Lifestyle.Lelum.pl > Iwona Pavlovic

Iwona Pavlovic

Iwona Pavlović
02.09.2022 16:41 Iwona Pavlović w superlatywach o Rutkowskim. Posypały się takie komplementy, że może się zarumienić

Iwona Pavlović i Krzysztof Rutkowski stali się bohaterami niemałej afery po pierwszym odcinku „Tańca z Gwiazdami”. Tymczasem w mediach krąży zaskakująca wypowiedź jurorki na temat uczestnika. W kierunku detektywa posypały się komplementy. Obecnie mamy już cały medialny dialog, jaki od kilku dni toczy się pomiędzy uczestnikiem „Tańca z gwiazdami” a jurorką. Odkąd Iwona Pavlović z całą surowością oceniła popis Krzysztofa Rutkowskiego i przyznała mu zaledwie jeden punkt, sprawa nabrała ognistych rumieńców. Zaczęło się od tego, że detektyw zarzucił Czarnej Mambie niesprawiedliwą ocenę, podyktowaną jej antypatią oraz zemstą za prowadzenie śledztwa w sprawie, w którą — jak przekonuje — sama jest zaangażowana. Do akcji wkroczyły już nawet zawoalowane pogróżki, a głos zabrał mąż kobiety.

Iwona Pavlović
01.09.2022 23:19 Mąż Iwony Pavlović wkracza do akcji i rozprawia się z Rutkowskim. „Poczekamy do poniedziałku i zobaczymy”

Chyba nigdy żadna ocena przyznana w „Tańcu z Gwiazdami” nie wygenerowała takiego medialnego zamieszania jak jedynka, którą Iwona Pavlović przyznała w pierwszym odcinku nowej edycji Krzysztofowi Rutkowskiemu. Pojawiły się zarzuty, że nota nie wynikała tylko z powodów czysto merytorycznych. Na temat zaistniałej sytuacji wypowiedziało się już sporo osób. Teraz głos zabrał także mąż jurorki, Wojciech Oświęcimski. Mężczyzna nie przebierał przy tym w słowach.

Krzysztof Rutkowski Taniec z Gwiazdami
30.08.2022 21:37 Iwonie Pavlović puściły nerwy. Zdradziła, dlaczego tak surowo oceniła Krzysztofa Rutkowskiego, mocne słowa

Nie milkną głosy wokół pierwszego odcinka wyczekiwanej 13. edycji programu „Taniec z Gwiazdami” oraz niespodziewanego odpadnięcia aktora Łukasza Płoszajskiego. Dużo zamieszania wywołała również pierwsza w historii show jedynka od jurorki Iwony Pavlović. Głos w sprawie zabrał sam Krzysztof Rutkowski. Poniedziałkowe wydanie programu „Taniec z Gwiazdami” na długo pozostanie w pamięci fanów. Do dziś nie brak słów oburzenia na wieść o odpadnięciu jednego z bardziej lubianych uczestników — aktora Łukasza Płoszajskiego. Internauci komentują również występ Krzysztof Rutkowskiego, który według nich zaprezentował się w nie najlepszym stylu. Słowa telewidzów zdają się znajdować potwierdzenie w opinii ekspertów. Najpierw detektyw typowany był w notowaniach bukmacherów jako pierwszy kandydat do opuszczenia show, a później otrzymał najniższe oceny od jurorów. Michał Malitowski przyznał celebrycie dwa punkty, a Iwona Pavlović pokazała pierwszą w historii produkcji jedynkę. Teraz głos w sprawie niskiej noty zabrał sam zainteresowany. Krzysztof Rutkowski zdradził swoje przewidywania na temat powodów, którymi kierowała się ekspertka przy ocenie jego występu.

Iwona Pavlović
20.07.2022 14:09 Iwona Pavlović zdradziła, jak dba o swoją figurę. Aż ciężko uwierzyć, ile lat ma jurorka „Tańca z Gwiazdami”

Iwona Pavlović zyskała popularność w całym kraju dzięki występom w programie „Taniec z Gwiazdami”. Choć show emitowane jest już od kilkunastu lat, choreografka niezmiennie, pomimo upływającego czasu, imponuje zgrabną figurą. Jak ona to robi? Co nieco w tym temacie zdradziła w rozmowie z „Faktem”. Okazuje się, że tancerka wcale nie ma jakichś wyjątkowych sposób na utrzymanie smukłej sylwetki.

Iwona Pavlović
01.04.2022 19:51 To dlatego zniknęła? Rodzina Iwony Pavlović właśnie się powiększyła. „Nasze szczęście”

Iwona Pavlović w ostatnim czasie nieco zrezygnowała z uczestnictwa w życiu show-biznesu. Może to wynikać z przerwy od nagrań do „Tańca z Gwiazdami”, ale niewykluczone, że stoi też za tym powód rodzinny. Jurorka wspomnianego wyżej show podzieliła się bowiem szczęśliwą nowiną dotyczącą swojej familii. Ta właśnie się powiększyła. Kto jest jej nowym członkiem?

Iwona Pavlović
26.09.2021 16:41 Kim jest mąż Iwony Pavlović? Jurorka go nie ukrywa

Iwona Pavlović znana jest szerokiej publiczności przede wszystkim jako jurorka formatu „Taniec z gwiazdami”. Jako jedyna uczestniczy w programie od pierwszych edycji (emitowanych jeszcze przed przeniesieniem show z TVN do Polsatu), przez lata dała się zaś poznać jako niezwykle wymagająca sędzia. Iwona jest również niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie wrzuca często zdjęcia, do których pozuje razem z mężem. Kim jest wybranek byłej tancerki?

