym w Polsce. Nic dziwnego, bowiem jej osiągnięcia w tej dziedzinie mogą wprawić w zachwyt. Nie każdy jednak pamięta, że Czarna Mamba wyglądała niegdyś nieco inaczej. Te włosy zdumiały wszystkich!

Iwona Pavlović, Ewa Kasprzyk
12.03.2024 14:41 Takich napięć w jury “TzG” jeszcze nie było! Pavlović wyjawiła prawdę

Za nami drugi odcinek programu “Taniec z Gwiazdami”. Tym razem uczestnicy wykonali układy do utworów znanych z popularnych filmów. Odnotowaliśmy pierwszą parę, która zakończyła przygodę na parkiecie, a pomiędzy jurorami dochodzi do pierwszych spięć. Tak Iwona Pavlović oceniła swoją relację z Ewą Kasprzyk.

Taniec z gwiazdami
10.03.2024 21:34 Jest pierwsza 40! Nawet Pavlović nie miała się do czego przyczepić

Trwa drugi odcinek 14. edycji programu “Taniec z gwiazdami”. Nikt się tego nie spodziewał, ale już okrzyknięto sukces. Pierwszy raz w tej edycji odnotowano pełną liczbę punktów! Oni otrzymali czterdziestkę od jurorów.

Taniec z gwiazdami
10.03.2024 21:14 Nawet Pavlović nie mogła tego obiektywnie ocenić. Sceny w "TzG"

“Taniec z Gwiazdami” porywa tłumy, a na parkiecie o Kryształową Kulę wciąż walczy cały komplet par. Dziś pożegnamy jedną z nich. Napięcie jest wysokie, a oceny niezwykle krytyczne.

Występ Kaźmierskiej wstrząsnął widzami programu „Taniec z gwiazdami”, fot. KAPiF, kadr z programu „Taniec z gwiazdami” prod. Polsat
04.03.2024 10:02 Występ Kaźmierskiej wstrząsnął widzami “TzG”. Takie oceny?!

Fani programu „Taniec z gwiazdami” mają premierowy odcinek 14. edycji Polsatu za sobą. Wśród celebrytów biorących udział w najnowszej edycji znalazła się między innymi Dagmara Kaźmierska, która zyskała popularność za sprawą udziału w programie „Królowe życia”. Jej występ na parkiecie otrzymał dość podzielone noty od jurorów. Internautom niezbyt przypadły do gustu ich oceny. 

Taniec z gwiazdami, jurorzy
03.03.2024 21:28 Widzowie “TzG” są zawiedzeni już po pierwszym tańcu

Wystartowała kolejna edycja programu “Taniec z gwiazdami”. Na oczach widzów rozegrają się debiuty osób, które nigdy nie miały do czynienia z tańcem, ale również występy tych, którzy są z nim za pan brat. Za nami kilka występów. Pierwszy z nich wzbudził duże emocje.

Jakie relacje łączą Pavlović i Tyszkiewicz?
05.02.2024 08:14 Jakie relacje łączą Pavlović i Tyszkiewicz? Smutna prawda

Iwona Pavlović i Beata Tyszkiewicz przez długi czas były jurorkami w kultowym programie “Taniec z Gwiazdami”. Teraz uwielbiane show przechodzi poważną metamorfozę, a ze standardowego składu jurorskiego na ekranie zobaczymy już tylko “Czarną Mambę”. Wiele osób zastanawia się, jak wyglądają obecnie relacje obu pań?

Iwona Pavlović
09.01.2023 23:34 Iwona Pavlović skomentowała rzekome zwolnienie z „Tańca z Gwiazdami

Iwona Pavlović skomentowała doniesienia na temat jej udziału w kolejnych edycjach programu „Taniec z Gwiazdami”. Czy w tym show również zajdą nieoczekiwane zmiany? Wiele osób zastanawia się, czy zmiany, które obserwujemy w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” dosięgną również kolejne produkcje Polsatu. Czy to możliwe, że ich ofiarą padnie również kultowe taneczne show?

