Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Widzowie TzG są wściekli na Czarną Mambę! "Uwzięła się na nich"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 18.03.2024 08:41

Widzowie TzG są wściekli na Czarną Mambę! "Uwzięła się na nich"

Taniec z Gwiazdami
fot. KAPIF; Instagram

Trzeci odcinek “Tańca z Gwiazdami” odbił się szerokim echem w sieci. Wszystko z powodu niezapomnianych występów uczestników, którzy zadbali o to, aby widzowie nie mieli czasu na nudę. Mimo ogromu wrażeń, fani nie są zachwyceni postawą Iwony Pavlović. Jurorka znalazła się w ogniu krytyki internautów.

Niewiarygodne, co działo się na scenie "Tańca z Gwiazdami"

Niedzielne wydanie tanecznego show Polsatu bardzo przypadło do gustu telewidzom. Na scenie nie brakowało wrażeń i emocji, gdy kolejne pary prezentowały swoje zaskakujące choreografie. Tego wieczoru wszystkie duety miały szansę zatańczyć do hitów legendarnej grupy Abby.

Oprócz dobrej zabawy w “Tańcu z Gwiazdami” liczą się również głosy jurorów oraz zdanie telewidzów, którzy mogą głosować na swoich faworytów. Póki co na szczycie listy rankingowej show znajdują się Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, Aleksander Mackiewicz i Izabela Skierska oraz Julia „Maffashion” Kuczyńska i Michał Danilczuk. Stawkę natomiast zamyka Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel,
Niewiarygodne, co działo się na scenie "Tańca z Gwiazdami", fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska ,
Niewiarygodne, co działo się na scenie "Tańca z Gwiazdami", fot. KAPIF
Conan wparował na parkiet po wstępie Hakiela i Kaźmierskiej. "Pójdziesz siedzieć" To oni odpadli z "Tańca z Gwiazdami", widzowie niepocieszeni

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel oczarowali internautów

Pomimo faktu, że królowa życia i jej taneczny partner zamykają stawkę “Tańca z Gwiazdami” z odcinka na odcinek stają się coraz większymi faworytami publiczności. Widzowie cenią ich za ich poczucie humoru i dystans do samych siebie, które rzucają się w oczy podczas kolejnych występów.

Podobnie było tym razem, gdy Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel zatańczyli dla nas płomienne tango do hitu “Money Money”. W pewnym momencie tancerz rozrzucił na parkiet plik banknotów, a na scenie pojawił się sam syn królowej życia Conan, który zaczął zbierać porzucone pieniądze. Widzowie nie kryli rozbawienia, jednak jurorzy nie podzielali ich entuzjazmu.

ZOBACZ TEŻ: Przykre wieści o żonie Piotra Adamczyka. Długo czekała na diagnozę.

Iwona Pavlović w ogniu krytyki internautów

Pomimo spektakularnej choreografii i ciekawe scenografii, jurorzy nie byli oczarowani występem Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela. Łącznie przyznano im 21 punktów, co było najniższym wynikiem spośród wszystkich przyznanych parom w trzecim odcinku “Tańca z Gwiazdami”. Internauci natychmiast zareagowali i szturmem zaatakowali zasiadającą w jury Iwonę Pavlović.

Zdaniem fanów tanecznego formatu Polsatu “Czarna mamba” z odcinka na odcinek coraz bardziej doszukuje się wad w występach królowej życia i jej partnera. W komentarzach na oficjalnym Instagramie show nie zabrakło słów krytyki pod adresem jurorki, która według internautów “uczepiła się” charyzmatycznego duetu.

Ale z tej Iwony Pawlovic jest wredna baba. Nigdy na nikogo nie głosuję w tego typu programach, ale na Dagmarę zagłosowałam. Niech zajdzie jak najdalej żeby utrzeć nosa Iwonce 

Czarna mamba z odcinka na odcinek wbija szpile Dagmarze. Dramat ! Napewno Dagmara tańczy lepiej niż ten Kamil czy Ostrowska

Nie rozumiem z jakiej racji Dagmara dostała mniej punktów niż Pani Małgorzata

tzg screen.jpg
Iwona Pavlović w ogniu krytyki internautów, fot. Instagram