Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Iwona Pavlović skomentowała rzekome zwolnienie z „Tańca z Gwiazdami
Martyna Pałka
Martyna Pałka 09.01.2023 23:34

Iwona Pavlović skomentowała rzekome zwolnienie z „Tańca z Gwiazdami

Iwona Pavlović
fot. KAPiF

Iwona Pavlović skomentowała doniesienia na temat jej udziału w kolejnych edycjach programu „Taniec z Gwiazdami”. Czy w tym show również zajdą nieoczekiwane zmiany?

Wiele osób zastanawia się, czy zmiany, które obserwujemy w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” dosięgną również kolejne produkcje Polsatu. Czy to możliwe, że ich ofiarą padnie również kultowe taneczne show?

Po TTBZ przyszedł czas na „Taniec z Gwiazdami”?

Od jakiegoś czasu cały polski show-biznes żyje doniesieniami na temat zmian, jakie miały miejsce w kultowym programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Z uwielbianym show pożegnali się jurorzy Katarzyna Skrzynecka i Michał Wiśniewski oraz prowadzący Piotr Gąsowski.

Wiele fanów zastanawia się, czy Polsat planuje takie same zmiany w przypadku innych uwielbianych programów, w tym między innymi show „Taniec z Gwiazdami”. Ofiarą plotek stała się między innymi Iwona Pavlović, która według internautów może zacząć obawiać się o swoją posadę.

Iwona Pavlović komentuje dalszą pracę w „Tańcu z Gwiazdami”

O zdanie zapytano w końcu samą tancerkę, która przez lata stała się prawdziwą twarzą i nieodłącznym elementem popularnego programu. Co ciekawe, jurorka nie zamierzała komentować żadnych doniesień na temat swojej przyszłości.

– Ja nie mam pojęcia nawet, czy będzie „Taniec z gwiazdami”, więc zostawiam to bez komentarza – wyznała Iwona Pavlović w rozmowie z portalem Plejada.

Jednocześnie, gdy serwis zapytał jej, czy chciałaby dalej pełnić funkcję jurorki w kolejnych odsłonach tanecznego formatu, Czarna Mamba ponownie odmówiła komentarza w tej sprawie.

– Nie będę tego komentować. Zobaczymy – wyznała gwiazda.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
    3. Nie żyje 10-letni chłopiec. Cała Polska wstrzymywała oddech, kiedy doszło do tragedii

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie!  Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!