Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Iwona Pavlović z ukochanym na środku Morza Karaibskiego. Tak bawi się po „Tańcu z Gwiazdami”, trafiła do magicznego miejsca
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 11.11.2022 05:00

Iwona Pavlović z ukochanym na środku Morza Karaibskiego. Tak bawi się po „Tańcu z Gwiazdami”, trafiła do magicznego miejsca

Iwona Pavlović
fot. instagram.com/iwonapavlovic/

Ledwo dobiegła końca 13. edycja „Tańca z Gwiazdami” a Iwona Pavlović już wraz z ukochanym wyruszyła w bajkową podróż. W środku nocy gigantyczny, rozświetlony statek pasażerski robił piorunujące wrażenie. Jurorka wylądowała na samym środku Morza Karaibskiego.

Na Instagramie jurorki pojawiły się zdjęcia i relacje, które z miejsca wywołały zachwyt wśród fanów. Nie minęły nawet dwa tygodnie od finału „Dancing with the Stars”, gdy Iwona Pavlović wraz z mężem wylądowali na rajskich wodach Ameryki Łacińskiej.

Iwona Pavlović odpoczywa po „Tańcu z gwiazdami”. Wypłynęła w rejs po Morzu Karaibskim

Ostatnia edycja „Tańca z gwiazdami” obfitowała w wielkie emocje. Dla ikonicznej „Czarnej mamby” być może bardziej niż w przypadku pozostałych jurorów i uczestników. Przecież to ona, i to już w pierwszych odcinkach, stała się bohaterką afery związanej z Krzysztofem Rutkowskim i „budzącą emocje” sprawą Zanzibaru.

Na szczęście wszystko rozeszło się po kościach. Detektyw i tancerka zeszli z wojennej ścieżki, a podczas finału Iwona Pavlović otrzymała nawet wielki bukiet kwiatów. Teraz jednak dla 60-letniej jurorki przyszedł czas wypoczynku. Postanowiła wykorzystać go w wielkim stylu.

Od kilku dni na jej Instagramie pojawiają się zdjęcia i relacje z wyczekiwanego urlopu. W podróży za ocean towarzyszy jej oczywiście mąż, Wojciech Oświęcimski oraz jeszcze jedna para. Cała czwórka rozpoczęła zwiedzanie od filmowego studia Universal w Orlando, aby już pod dwóch dniach wylądować na pokładzie gigantycznego statku pasażerskiego.

Jednym z pierwszych przystanków były położone najdalej na północ Bahamy. W ten sposób pływający kolos rozpoczął swój malowniczy rejs po wschodnich wodach łączących obie Ameryki. Z relacji wiemy, że zahaczył już o Kajmany i Jamaikę.

Następne nagranie ukazywało niecodzienny obraz — nie ujrzeliśmy na nim lazurowych fal, palm, ani bezchmurnego nieba. W nocy rozświetlona łódź sunęła czarną otchłań, a na pokładzie spacerowali szczęśliwi i młodzieńczo zakochani małżonkowie.

– Raj – podsumowała krótko Iwona Pavlović.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Iwona Pavlović
Iwona Pavlović

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
    3. Kinga Rusin ostro o Kaczyńskim. Nie gryzła się w język, mocne słowa mogą rozwścieczyć polityka