Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kaźmierska szczerze o niechęci Pavlović! "To żadne zaskoczenie"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 01.04.2024 12:22

Kaźmierska szczerze o niechęci Pavlović! "To żadne zaskoczenie"

Dagmara Kaźmierska Iwona Pavlović
fot. KAPIF

Dagmara Kaźmierska bez wątpienia jest jedną z najbarwniejszych postaci programu “Taniec z Gwiazdami”. Niestety, mimo ogromnej sympatii internautów, jurorzy nie są zachwyceni występami charyzmatycznej blondynki. Teraz królowa życia wypowiedziała się na temat rzekomego konfliktu z Iwoną Pavlović. Takich słów nikt się nie spodziewał!

Dagmara Kaźmierska szaleje na parkiecie "Tańca z Gwiazdami"

14. edycja kultowego tanecznego formatu od samego początku budzi ogromne zainteresowanie internautów. Wszystko z powodu gwiazdorskiej obsady, która ma okazję zaprezentować nam swoje taneczne umiejętności. W tej edycji na parkiecie szaleją między innymi: Roksana Węgiel, Maciej Musiał, Anita Sokołowska, czy Dagmara Kaźmierska. 

Nie da się ukryć, że to właśnie charyzmatyczna królowa życia budzi największe kontrowersje i od pierwszych odcinków jest na ustach wszystkich fanów “Tańca z Gwiazdami”. Dagmara Kaźmierska występuje w show u boku Marcina Hakiela i miała szansę zaprezentować nam wiele różnorodnych choreografii. Niestety, pomimo wielu starań wciąż nie udało jej się zyskać aprobaty jurorów.

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel,
Dagmara Kaźmierska szaleje na parkiecie "Tańca z Gwiazdami", fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel,
Dagmara Kaźmierska szaleje na parkiecie "Tańca z Gwiazdami", fot. KAPIF
Pavlović aż złapała się za głowę! Coś takiego miało miejsce PIERWSZY raz w tej edycji TzG Nowa uczestniczka Rolnika już zmaga się z hejtem. Internauci mają swoje podejrzenia

Dagmara Kaźmierska wzruszyła wszystkich eleganckim walcem

Pomimo niskich ocen i negatywnych wypowiedzi jurorów królowa życia może liczyć na ogromne wsparcie wiernych fanów, dzięki któremu sukcesywnie przechodzi do kolejnych odcinków show. W ostatnim wydaniu, które mogliśmy oglądać na antenie Polsatu w Niedzielę Wielkanocną, Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel zaprezentowali nam eleganckiego walca angielskiego, który natychmiast skradł serca widzów.

Para zatańczyła do piosenki “Jej portret” Bogusława Meca, a królowa życia zadedykowała swój występ swojemu ukochanemu synowi Conanowi, który wspiera ją podczas każdego odcinka “Tańca z Gwiazdami”. Niestety, mimo wzruszeń duet otrzymał jedynie 23 punkty i tym samym zajął ostatnie miejsce wśród uczestników. Teraz gwiazda zabrała głos w sprawie wypowiedzi jurorów i zdradziła, czy naprawdę istnieje konflikt pomiędzy nią a Iwoną Pavlović.

ZOBACZ TEŻ: Koszmar rozegrał się w Wielką Niedzielę! Policja wokół całego domu.

Dagmara Kaźmierska szczerze o konflikcie z Iwoną Pavlović

Teraz Dagmara Kaźmierska po raz pierwszy postanowiła wypowiedzieć się na temat ocen jurorskich oraz słów Iwony Pavlović, według której królowa życia nie wykonała żadnego postępu przez cały czas trwania programu “Taniec z Gwiazdami”. Charyzmatyczna blondynka przyznała, że słowa Czarnej Mamby nie były dla niej żadnym zaskoczeniem i jak zwykle “bierze je na klatę”.

Nie można każdemu dogodzić. Pani Iwonce się nie podobało, komuś innemu się podobało i już. Nie będziemy drzeć szat - powiedziała uczestniczka show w rozmowie z Pomponikiem.

Co więcej, Dagmara Kaźmierska przyznała, że słowa Iwony Pavlović miały sporo wspólnego z rzeczywistością, ponieważ nawet jeśli nauczyła się kilku nowych rzeczy, to nie ma ich za wiele. Gwiazda nie ukrywa, że czerpie radość z tego programu, ale zdaje też sobie sprawę ze swoich słabości.