Krystyna Pawłowicz
25.12.2022 19:44 Krystyna Pawłowicz mocno zwróciła się do Micka Jaggera. Zapytała, czy był u spowiedzi przed świętami

W Boże Narodzenie Krystyna Pawłowicz nagle zwróciła się do legendy światowej sławy. Mick Jagger nieźle oberwał od polskiej posłanki, która na widok zdjęcia z choinką nie mogła milczeć. Zapytała, czy gwiazdor w ogóle był przed świętami u spowiedzi. Liczne grono internautów przecierało oczy ze zdumienia i w pierwszej chwili myślało, że to żart. Nie co dzień bowiem zdarza się, by polski polityk tak ostro i bezpośrednio rugał legendę światowej sceny. Tymczasem do gwiazdy The Rolling Stones zwróciła się sędzia Trybunału Konstytucyjnego.

Iwona Pavlović
05.12.2022 13:14 Iwona Pavlović przerywa ciszę ws. kłótni z Tyszkiewicz. Nie gryzła się w język. „Ma dużo ironii w sobie”

Iwona Pavlović bez dwóch zdań jest kobietą bardzo charyzmatyczną. Dała się poznać jako surowa i merytoryczna jurorka. Przez to nie raz wchodziła już w wymianę zdań z uczestnikami. Parę razy posprzeczała się też na wizji z Beatą Tyszkiewicz, która również znana jest ze swojego temperamentu. Aktorka od paru edycji nie występuje już w „Tańcu z Gwiazdami”, ale podobnie jak Pavlović, przez lata była jego charakterystyczną częścią. Czy między paniami naprawdę była tak napięta atmosfera?

Iwona Pavlović
11.11.2022 05:00 Iwona Pavlović z ukochanym na środku Morza Karaibskiego. Tak bawi się po „Tańcu z Gwiazdami”, trafiła do magicznego miejsca

Ledwo dobiegła końca 13. edycja „Tańca z Gwiazdami” a Iwona Pavlović już wraz z ukochanym wyruszyła w bajkową podróż. W środku nocy gigantyczny, rozświetlony statek pasażerski robił piorunujące wrażenie. Jurorka wylądowała na samym środku Morza Karaibskiego. Na Instagramie jurorki pojawiły się zdjęcia i relacje, które z miejsca wywołały zachwyt wśród fanów. Nie minęły nawet dwa tygodnie od finału „Dancing with the Stars”, gdy Iwona Pavlović wraz z mężem wylądowali na rajskich wodach Ameryki Łacińskiej.

Iwona Pavlović
20.10.2022 21:04 Iwona Pavlović nie wytrzymała po krytyce internauty. Chwilę później rozpętała się burza, takiej jej nie znaliście

Iwona Pavlović związana jest z programem „Taniec z gwiazdami” od premierowej edycji w 2005 roku. Wieloletnie doświadczenie pomogło jej ukształtować reputację sprawiedliwej jurorki. Niektórzy internauci podważają jednak jej ocenę umiejętności znanych uczestników. Ostatni odcinek tanecznego programu wywołał spore oburzenie wśród części widzów ze względu na eliminację Natalii Janoszek i Rafała Maseraka. Przez wielu para typowana była na zdecydowanych faworytów edycji. W ich niepowodzeniu niektórzy widzą winę jurorów.

Iwona Pavlović
13.10.2022 11:33 Iwona Pavlović, jak zwykle ostro komentuje. Tym razem podsumowała Paulinę Smaszcz, pójdzie jej w pięty?

