Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Taniec z Gwiazdami": z jakimi osobami trzyma się Iwona Pavlović?
Julia Bogucka
Julia Bogucka 17.03.2024 17:07

"Taniec z Gwiazdami": z jakimi osobami trzyma się Iwona Pavlović?

Iwona Pavlović, Tomasz Wygoda
Fot. KAPiF

W oczekiwaniu na kolejne odcinki popularnego programu “Taniec z Gwiazdami” wiele osób zastanawia się, jakie relacje łączą osoby pracujące przy jego produkcji. Ciekawość dotyczy między innymi jurorki Iwony Pavlović, która swoją odważną krytyką wprawia oglądających w duże emocje. Okazuje się, że sędzia zdradziła, jakie relacje łączą ją z innymi.

Zbliża się trzeci odcinek 14. edycji programu "Taniec z Gwiazdami"

Już dzisiejszego wieczoru ponownie miliony Polaków zasiądą przed telewizorami, aby obejrzeć zmagania najpopularniejszych krajowych celebrytów na parkiecie. W walce o Kryształową Kulę pozostało jedenaście par złożonych z gwiazdy i tancerza, a program powoli nabiera tempa. Za nami dwa odcinki formatu, które ujawniły już, komu z tą formą ekspresji jest po drodze, a komu całkowicie na odwrót.

Zerkając na punkty przyznane przez jurorów w ciągu ostatnich dwóch tygodni, tablica prezentuje nam interesujące wyniki. Zgodnie z nimi na samym szczycie utrzymuje się Anita Sokołowska tańcząca z Jackiem Jeschke, natomiast na drugim końcu uplasowała się Dagmara Kaźmierska występująca u boku Marcina Hakiela. Należy pamiętać, że duży wpływ na wyniki mają również widzowie, którzy dzięki swoim głosom mogą uchronić swoją ulubioną parę przed przegraną. Tydzień temu z programem “Taniec z Gwiazdami” pożegnał się Adam Kszczot i Katarzyna Vu Manh. Nad kim dziś pojawią się ciemne chmury?

Iwona Pavlović "ZDEMASKOWANA". Tak "Czarna Mamba" wygląda bez grama makijażu i z rozwichrzonymi włosami! Miszczak wprost o tym, co jest decydujące w “TzG”

Wśród jurorów programu "Taniec z Gwiazdami" niezmiennie Iwona Pavlović

W tym sezonie w programie zaszło kilka istotnych zmian. Jedną z nich jest przeniesienie produkcji formatu do kompleksu halowego należącego do Grupy Polsat Plus. Poprzednie studio było dwa razy mniejsze niż obecnie, a jak potwierdzał dyrektor programowy Edward Miszczak, zmiana została podyktowana również potrzebą modyfikacji scenografii. Ale to niejedyna nowość w tej edycji programu “Taniec z Gwiazdami”.

Druga z nich, również kluczowa, dotyczy grona jurorów. Jak wiadomo, niezmiennie od samego początku emisji tego formatu, za stołem jurorskim zasiada Iwona Pavlović. Jej wieloletnie doświadczenie w roli tancerki oraz sędzi światowych konkursów tej dziedziny ma niewątpliwą wartość. Obok niej w tym roku zasiedli Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak i Tomasz Jan Wygoda. Cała czwórka powoli do siebie dociera, choć wielu jest ciekawych, z kim najbardziej po drodze jest Czarnej Mambie.

KAPIF_oryginal_K1170554F.jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: "Taniec z Gwiazdami": partnerka Marcina Hakiela nie przetrawiła jednego?

Z kim koleguje się Iwona Pavlović?

Ta jurorka znana jest ze swoich kąśliwych uwag i odważnej krytyki wobec zmagań celebrytów, którzy często dopiero w programie po raz pierwszy zetknęli się z tańcem. Bezlitosna Czarna Mamba nie ma sobie równych, jeśli chodzi o surowe ocenianie występów. Można by się spodziewać, że wśród osób zaangażowanych w produkcję formatu “Taniec z Gwiazdami” znajdą się takie, które wręcz obawiałyby się zetknięcia z Iwoną Pavlović. A jak jest w rzeczywistości?

Jurorka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy w rozmowie z “Faktem”, gdzie opowiedziała, jakie relacje łączą ją z uczestnikami i pozostałymi jurorami programu. Okazuje się, że Czarna Mamba traktuje udział w formacie niezwykle profesjonalnie.

Staram się z żadną z gwiazd, które biorą udział w "TzG" nie chodzić ani na kawę, ani na herbatę. Z nikim się nie zaprzyjaźniam i nie wchodzę w konflikty. Wolę być neutralna i z nikim się nie kumplować. (…) Wszyscy w jury jesteśmy bardzo skoncentrowani. Dobrze wie o tym mąż i znajomi na widowni, że to nie czas na pogaduszki i bycie razem. Ja mam oceniać profesjonalnie, nie tylko co się podoba, ale też gdzie są błędy, albo ich brak - opowiedziała Iwona Pavlović.

Wychodzi na to, że dla jurorki program “Taniec z Gwiazdami” nie jest miejscem na zawiązywanie koleżeńskich relacji. Kluczem do sukcesu formatu jest dla niej chłodne podejście i obiektywne ocenianie występów celebrytów. Myślicie, że to dobre podejście?