22.09.2021 13:05 Kinga Duda w „Tańcu z gwiazdami”?

W programie Polsatu „Taniec z gwiazdami” występowało już wiele gwiazd. Jurorka Iwona Pavlović ma pomysł, kogo chciałaby zobaczyć w tanecznym show – córkę obecnego prezydenta RP! Czy Kinga Duda także byłaby chętna? Kinga Duda, mimo że na co dzień unika kamer i błysku fleszy, cieszy się w mediach niegasnącą popularnością. Nie tylko wtedy, kiedy uczestniczy w wieczorze wyborczym swojego ojca, transmitowanym w TVP. Prasa śledzi ją nawet wtedy, kiedy popala pod biurem kancelarii prawniczej, w której pracuje (więcej TUTAJ). Można sobie zatem wyobrazić, jak duże byłoby zainteresowanie, gdyby wystąpiła w „Tańcu z gwiazdami”.

ivona pavlović
13.09.2020 16:19 Cała prawda wyszła na jaw. Chodzi o Iwonę Pavlović, dopiero teraz Polacy się dowiedzą

Iwona Pavlović w jednym z wywiadów dla faktu.pl zdradziła wielką tajemnicę. Dopiero po tylu latach ujrzała ona światło dzienne. Mało kto by się tego spodziewał, to niewiarygodne, że naprawdę się na to zdecydowała. Widzowie nie mieli o niczym pojęcia.Iwona Pavlović nie mogła dłużej już wytrzymać, musiała w końcu powiedzieć całą prawdę. Dopiero teraz Polacy mają okazję ją poznać. Co takiego spotkało lubianą jurorkę programu Taniec z gwiazdami? Mogłoby jej już z nami nie być.

wpadka
07.03.2020 18:01 Wpadka w „Tańcu z Gwiazdami”. Iwona Pavlović zabrała głos

Wpadka na wizji to coś, co widzowie kochają najbardziej. Program nabiera wówczas większej autentyczności. Tak też się stało w przypadku ostatniego odcinka Tańca z Gwiazdami. Głos w tej sprawie zabrała jurorka, Iwona Pavlović. Okazuje się, że zmagania taneczne na parkiecie dostarczają tak samo wiele emocji widzom, jak i jurorom programu. Ostatnia wpadka na antenie jest tego najlepszym dowodem. Czy Polsat wyciągnie z tego jakieś konsekwencje?

taniec z gwiazdami
05.01.2020 14:20 Kim jest były mąż Iwony Pavlović? Gwiazda opublikowała ich wspólne zdjęcie sprzed lat

Były mąż Iwony Pavlović dał się przypomnieć internautom po tym, jak znana tancerka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z przeszłości. Nie obeszło się bez refleksji. Kim jest mężczyzna i czym się zajmuje? Odpowiedź jest prostsza, niż się wszystkim wydaje. Nowy Rok to idealny czas na podsumowania. Tak też było w przypadku Iwony Pavlović. Wielokrotna mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim, która szerszej publiczności dała się poznać jako najbardziej surowa jurorka Tańca z Gwiazdami, opublikowała na swoim profilu zdjęcie z byłym partnerem. Wpis opatrzyła noworocznymi życzeniami i przemyśleniami, odnosząc się do wspomnień z przeszłości.

24.09.2019 19:58 Iwona Pavlović również skrytykowała „Taniec z Gwiazdami”. Barbara Kurdej-Szatan: „To nie fair”

Taniec z gwiazdami wciąż budzi wiele emocji wśród gwiazd oraz internautów. Po pierwszym odcinku głośno było o zarzutach byłego tancerza show – Żory Korolyova, który w mocnych słowach skrytykował opinie jurorów, a także taniec Barbary Kurdej-Szatan. Iwona Pavlovic i aktorka odpowiedziały na jego zarzuty. Po pierwszym odcinku programu Taniec z gwiazdami Żora Korolyov nie szczędził ostrych słów pod adresem Barbary Kurdej-Szatan, Sandry Kubickiej, a także towarzyszących im na parkiecie partnerów. Były uczestnik show zarzucił, że Basia, która zdobyła aż 29 punktów zatańczyła nie do rytmu i jest faworyzowana przez jury. Teraz same zainteresowane zdecydowały się odpowiedzieć na jego krytykę.

taniec z gwiazdami
07.03.2019 16:58 Ile schudła Iwona Pavlovic? Gwiazda była na ostrej diecie, efekty powalają

Taniec z Gwiazdami nie byłby taki sam bez niej. Ile schudła Iwona Pavlović? Figura jurorki ostatnio zachwyca! Gwiazda była na ostrej diecie, a efekty powalają. Iwona Pavlović jest niekwestionowaną królową tanecznego show Polsatu! Taniec z Gwiazdami wiele jej zawdzięcza. Jurorka od początku emisji programu obecna jest przy sędziowskim stole, a jej komentarze na temat uczestników są bezbłędne! Jakiś czas temu jurorka mocno straciła na wadze. Ile schudła Iwona Pavlović?

  • 1
  • 2