Lifestyle.Lelum.pl > Milionerzy

Milionerzy

Uczestniczka „Milionerów” wykorzystała koło na drugim pytaniu, fot. kadr z programu „Milionerzy”
21.11.2023 14:06 "Milionerzy": Co ma klingę, pióro i młotek? Uczestniczka wykorzystała koło na drugim pytaniu

Program „Milionerzy” od lat cieszy się dużą popularnością wśród widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą zmagania kolejnych uczestników w walce o główną nagrodę. Aby sięgnąć po milion, chętni muszą jednak poprawnie odpowiedzieć na 12 pytań. 

„Milionerzy” – co łączy Marilyn Monroe i królową Elżbietę II?, fot. kadr z programu „Milionerzy”
15.11.2023 10:26 Od radnego PiS do uczestnika "Milionerów" To pytanie zwaliło go z nóg: Co łączy Marilyn Monroe i królową Elżbietę II?

Program „Milionerzy” od lat cieszy się dużą popularnością. Nowe odcinki przyciągają przed ekrany licznych widzów. W ostatnim wydaniu teleturnieju uczestnik usłyszał pytanie, które nieco zbiło go z pantałyku.

Hubert Urbański
25.10.2023 22:13 Hubert Urbański, jakiego nie znają najwięksi fani "Milionerów". Dwa małżeństwa, dwa rozwody, córki i romanse

Hubert Urbański największą popularność zdobył dzięki programowi “Milionerzy”. Do dziś to właśnie z tym tytułem kojarzy go zdecydowanie najwięcej Polaków. Nie wszyscy jednak znają go od prywatnej strony, o której z resztą zbyt często nie mówi. Prezenter ma na swoim koncie 2 małżeństwa i liczne romanse. Oprócz tego jest troskliwym tatą. Nie wszyscy znali go od tej strony!

Milionerzy
23.10.2023 22:00 Uczestniczka "Milionerów"... pomyliła fotele! Gdy się zorientowała, było za późno. Miażdżąca reakcja prowadzącego

Mimo iż nie są przecież emitowani na żywo, “Milionerzy” także nie uchylają się od wpadek. Podbramkowe sytuacje w popularnym na całym świecie formacie już nieraz wprawiały nas w osłupienie i poprawiały humor. Czasem uczestnicy sami robią, co mogą, by ich występ nie został zapomniany. Jednak tę akcję trudno przebić. 

uczestniczka Milionerów, Hubert Urbański
17.10.2023 13:18 Urbańskiego aż zamurowało, gdy w "Milionerach" uczestniczka powiedziała, na co wyda wygraną!

“Milionerzy” to jeden z najbardziej popularnych teleturniejów, który jest emitowany na antenie TVN. Nowa edycja co wieczór przyciąga przez ekrany mnóstwo widzów, którzy podczas najnowszego odcinka zostali świadkami niecodziennej sytuacji. Wyznanie uczestniczki, odnośnie tego, na co zamierza przeznaczyć wygraną w “Milionerach”, zdziwiło nie tylko publiczność, ale również Huberta Urbańskiego! Prowadzący nie był w stanie powstrzymać zaskoczenia.

„Milionerzy” – pan Ryszard pokonany przez pytanie o kolacje, fot. kadr z programu „Milionerzy”
22.09.2023 07:41 "Milionerzy": ogromny smutek fanów. Po ostatnim odcinku masowo zasypują komentarzami profil programu

Program „Milionerzy” od lat cieszy się dużą popularnością i przyciąga przed ekrany widzów, którzy nie tylko chętnie oglądają zmagania uczestników, ale również nierzadko sami starają się udzielić poprawnych odpowiedzi ze swojej kanapy. Nie da się ukryć, że teleturniej jest bowiem prawdziwą skarbnicą wiedzy i można się z niego dowiedzieć wielu nowych informacji. 

