Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Pavlović zrugała Kaźmierską w TzG: "Dla mnie to jest już męczące"
Julia Bogucka
Julia Bogucka 14.04.2024 21:14

Pavlović zrugała Kaźmierską w TzG: "Dla mnie to jest już męczące"

Iwona Pavlović, Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
Fot. KAPiF

To już siódma niedziela, podczas której miliony Polaków zasiadają przed telewizorami, aby obejrzeć występy uczestników programu “Taniec z Gwiazdami”. Nadszedł czas na wykon Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela. Dzisiejszy odcinek jest wyjątkowy, bowiem pary przedstawią dwa układy. Czy dziś też się im poszczęści?

To siódmy odcinek programu "Taniec z Gwiazdami"

Od początku marca na antenie Polsatu jest emitowana 14. edycja jednego z najpopularniejszych formatów związanych z poruszaniem się po parkiecie. W tej odsłonie nie zabrakło licznie zgromadzonych znanych celebrytów oraz niezwykle uzdolnionych profesjonalistów. Mimo to kilka par musiało już opuścić program “Taniec z Gwiazdami” i stracić szansę na Kryształową Kulę i nagrodę pieniężną.

W ubiegłym tygodniu parkiet opuścił Aleks Mackiewicz, który trenował pod okiem Izabeli Skierskiej. Spotkało się to z wyraźnym sprzeciwem ze strony fanów, bowiem aktor wykazywał się zaawansowanymi umiejętnościami. Zdaniem wielu osób nie powinien był odpaść na tym etapie programu “Taniec z Gwiazdami”. Na początku dzisiejszego odcinka formatu Krzysztof Ibisz odpowiedział na zarzuty widzów. Przypomniał im, że to ich głosy wysyłane za pośrednictwem wiadomości SMS i drogą internetową mają duży wpływ na to, kto awansuje do kolejnego odcinka.

Partner Roxie Węgiel wyprawiał takie rzeczy w dzieciństwie. Wypłynęło video Roksana Węgiel reklamuje bieliznę. Lawina komentarzy, jeden od Conana

Dagmara Kaźmierska w kolejnym odcinku programu "Taniec z Gwiazdami"

Coraz większe kontrowersje wzbudza obecność Królowej życia na parkiecie Polsatu. Celebrytka bowiem nie ma zaawansowanych umiejętności tanecznych i zapewne nigdy ich nie nabędzie ze względu na kontuzję nóg. Kilka lat temu w wypadku komunikacyjnym jej kończyny zostały niemal zmiażdżone i nigdy nie powróciły do pełnej sprawności. To sprawia, że z trudem wykonuje niektóre kroki, a jej występy są krytykowane przez jurorów.

Jednak to najprawdopodobniej sympatia widzów do Dagmary Kaźmierskiej sprawia, że w ubiegłym tygodniu awansowała ona do kolejnego odcinka. Nie da się jednak ukryć, że Królowa życia życzy wszystkim pozostałym uczestnikom wszystkiego, co najlepsze. W niedawnym wywiadzie udzielonym dla “VIVY!” podkreśliła, że chciałaby, aby wszystkie pary mogły nieść w dłoni Kryształową Kulę. Zdradziła jednak, że największą sympatią pała do Roxie Węgiel.

ZOBACZ TEŻ: "Karygodne". Tym razem nawet Dagmara nie chce bronić syna

Tym razem Dagmara Kaźmierska zaprezentowała quickstep

Królowa Życia i Marcin Hakiel zatańczyli po raz kolejny. Tym razem był to quickstep w eleganckich westernowych strojach. Niestety ponownie nie zachwycili swoim wykonem jurorów. Najsurowsza była klasycznie Iwona Pavlović. Powiedziała nawet, że jest zmęczona występami Dagmary Kaźmierskiej, która utrzymuje się w programie przede wszystkim ze względu na sympatię ze strony widzów.

Dla mnie to jest już męczące - zaczęła swoją wypowiedź Czarna Mamba.

Do dyskusji włączyła się Dagmara Kaźmierska, która wypaliła, że jest to program taneczno-rozrywkowy, a ona odpowiada za tę drugą kategorię. W pewnym momencie zrobiło się naprawdę nerwowo. Ostatecznie Krzysztofowi Ibiszowi udało się uciąć dyskusję. Jurorzy przyznali Królowej Życia i Marcinowi Hakielowi tylko 16 punktów.

KAPIF_oryginal_K1192386F.jpg
Fot. KAPiF