Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Jest pierwsza 40! Nawet Pavlović nie miała się do czego przyczepić
Julia Bogucka
Julia Bogucka 10.03.2024 21:34

Jest pierwsza 40! Nawet Pavlović nie miała się do czego przyczepić

Taniec z gwiazdami
Fot. KAPiF

Trwa drugi odcinek 14. edycji programu “Taniec z gwiazdami”. Nikt się tego nie spodziewał, ale już okrzyknięto sukces. Pierwszy raz w tej edycji odnotowano pełną liczbę punktów! Oni otrzymali czterdziestkę od jurorów.

To oni zdobyli pełną punktację od jurorów programu "Taniec z gwiazdami"!

Tango to nie jest łatwy taniec, ale im nic nie stanęło na przeszkodzie do osiągnięcia perfekcji. Kto by się spodziewał, że aktor tak ambitnie podejdzie do sprawy? Tydzień temu udało im się zdobyć tylko 21 punktów, a więc niewiele ponad połowę pełnej punktacji. Jak jurorzy ocenili ten występ?

  • Pokazaliście, że możecie to całkowicie rozwinąć (...) Piękny był cały czas kontakt wzrokowy, tu była miłość i romans - powiedział Tomasz Wygoda.
  • Ja po prostu wiem, że to było doskonałe - skomentowała Iwona Pavlović.
  • To był spektakl taneczny (...) Dojrzali tancerze tanga trenują latami, by tak zatańczyć jak Ty zatańczyłeś po miesiącu - ocenił Rafał Maserak.

Wszystko wskazuje na to, że Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka naprawdę pokazali klasę. Tancerka ma wyjątkowe umiejętności nauczania innych warsztatu! Dowodzą tego również oceny jurorów. Cała czwórka zdecydowała się przyznać parze dziesięć punktów! Oznacza to, że Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka jako pierwsi zdobyli 40 punktów w 14. edycji programu “Taniec z Gwiazdami”.

KAPIF_oryginal_K1174776F.jpg
Fot. KAPiF
"TzG" ledwo się zaczęło, a show już skradł Hakiel Wielkie rozstanie chwilę przed startem TzG! Okrutna zemsta i pomówienia

W tej edycji programu "Taniec z gwiazdami" są duże nazwiska

Poza aktorem w tej edycji popularnego formatu możemy oglądać wiele wspaniałych osób z polskiego show-biznesu. Wokaliści, aktorzy i osobowości medialne stanęły w boju o Kryształową Kulę. To między innymi Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Roxie Węgiel oraz Maffashion. Ich debiuty z zeszłego tygodnia zostały krytycznie ocenione przez jurorów, jednak żadna z par nie pożegnała się z programem.

Punkty uzyskane w poprzednią niedzielę sumują się i przechodzą na obecnie trwający odcinek. Oznacza to, że wynik może być owiany tajemnicą do samego końca. W tę niedzielę uczestnicy wykonują taniec do utworów znanych z produkcji filmowych. Słyszeliśmy już między innymi piosenki pochodzące z “Barbie”, “Króla lwa” i “Narodziny gwiazdy”.

ZOBACZ TEŻ: Roxie Węgiel właśnie przekazała trudne wieści. Koniec współpracy

Wielkie zmiany w tej edycji programu "Taniec z gwiazdami"

W tym roku znany format rozrywkowy dotknęły poważne zmiany. Niektóre z nich są związane ze składem jurorskim. Choć Iwona Pavlović jest niezmiennie związana z programem “Taniec z gwiazdami”, u jej boku zasiadły osoby, które wcześniej nie miały takiego doświadczenia. To Rafał Maserak, Ewa Kasprzyk i Tomasz Wygoda. Jednak to niejedyna nowość, jaka dotknęła format.

Okazuje się, że w tym roku tancerze i gwiazdy występują w całkowicie nowych warunkach. Chodzi o zmianę studia, w którym realizowany jest program. 

Zmieniamy studio i scenografię. To było dawniej realizowane w ATM Studio w maleńkich warunkach - tłumaczył Edward Miszczak.

Obecnie trwająca edycja programu “Taniec z gwiazdami” jest realizowana w studiu grupy Polsat umiejscowionym przy ulicy Łubinowej w Warszawie. W tym kompleksie znajduje się kilka hal zdjęciowych.