Zwycięzca Milionerów
20.09.2023 11:11 Ile NAPRAWDĘ dostaje zwycięzca "Milionerów"? Tomasz ujawnia prawdę i ostrzega innych graczy

Marzą o nim chyba wszyscy, a każdy odcinek popularnego programu “Milionerzy” daje szansę na jego zdobycie. Śmiałków, którzy odpowiedzieli poprawnie na ostatnie pytanie jest naprawdę niewielu. Ostatni z nich postanowił wyjawić prawdę o show z Hubertem Urbańskim. Wyznał, że wcale nie dostał tytułowego miliona. 

Milionerzy
13.09.2023 08:01 To pytanie w "Milionerach" rozwaliło go na łopatki. "Kantarek to obszar między...", mistrzowie znają odpowiedź

Program “Milionerzy” sprawdza wiedzę uczestników z najróżniejszych dziedzin. W ostatnim odcinku bohater show musiał zasięgnąć w pamięci do jednej ze szkolnych lektur. Do końca nie był pewny, jakiej odpowiedzi ma udzielić. Na czym stanęło?

Milionerzy pytanie
06.09.2023 11:04 "Milionerzy": "co nie jest prawdą o dorosłych kotach?" Pierwsze pytanie tak zaskoczyło gracza, że wziął koło ratunkowe

Nowa edycja “Milionerów” co wieczór przyciąga przed ekrany rzesze widzów. Fani teleturnieju już ocenili pierwszy odcinek nowej serii. Co powiedzą o kolejnym? Pierwsze pytanie, które Hubert Urbański zadał uczestnikowi, było ponad jego siły. Dotyczyło dorosłych kotów, jednak wcale nie było tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać.

Milionerzy, uczestnik, Hubert Urbański
05.09.2023 07:19 "Milionerzy": niesłychane, co wszyscy zobaczyli w pierwszym odcinku nowej edycji. Jeszcze nigdy nie było tylu zachwytów

Nowa edycja “Milionerów” rozpoczęła się z przytupem. Widzów TVNu czekają tej jesieni niezapomniana kulminacja emocji, podczas gdy uczestnicy zawalczą o zawrotną sumę 1 miliona złotych. Podczas premiery 1 odcinka nowej serii teleturnieju jedna rzecz szczególnie przykuła uwagę fanów, TA zmiana jest szeroko komentowana w sieci!

Jakie jest najtrudniejsze pytanie w „Milionerach” zdaniem Huberta Urbańskiego?
28.07.2023 21:23 "Milionerzy": zapytali Urbańskiego o najtrudniejsze pytanie w historii programu. Jego odpowiedź zaskoczyła

Hubert Urbański od lat związany jest z popularnym teleturniejem „Milionerzy”, w którym uczestnicy starają się zdobyć tytułowy milion. Od niemal 12 lat prowadzący zadaje im czasami niezwykle trudne pytania stające im na drodze do głównej nagrody. W jednym z wywiadów ujawnił, jakie pytania jego zdaniem są najtrudniejsze. 

Uczestniczka „Milionerów” miała problem z pytaniem o Roberta Lewandowskiego
25.07.2023 17:29 "Milionerzy": "w lipcu 2022 roku Robert Lewandowski stał się zawodnikiem klubu:" Szok, jakie problemy miała uczestniczka

Program „Milionerzy” od wielu lat cieszy się dużą popularnością i bez wątpienia znajduje się w czołówce najtrudniejszych teleturniejów. Aby wziąć w nim udział trzeba nie tylko wykazać się szeroką wiedzą na wiele tematów, ale także refleksem, który pozwoli pokonać pozostałych kandydatów i zasiąść na słynnym fotelu naprzeciw Huberta Urbańskiego. Czasem uczestnicy zmagają się jednak z pozornie prostymi pytaniami. 

Hubert Urbański i uczestnik Milionerów
01.07.2023 18:48 Milionerzy. Usłyszał pytanie o Koniec Świata, który znajduje się w Polsce i zdębiał. Zrezygnował z gry o milion

Teleturniej “Milionerzy” czekają spore zmiany. W kilku odcinkach specjalnych główna nagroda wzrośnie z jednego do dwóch milionów złotych. W swoich mediach społecznościowych produkcja wspomina kilka gier, w których uczestnik doszedł do ostatniego pytania. W jednym z takich przypadków mężczyzna usłyszał zagadnienie związane z Końcem Świata, który znajduje się w Polsce. Dalszy przebieg zdarzeń jest naprawdę zaskakujący.

