Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Ty miałaś milczeć!". Kasprzyk wrzasnęła na Pavlović przy ocenianiu
Julia Bogucka
Julia Bogucka 24.03.2024 21:13

"Ty miałaś milczeć!". Kasprzyk wrzasnęła na Pavlović przy ocenianiu

Ewa Kasprzyk
fot. KAPiF

Trwa czwarty odcinek 14. edycji programu “Taniec z Gwiazdami”. Dziś motywem przewodnim jest wiosna. Uczestnicy wykonują układy do najbardziej radosnych utworów muzycznych z Polski i ze świata. Po występie Anity Sokołowskiej Iwona Pavlović musiała tak zareagować.

Trwa czwarty odcinek programu "Taniec z Gwiazdami"

Ponownie przed telewizorami zgromadziły się setki tysięcy widzów, aby zobaczyć, jak na parkiecie radzą sobie najbardziej rozpoznawalni celebryci w Polsce. Gwiazdy show-biznesu walczą o Kryształową Kulę i nagrodę pieniężną u boku profesjonalnych tancerzy. Za nami już trzy odcinki, a z programem rozstały się dwie pary. Dziś jednak uczestników czeka poważna konkurencja. Z czwartego odcinka formatu “Taniec z Gwiazdami” odpadną bowiem aż cztery osoby.

W każdym odcinku celebryci wykonują układy do starannie wybranych utworów muzycznych. Co tydzień uczestnicy muszą zmierzyć się z nowym motywem przewodnim, który determinuje to, jaka piosenka zostanie wybrana do tańca. Do tej pory obejrzeliśmy zmagania gwiazd i tancerzy do utworów znanych z popularnych filmów, układy wykonane do piosenek ABBy, a dziś tematem głównym odcinka jest przywitanie wiosny.

Roxie Węgiel i tancerz nagrani z ukrycia! Kevin może tego nie wytrzymać. Będzie afera? Pavlović nie jest typową babcią. Na pytanie o wnuka na chwilę zamilkła

Anita Sokołowska zachwyciła paso doble

Jedną z uczestniczek tegorocznej edycji programu “Taniec z Gwiazdami” jest Anita Sokołowska, która występuje w parze z Jackiem Jeschke. Mają oni na sobie niebywałą presję, bowiem od początku trwania tej odsłony formatu utrzymują się wysoko na liście rankingowej. W ubiegłym tygodniu uplasowali się na trzecim miejscu.

Nic więc dziwnego, że robią, co mogą, aby ciągle zachwycać widzów i jurorów swoimi umiejętnościami. Tak było też dzisiejszego wieczoru, kiedy wykonali paso doble do utworu “Beggin'” w aranżacji zespołu Måneskin. Figury wykonane podczas wykonu wyglądały na niezwykle skomplikowane, spójrzcie tylko na to!

ZOBACZ TEŻ: Produkcja “TzG” naprawdę zrobi to uczestnikom w następnym odcinku?

Ile punktów zdobyła Anita Sokołowska?

Kiedy z całej sali wybrzmiały wiwaty, było już wiadomo, że występ Anity Sokołowskiej i Jacka Jeschke zrobił duże wrażenie na oglądających. Jednak to głos jurorów był w tym momencie najważniejszy, a jako pierwsza zabrała go Iwona Pavlović.

Milczenie jest złotem, dlatego nic nie powiem, bo to był taniec na złoto! - wykrzyknęła Czarna Mamba.

Takie słowa ze strony najbardziej surowej jurorki programu “Taniec z Gwiazdami” muszą oznaczać, że naprawdę było świetnie! Okazuje się, że reszta sędziów miała podobne zdanie na temat wykonu tej pary. W pewnym momencie doszło do dużych emocji, a Iwona Pavlović zaczęła przerywać reszcie jurorów. Zareagowała na to Ewa Kasprzyk!

Ty miałaś milczeć! - wykrzyknęła.

Ostatecznie para otrzymała od jurorów 39 punktów, czyli niemal cały pakiet! Z dziesiątek wyłamał się tylko Rafał Maserak, przyznając punktów dziewięć.

KAPIF_oryginal_K1183103F.jpg
Fot. KAPiF