Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Nawet Pavlović nie mogła tego obiektywnie ocenić. Sceny w "TzG"
Julia Bogucka
Julia Bogucka 10.03.2024 21:14

Nawet Pavlović nie mogła tego obiektywnie ocenić. Sceny w "TzG"

Taniec z gwiazdami
Fot. KAPiF

“Taniec z Gwiazdami” porywa tłumy, a na parkiecie o Kryształową Kulę wciąż walczy cały komplet par. Dziś pożegnamy jedną z nich. Napięcie jest wysokie, a oceny niezwykle krytyczne.

Wystartował drugi odcinek programu "Taniec z Gwiazdami"

Na ekranach telewizorów po raz kolejny zgromadziły się miliony Polaków. Wszyscy są zainteresowani umiejętnościami tanecznymi najgłośniejszych gwiazd rodzimego show-biznesu. Przypomnijmy, że tydzień temu, w premierowym odcinku, nie odpadła żadna z par. Ponownie oglądamy cały komplet, a za nami już kilka występów. Występy tancerzy i gwiazd oceniają Ewa Kasprzyk, Iwona Pavlović, Tomasz Jan Wygoda oraz Rafał Maserak.

Przed przerwą reklamową na parkiecie zaprezentowało się ośmioro uczestników, co stanowi cztery pary. Jive'a zatańczyli Aleks Mackiewicz i Izabela Skierska. W walcu wiedeńskim zobaczyliśmy Maffashion oraz Michała Danilczuka. Wielkie wrażenie zrobiła Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel tańcząc cha-chę do piosenki z filmu “Barbie”. A na deser przed przerwą reklamową obejrzeliśmy występ Kamila Balei i Magdaleny Perlińskiej również w walcu wiedeńskim

"TzG" ledwo się zaczęło, a show już skradł Hakiel Wielkie rozstanie chwilę przed startem TzG! Okrutna zemsta i pomówienia

Motywem przewodnim programu "Taniec z gwiazdami" jest film

Wszystkie pary wystąpią dziś do utworów pochodzących z popularnych obrazów kinematograficznych. Wspaniale zgrywa się to z ceremonią wręczenia Oscarów, która czeka nas dzisiejszej nocy. Wspomniani wcześniej Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel zatańczyli do piosenki z “Barbie”, nominowanej do prestiżowej nagrody w ośmiu kategoriach. Kamil Baleja i Magdalena Perlińska zaprezentowali się do utworu z animacji “Król lew”

Dużo emocji wśród widzów wywołał też przywołany wcześniej taniec Julii Kuczyńskiej, czyli Maffashion, z tancerzem Michałem Danilczukiem. Ich walc wiedeński został wykonany do dość powolnej piosenki, co, jak podsumowali jurorzy, nie ułatwiło im zadania. Internauci jednak uważają, że parze poszło świetnie.

  • Mieć takiego partnera, to marzenie - super tancerz
  • Piękny taniec jesteście SUPER
  • Najlepsza para tej edycji. Gratuluję!

ZOBACZ TEŻ: Roxie Węgiel właśnie przekazała trudne wieści. Koniec współpracy

Tak jurorzy ocenili występ Maffashion

A co powiedzieli jurorzy na temat tego tańca? Wszystko wskazuje na to, że podzielili entuzjazm internautów, i ich oceny zostały pozytywnie przyjęte przez tańczących.

  • Miałam wrażenie, że bardziej odgrywasz ten erotyzm i to pożądanie - mówiła Ewa Kasprzyk.
  • Mieliście ciężko, bo wolna muzyka nie pomaga w walcu wiedeńskim. Ale mnie to ujęło - podkreślił Rafał Maserak
  • Tak weszłam w temat (...) nieczęsto to się zdarza - stwierdziła Iwona Pavlović

Wielkim zaskoczeniem okazały się punkty przyznane przez ostatnią z wymienionych jurorek, ponieważ ta znana jest ze swojej bezwzględnej surowości. Jesteście ciekawi, jak oceniła Maffashion i Michała Danilczuka? W jej odbiorze zasłużyli na aż dziewięć punktów! Pozostali jurorzy, czyli Rafał Maserak, Ewa Kasprzyk i Tomasz Wygoda postanowili przydzielić im kolejno 9, 10 i 9 punktów. Wszystko wskazuje na to, że są faworytami!

KAPIF_oryginal_K1174624F.jpg
Fot. KAPiF