Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Iwona Pavlović w blond włosach. Nie zawsze słynęła z czarnych kosmyków
Julia Bogucka
Julia Bogucka 16.03.2024 10:44

Iwona Pavlović w blond włosach. Nie zawsze słynęła z czarnych kosmyków

Iwona Pavlović
Fot. KAPiF

Od lat pełni rolę jurorki w najpopularniejszym programie tanecznym w Polsce. Nic dziwnego, bowiem jej osiągnięcia w tej dziedzinie mogą wprawić w zachwyt. Nie każdy jednak pamięta, że Czarna Mamba wyglądała niegdyś nieco inaczej. Te włosy zdumiały wszystkich!

Iwona Pavlović jest jurorką słynnego programu

Format “Taniec z Gwiazdami” ma w Polsce długą historię. Początkowo był emitowany na antenie stacji TVN, a zadebiutował w 2005 roku. Program od samego początku bił rekordy popularności, a największa liczba widzów zgromadziła się przed telewizorami podczas finału jego 2. edycji. Wtedy odnotowano wynik w wysokości 7,7 miliona oglądających. Choć minęły już niemal dwie dekady, “Taniec z Gwiazdami” wciąż można śmiało nazywać jednym z najpopularniejszych formatów w Polsce.

Przez pierwsze dwanaście odsłon tego programu skład jurorów był niezmienny. Występy oceniali: Iwona Pavlović, Piotr Galiński, Beata Tyszkiewicz i Zbigniew Wodecki. Ta kultowa grupa sędziów zapadła w pamięci wszystkich. Z różnych powodów po tym czasie zaszły zmiany i choć aktorka znana z roli Izabeli Łęckiej jeszcze powróciła do programu “Taniec z Gwiazdami”, to Zbigniew Wodecki już nigdy do niego nie powrócił. Ze starego składu jurorów do dziś została tylko Iwona Pavlović.

Takich napięć w jury “TzG” jeszcze nie było! Pavlović wyjawiła prawdę Jakie relacje łączą Pavlović i Tyszkiewicz? Smutna prawda

Iwona Pavlović i jej osiągnięcia taneczne

Choć nie każdy juror w historii programu “Taniec z Gwiazdami” może się pochwalić osobistymi osiągnięciami w tej dziedzinie, Iwona Pavlović może się szczycić niemałymi sukcesami. Od siódmego roku życia trenowała ludowe układy, a w wieku 15 lat zaczęła się uczyć tańca towarzyskiego. Na przełomie lat 80. i 90. kilkukrotnie zdobyła tytuł Mistrzyni Polski u boku swojego ówczesnego męża Arkadiusza Pavlovicia.

Prowadziła z partnerem szkołę tańca, a kilka lat później zdobyła uprawnienia sędziowskie. Dzięki temu mogła oceniać występy na europejskich i światowych turniejach. Do jej uczniów należą między innymi Rafał Maserak, Agustin Egurrola czy Aleksandra Jordan. Na podstawie tych danych można stwierdzić, że Iwona Pavlović w roli jurorki programu “Taniec z Gwiazdami” to po prostu odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Trudno sobie wyobrazić bardziej kompetentnego sędzię w polskiej odsłonie tego formatu.

KAPIF_oryginal_K1170482F.jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Iwona Pavlović "ZDEMASKOWANA". Tak "Czarna Mamba" wygląda bez grama makijażu i z rozwichrzonymi włosami!

Tak wyglądała kiedyś Iwona Pavlović!

Choć do słynnej jurorki na stałe przylgnął pseudonim “Czarna Mamba”, rzeczywistość nie zawsze malowała się w tych barwach. Warto przypomnieć, że w 2010 roku Iwona Pavlović sygnowała swoim nazwiskiem linię perfum o takiej nazwie, dostępną w trzech wariantach zapachowych. Od lat widujemy ją w charakterystycznej fryzurze, ale jeśli sięgniemy odpowiednio daleko w przeszłość, przekonamy się, że niegdyś jej twarz okalały blond kosmyki.

Bylibyście w stanie wyobrazić sobie Iwonę Pavlović z takimi włosami? Już nie musicie, bo dotarliśmy do fotografii, która dokładnie to przedstawia. Blondwłosa sędzia robi naprawdę duże wrażenie! W której wersji kolorystycznej jurorka wygląda lepiej?

KAPIF_oryginal_K814566F.jpg
Fot. KAPiF
KAPIF_oryginal_K789722F.jpg
Fot. KAPiF