Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krystyna Pawłowicz mocno zwróciła się do Micka Jaggera. Zapytała, czy był u spowiedzi przed świętami
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 25.12.2022 19:44

Krystyna Pawłowicz mocno zwróciła się do Micka Jaggera. Zapytała, czy był u spowiedzi przed świętami

Krystyna Pawłowicz
fot. Adrian Grycuk, CC BY-SA 3.0 PL , via Wikimedia Commons

W Boże Narodzenie Krystyna Pawłowicz nagle zwróciła się do legendy światowej sławy. Mick Jagger nieźle oberwał od polskiej posłanki, która na widok zdjęcia z choinką nie mogła milczeć. Zapytała, czy gwiazdor w ogóle był przed świętami u spowiedzi. 

Liczne grono internautów przecierało oczy ze zdumienia i w pierwszej chwili myślało, że to żart. Nie co dzień bowiem zdarza się, by polski polityk tak ostro i bezpośrednio rugał legendę światowej sceny. Tymczasem do gwiazdy The Rolling Stones zwróciła się sędzia Trybunału Konstytucyjnego.

Liderowi The Rolling Stones pójdzie w pięty? Krystyna Pawłowicz zrugała Micka Jaggera

Świąteczny klimat trwa w pełni, na profilach sław i celebrytów z całego świata masowo pojawiają się bożonarodzeniowe życzenia a tablice przepełniają zdjęcia z choinkami, wigilijnymi stołami i prezentami. Także na Twitterze współzałożyciela kultowego brytyjskiego zespołu zawitał gwiazdkowy wpis.

– Merry Christmas and Happy Holidays to you all! [Wesołych Świąt i Radosnego Wypoczynku wam wszystkim — przyp. red.] – napisał Mick Jagger.

Los chciał, że właśnie wypowiedzią legendarnego muzyka zainteresowała się Krystyna Pawłowicz. Znana ze swojej aktywności w mediach społecznościowych sędzia Trybunału Konstytucyjnego nie mogła milczeć. W ostrych słowach zwróciła się do artysty.

Merry Christmas… Czy Pan jest osobą wierzącą w Christmas? Był Pan u spowiedzi? A może na Mszy Św. w czasie Święta Christmas? – wypytywała ironicznie.

Nie jest tajemnicą, że wpisy 70-latki zawsze wywołują wiele zamieszania i są gęsto komentowane przez internautów. Mocna ekspozycja religijnych treści i niewybredne komentarze na temat sytuacji społecznej i politycznej w kraju stały się znakiem rozpoznawczym pani polityk.

Gwiazdor z pewnością nie spodziewał się „bury” od polskiej posłanki — o ile oczywiście zauważył jej ripostę i zrozumiał, co miała do przekazania. W każdym razie jak dotąd nie wystosował żadnej odpowiedzi — posypały się za to komentarze w naszym rodzimym języku.

Przeważającej większości użytkowników wpis Krystyny Pawłowicz nieszczególnie przypadł do gustu a wielu z nich pokusiło się też o drobne drwiny z jej ostrej wiadomości. Niektórzy deklarują, że będą obserwować sytuację.

Czekam niecierpliwie na wyczerpującą odpowiedź Pana Jaggera. Oczywiście po polsku i z adresem parafii, w której był na mszy świętej – zaznaczył jeden z nich.

Krystyna Pawłowicz

Merry Christmas and Happy Holidays to you all!! pic.twitter.com/mpujje3n5I

— Mick Jagger (@MickJagger) December 25, 2022

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
  3. Nie przyjmujesz księdza po kolędzie? Biskup ostrzega, wspomniał o sąsiadach takich osób

 

Źródło: Plotek, Pomponik