Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Pavlović odpaliła się na całego. "To był twój najgorszy taniec!"
Julia Bogucka
Julia Bogucka 24.03.2024 20:36

Pavlović odpaliła się na całego. "To był twój najgorszy taniec!"

Iwona Pavlović
fot. KAPiF

Trwa czwarty odcinek programu “Taniec z Gwiazdami”. Tym razem produkcja postawiła na motyw wiosenny. Za nami występ kilkorga z uczestników, w tym Julii “Maffashion” Kuczyńskiej. Okazało się, że nie wszystko poszło zgodnie z planem. To powiedziała jej Iwona Pavlović!

Wiosenny odcinek programu "Taniec z Gwiazdami"

Trwa czwarty odcinek czternastego sezonu popularnego programu tanecznego emitowanego na Polsacie. Jak co tydzień, i tym razem produkcja zadbała o odpowiedni motyw przewodni. Przypomnijmy, że drugi odcinek, ze względu na ceremonię rozdania Oscarów, poświęcony był utworom znanym z popularnych filmów. Tydzień temu z kolei gwiazdy i tancerze wykonali układy do piosenek ABBy.

Dziś produkcja programu postawiła na niezwykle radosny motyw, który związany jest ze zmianą pogody. Ze względu na nadejście nowej pory roku, w formacie “Taniec z Gwiazdami” postawiono na utwory poświęcone wiośnie. W programie pozostało dziesięć par, które wciąż biorą udział w walce o Kryształową Kulę i nagrodę pieniężną.

Roxie Węgiel i tancerz nagrani z ukrycia! Kevin może tego nie wytrzymać. Będzie afera? Pavlović nie jest typową babcią. Na pytanie o wnuka na chwilę zamilkła

Maffashion zatańczyła do utworu Marka Grechuty

Utwór “Wiosna — ach to ty” to jedna z kultowych piosenek Marka Grechuty, która znana jest dla większości Polaków. Nic więc dziwnego, że znalazła swoje miejsce w odcinku poświęconym przywitaniu tej pory roku. Na parkiecie programu “Taniec z Gwiazdami” z tym utworem wystąpiła influencerka Julia “Maffashion” Kuczyńska z Michałem Danilczukiem.

Para wykonała quickstep, którym zrobiła wrażenie zarówno na widzach jak i jurorach. Prowadzący program Krzysztof Ibisz podkreślił, że celebrytka była w tańcu lekka jak piórko, co ostatnio nie spodobało się Iwonie Pavlović. Jakie tym razem zdanie o tańcu Maffashion miała Czarna Mamba?

ZOBACZ TEŻ: Produkcja “TzG” naprawdę zrobi to uczestnikom w następnym odcinku?

Tak jurorzy ocenili Maffashion

Okazało się, że i tym razem influencerka i tancerz nie sprostali wymaganiom jurorki. Od razu zabrała głos i rozgromiła Maffashion ostrymi słowami. Powiedziała nawet, że to był jej najgorszy występ dotychczas

Oh my god. To był twój najgorszy występ! - powiedziała Czarna Mamba.

Oberwało się również posturze influencerki i jej technice kroków. Wyliczone błędy nie miały końca, ale z Iwoną Pavlović nie zgodzili się pozostali jurorzy. A jaką punktację oni przydzielili Maffashion?

Rafał Maserak zdecydował się dać im sześć punktów. Ewa Kasprzyk z kolei przyznała im notę w wysokości ośmiu punktów, a Tomasz Jan Wygoda uniósł plakietkę z cyfrą siedem. Jak się okazało, Iwona Pavlović nie była jednak najbardziej surowa, bowiem przyznała Maffashion i Michałowi Danilczukowi sześć punktów, tak samo jak pierwszy z wymienionych. Łącznie para zgromadziła 27 punktów, co i tak nie jest takim złym wynikiem!

KAPIF_oryginal_K1182977F.jpg
Fot. KAPiF