Hubert Urbański
18.06.2023 09:44 Wielkie zmiany w "Milionerach", po ponad 20 latach producenci zdecydowali się na rewolucję

Wszystko wskazuje na to, że w “Milionerach” szykuje się prawdziwa rewolucja. Wszystkiemu winna jest inflacja, która przekłada się na spadek siły nabywczej pieniądza. Producenci show zdecydowali się na niestandardowe rozwiązanie, by napędzić produkcję.Na mediach społecznościowych programu właśnie pojawił się specjalny komunikat. W najnowszej serii odcinków uczestnicy będą mieli do zgarnięcia zaskakującą kwotę…

Milionerzy
15.06.2023 07:33 Uczestnik "Milionerów" zamarł po pytaniu związanym z jajkiem wielkanocnym. To było ostatnie koło ratunkowe

W jednym z odcinków ostatniej edycji teleturnieju “Milionerzy” uczestnik usłyszał pytanie związane z wielkanocnym jajkiem. Było to dopiero drugie zagadnienie w jego grze i napotkał przy tym niemałe problemy.Rozgrywka Łukasza, który jest fizjoterapeutą w Białymstoku, rozbiła się na dwa odcinki. W pierwszym zdążył odpowiedzieć jedynie na pierwsze pytanie i już na tym etapie pojawiły się kłopoty.

Hubert Urbański i uczestnik Milionerów
13.06.2023 12:52 Milionerzy. Czym jest awanturka? Wielu Polaków nie ma pojęcia, odpowiedzi kompletnie zdezorientowały też uczestnika

W jednym z ostatnich odcinków teleturnieju “Milionerzy” uczestnik dotarł do pytania za 125 tysięcy złotych. Pozornie łatwe pytanie okazało się bardzo problematyczne. Gdy Hubert Urbański przeczytał treść pytania za tysiąc złotych, uczestnik został mocno skonsternowany wariantami odpowiedzi i musiał posiłkować się kołem ratunkowym na tak wczesnym etapie rozgrywki. 

Hubert Urbański, uczestniczka, Milionerzy
07.06.2023 12:05 Milionerzy. Dostała pytanie o szynkę i zdębiała, czegoś takiego jeszcze nie było. "Jestem lekko skonsternowana"

“Milionerzy” to popularny teleturniej, który wieczorami przyciąga przed ekrany rzesze widzów. Niesie za sobą sporą dawkę wiedzy, jednak jest emitowany na żywo, więc nie trudno w nim o zabawne sytuacje. Jednej z nich byliśmy świadkiem w najnowszym odcinku programu.Hubert Urbański przeczytał pytanie, które przypominało łamaniec językowy. Uczestniczka zrobiła wielkie oczy — kompletnie nie wiedziała, jak się za nie zabrać!

Milionerzy
02.06.2023 15:04 Uczestnik "Milionerów" pozwał produkcję, poszło o bułkę kajzerkę. Takiego zwrotu mało kto się spodziewał

Pytania i odpowiedzi do programu “Milionerzy” są układane w sposób bardzo skrupulatny tak, by nie były za proste, ale też tak, by nikt nie miał wątpliwości co do ich poprawności. Pewien uczestnik uznał jednak, że został przez producentów oszukany i pozwał ich do sądu.Jak się później okazało, miał pewne powody, by faktycznie czuć, że potraktowano go niesprawiedliwie. Co orzekł wymiar sprawiedliwości?

Syn Anny Przybylskiej
01.06.2023 13:19 Syn Anny Przybylskiej w "Milionerach". Trudno uwierzyć, jak on wyrósł i co tam robił. Kiedy emisja?

