Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Taniec z gwiazdami: Pavlović w piórach, a Kasprzyk, jak hrabina. Ale się odstroiły
Julia Bogucka
Julia Bogucka 14.04.2024 20:14

Taniec z gwiazdami: Pavlović w piórach, a Kasprzyk, jak hrabina. Ale się odstroiły

Jurorzy "Taniec z Gwiazdami"
Fot. KAPiF

Trwa siódmy odcinek 14. edycji programu “Taniec z Gwiazdami”. O Kryształową Kulę walczy już tylko sześć par, a rywalizacja staje się ona coraz bardziej zacięta. Dziś uczestnicy zaprezentują przed jurorami aż dwa tańce.

Trwa 7. odcinek programu "Taniec z Gwiazdami"

Od początku marca na parkiecie jednego z najpopularniejszych programów związanych z dziedziną tańca występują celebryci i profesjonaliści. Uczestnicy walczą o Kryształową Kulę i nagrodę pieniężną. O ich losie decydują zarówno jurorzy przyznający punktację, jak i widzowie, którzy wysyłają głosy za pomocą wiadomości SMS i drogą internetową. Już tylko sześć par może rywalizować w formacie “Taniec z Gwiazdami”.

Dzisiejszy odcinek jest wyjątkowy — uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować aż dwa tańce. Te występy ocenią zasiadający za stołem sędziowskim Iwona Pavlović, Ewa Kasprzyk, Tomasz Wygoda i Rafał Maserak. W mediach społecznościowych można było obejrzeć liczne próby, w których wzięły udział poszczególne pary w trakcie ubiegłego tygodnia. Każda z nich robiła wszystko, aby dopiąć swoje układy taneczne na ostatni guzik.

Partner Roxie Węgiel wyprawiał takie rzeczy w dzieciństwie. Wypłynęło video "Karygodne". Tym razem nawet Dagmara nie chce bronić syna

Ci uczestnicy programu "Taniec z Gwiazdami" radzą sobie najlepiej

Niektóre z par występujących w 14. edycji formatu o rywalizacji na parkiecie od samego początku dały się poznać jako takie, które wiedzą, jak się ruszać. Wiele osób wybrało już swoich faworytów, którym kibicuje. Wierzą, że to właśnie oni powinni otrzymać Kryształową Kulę. Najczęściej te sympatie zgadzają się z tym, co o poszczególnych uczestnikach uważają jurorzy.

Na wyróżnienie zdecydowanie zasługuje Krzysztof Szczepaniak występujący u boku Sary Janickiej, który już dwukrotnie otrzymał za swój występ czterdzieści punktów. To maksymalna nota, jaką mogą przyznać sędziowie. W podobnej sytuacji są Roxie Węgiel i Michał Kassin, którzy zremisowali ze wspomnianą parą w ubiegłym odcinku. Młoda wokalistka ma fanów również wśród uczestników programu “Taniec z Gwiazdami”. Dagmara Kaźmierska w wywiadzie dla “VIVY!” wyznała, że to właśnie zwyciężczyni dziecięcej Eurowizji skradła jej serce.

KAPIF_oryginal_K1188419F.jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Wygoda wreszcie odpowiada Kaczorowskiej! Poszło o angaż w TzG

Tak wystroiły się jurorki na dzisiejszy odcinek

Nie jest tajemnicą, że każdy odcinek programu “Taniec z Gwiazdami” jest wielkim świętem zarówno dla uczestników, jak i jurorów. Kreacje par tańczących na parkiecie każdego tygodnia zachwycają i przejmują pierwszy plan, jednak dzisiejsze stroje Iwony Pavlović i Ewy Kasprzyk naprawdę im dorównują! Tylko spójrzcie, jak się dziś ubrały.

Czarna Mamba ma na sobie biały garnitur ozdobiony licznymi piórkami. Wygląda naprawdę fenomenalnie, a strój niezwykle stylowo kontrastuje z odcieniem jej włosów! Za to Ewa Kasprzyk przyodziała eleganckie perły, które świetnie korespondują z ciemnym ubiorem. W towarzystwie Rafała Maseraka i Tomasza Wygody prezentują się niezwykle elegancko. Z pewnością selfie, które właśnie wykonał pierwszy z wymienionych panów, było udane!

KAPIF_oryginal_K1192166F.jpg
Fot. KAPiF