Była żona Macieja Kurzajewskiego, Paulina Smaszcz w mocno krytycznym tonie skomentowała związek dziennikarza z Kasią Cichopek. Później wystosowała jeszcze długi post, w którym dodatkowo dogryzła ojcu swoich dzieci. Jej zachowanie skomentowała Iwona Pavlović. Jurorka „Tańca z Gwiazdami” została zapytana przez media, co sądzi o zachowaniu Smaszcz. Mogła się na ten temat rzetelnie wypowiedzieć z własnego doświadczenia, bo sama jest rozwódką. Iwona Pavlović miała dla byłej żony Kurzajewskiego „małą radę”.

Krzysztof Rutkowski
18.09.2022 18:05 Krzysztof Rutkowski wbił szpilę Iwonie Pavlović. W sieci zagrzmiało, apel prosto z samolotu do Ameryki

Krzysztof Rutkowski po raz kolejny wbił szpilę Iwonie Pavlović i nawiązał do afery, która miała miejsce na Zanzibarze i o której wspominał już w trakcie trwania programu „Taniec z Gwiazdami”. Detektyw zamieścił specjalny post, w którym poinformował o swoim wylocie na wyspę. Najsłynniejszy polski detektyw był jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników najnowszej edycji programu „Taniec z Gwiazdami„. Już w pierwszym odcinku popularnego show otrzymał od zasiadającej w jury Iwony Pavlović historyczną jedynkę. Później gwiazdor wypowiedział się w jednym z wywiadów, że niska nota nie była spowodowana jego tańcem, ale aferą, nad którą pracuje detektyw. Krzysztof Rutkowski po raz kolejny nawiązał do skandalu na Zanzibarze. W social mediach zamieścił post, w którym wbił szpilkę „czarnej mambie”.

Taniec z Gwiazdami: monika miller
06.09.2022 11:17 Zaskoczenie. Uczestniczka „Tańca z gwiazdami” drugi raz bierze udział w programie. Jest komentarz Pavlović

Za nami drugi odcinek budzącego skrajne emocje programu „Taniec z Gwiazdami”. Jedną z uczestniczek, która od samego początku otrzymuje od jurorów same pozytywne opinie, jest ukraińska piosenkarka Jamala, która ma już za sobą start w rodzimej edycji show. Teraz Iwona Pavlović wypowiedziała się na temat udziału gwiazdy w formacie. Jamala jest jedną z gwiazd, która na parkiecie odnajduje się niczym ryba w wodzie. Wokalistka występuje w parze z Jackiem Jeshke, z którym od początku świetnie się dogaduje, a ich występy przypadają do gustu jurorom. Co ciekawe, piosenkarka ma już za sobą udział w ukraińskiej edycji programu „Taniec z Gwiazdami”, w której zajęła 9. miejsce. Jamala pojawiła się tam w grudniu 2021 roku. Czy to, że obecne show jest dla wokalistki drugim podejściem, jest niesprawiedliwe w stosunku do reszty uczestników? Głos zabrała sama Iwona Pavlović.

Taniec z gwiazdami Krzysztof Rutkowski
05.09.2022 18:38 Krzysztof Rutkowski szykuje wielką niespodziankę. Pavlović zaniemówi po występie detektywa w „Tańcu z Gwiazdami”?

Pierwszy występ detektywa w „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” okazał się klapą. Teraz Krzysztof Rutkowski trenuje do kolejnego popisu. Wiele wskazuje na to, że będzie miał niespodziankę dla widzów, a także Iwony Pavlović. Widzowie oczekują na kolejny „Taniec z gwiazdami”, jednak poprzedni odcinek nadal omawiany jest w mediach. Już od tygodnia Krzysztof Rutkowski nie schodzi z nagłówków. Nie tylko za sprawą niezbyt udanego popisu umiejętności tanecznych, ale także w związku z kontrowersyjnymi wypowiedziami na temat Iwony Pavlović, z którą, lekko mówiąc, ma na pieńku. Wygląda jednak na to, że kolejny występ detektywa może być niemałym zaskoczeniem, zarówno dla widzów, jak i samej Czarnej Mamby.

  • 1
  • 2