Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Rutkowski wbił szpilę Iwonie Pavlović. W sieci zagrzmiało, apel prosto z samolotu do Ameryki
Martyna Pałka
Martyna Pałka 18.09.2022 18:05

Krzysztof Rutkowski wbił szpilę Iwonie Pavlović. W sieci zagrzmiało, apel prosto z samolotu do Ameryki

Krzysztof Rutkowski
fot. detektywkrzysztofrutkowski

Krzysztof Rutkowski po raz kolejny wbił szpilę Iwonie Pavlović i nawiązał do afery, która miała miejsce na Zanzibarze i o której wspominał już w trakcie trwania programu „Taniec z Gwiazdami”. Detektyw zamieścił specjalny post, w którym poinformował o swoim wylocie na wyspę.

Najsłynniejszy polski detektyw był jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników najnowszej edycji programu „Taniec z Gwiazdami„. Już w pierwszym odcinku popularnego show otrzymał od zasiadającej w jury Iwony Pavlović historyczną jedynkę. Później gwiazdor wypowiedział się w jednym z wywiadów, że niska nota nie była spowodowana jego tańcem, ale aferą, nad którą pracuje detektyw.

Krzysztof Rutkowski po raz kolejny nawiązał do skandalu na Zanzibarze. W social mediach zamieścił post, w którym wbił szpilkę „czarnej mambie”.

Konflikt między Iwoną Pavlović a Krzysztofem Rutkowskim

Po tym, jak detektyw wypowiedział się na temat powodów, dla których jurorka przyznała mu najniższą w historii programu ocenę, Iwona Pavlović nie kryła swojego zdenerwowania. Tancerka oburzyła się słowami gwiazdora i zdradziła, że po pierwsze nie wie, o jakiej aferze mówi Krzysztof Rutkowski, a po drugie jest profesjonalistką i nigdy nie łączy życia prywatnego z zawodowym.

Sytuacja między gwiazdami była bardzo napięta, a całość pogorszył fakt, że kolejny występ uczestnika także nie przypadł do gustu jurorce i znów nagrodziła go niską oceną. Krzysztof Rutkowski pożegnał się z programem w drugim odcinku „Tańca z Gwiazdami”.

Zaraz po zakończeniu swojej przygody z show detektyw znów nawiązał do sytuacji na Zanzibarze i zapowiedział, że już niedługo wykona kolejne kroki w tej sprawie. Wygląda na to, że nie trzeba było na to długo czekać, bo na profilu gwiazdora właśnie pojawił się post z samolotu, którym leci do tropikalnego kraju.

Krzysztof Rutkowski zaczepia Iwonę Pavlović we wpisie na Instagramie

Gwiazdor dodał na swój profil na Instagramie fotografię, na której widzimy mężczyznę siedzącego na fotelu w samolocie. Z opisu zdjęcia wynika, że Krzysztof Rutkowski jest w drodze na Zanzibar i właśnie zamierza bardziej zagłębić się w sprawę słynnego oszusta o imieniu Wojtek, który według detektywa gościł w swoich luksusowych hotelach polskie gwiazdy.

-Zgodnie z zapowiedzią działań na Zanzibarze, udało mi się wystartować, ale przez Amerykę Południowa, badamy watek narkobiznesu powiązanego z Tanzanią i słynnego Wojtka z Zanzibaru i polskich celebrytów, którzy go tak chętnie odwiedzali, bo za darmo dał pomieszkać, wypić i zajarać, ale on ma długi nawet u producentów Marihuany spod Kilimandżaro. Moi ludzie już tam są — napisał na swoim profilu na Instagramie Krzysztof Rutkowski.

Co więcej, w dalszej części posta nawiązał on do wywiadu, jakiego udzielił po jednym z odcinków tanecznego show Polsatu i postaci Iwony Pavlović, która według mężczyzny również udała się kiedyś z wizytą na Zanzibar.

-Żałuję tylko, ze nie ma tam mojej ulubionej ekspertki Tańca, a może doleci, a była na Zanzibarze taka aktywna — wspomniał detektyw w dalszej części wpisu.

Zobacz post:

Krzysztof Rutkowski
Krzysztof Rutkowski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Iwona Pavlović odpowiada Krzysztofowi Rutkowskiemu. Jurorka „Tańca z gwiazdami” ma już dość słynnego „detektywa bez licencji”
  2. Dagmara Kaźmierska ma dosyć ludzi, nie chce być już sławna. „Nie jestem małpą w klatce”
  3. Wielka wpadka ekipy Katarzyny Dowbor? Fani programu „Nasz nowy dom” pierwszy raz tak rozczarowani remontem