Oliwia Bieniuk, już jakiś czas temu zaczęła próbować swoich sił w telewizji i ogólnie pojętym show-biznesie. Gdy ona występowała w “Tańcu z Gwiazdami”, jej brat był raczej w jej cieniu. Teraz jednak syn Anny Przybylskiej również pojawi się na ekranach. Wystąpił w programie “Milionerzy”.Szymon nie zakwalifikował się jednak do gry tak, jak standardowi gracze. Jego udział miał wyjątkowy charakter.

Daria Ładocha, Agnieszka Dygant, Hubert Urbański
25.05.2023 20:58 "Milionerzy": Na tych pytaniach poległy polskie gwiazdy. Wielu uważa je za banalne

“Milionerzy” to teleturniej, w którym swoich sił spróbować może każdy. Co jakiś czas jednak pojawiają się odcinki specjalne, w których udział biorą gwiazdy show-biznesu. Nie ustrzegli się oni wpadek na wizji, o których było głośno.O nagrodę główną pod okiem Huberta Urbańskiego walczyli m.in. Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Małgorzata Rozenek, czy Cezary Pazura. Niektórzy do dziś mogą żałować swojego występu w programie, a inni wygrali na cele charytatywne ładne pieniądze.

Krystian Pesta, Daria Ładocha, Hubert Urbański
24.05.2023 13:27 "Milionerzy": Pytanie zmroziło uczestników, Urbański wyglądał, jakby chciał wyjść ze studia. Tego jeszcze nie było!

24 maja będzie zostanie wyemitowany wyjątkowy odcinek “Milionerów”. Widzowie nawet nie spodziewają się, że będą mieli okazję zobaczyć na ekranach znajome twarze! Naprzeciw Huberta Urbańskiego zasiądą uczestnicy programu “Azja Express”. Będzie się działo!Na pierwszy ogień pójdą Krystian Pesta i Daria Ładocha. Pierwsze pytanie dla tej dwójki nie będzie łaskawe. Wątpliwości będą ogromne, czy zdecydują się na użycie koła ratunkowego?

Hubert Urbański i uczestnik Milionerów
23.05.2023 21:53 Uczestnik "Milionerów" zdradził kulisy programu. Tak zachował się Urbański. "Nie spodziewałem się"

“Milionerzy” cieszą się nieustanną popularnością wśród telewidzów. Wielu z nich zastanawia się nad kulisami powstawania tego teleturnieju. Jeden z ostatnich uczestników zdradził część informacji, o których mało kto wie.Pan Mariusz w “Milionerach” doszedł do pytania za 125 tys. złotych. Nie miał już jednak koła ratunkowego i postanowił zaryzykować, odpowiadając na pytanie. Niestety pomylił się i studio nagraniowe opuścił z czekiem na kwotę 40 tysięcy.

Milionerzy z dnia 10 maja 2023
11.05.2023 22:01 Milionerzy. "Jak wygląda kojot?" Uczestniczka zgłupiała, po przeczytaniu odpowiedzi chciała tylko koło ratunkowe

„Milionerzy” są jednym z ulubionych programów Polaków. To teleturniej, który dostarcza swoim fanom zarówno dawkę wiedzy, jak i rozrywki. Czasami uczestników całkowicie zjada stres, który sprawia, że nie są w stanie logicznie myśleć. Do takiej sytuacji doszło w ostatnim odcinku, gdy uczestniczkę kompletnie zmroziło już drugie pytanie. 

Milionerzy
05.05.2023 15:22 "Milionerzy": "co według słowników poprawnej polszczyzny możesz ubrać?" Dedukcja gracza zachwyciła

Teleturniej “Milionerzy” cieszy się ogromną popularnością. W niemal każdym odcinku uczestnik zaliczy albo zabawną gafę, albo popisze się nietuzinkową wiedzą. Z drugą sytuacją mieliśmy do czynienia w jednym z niedawnych odcinków.Pytanie, które usłyszał uczestnik, należało do podchwytliwych. Jednak droga, którą doszedł do prawidłowej odpowiedzi, zachwyciła nawet samego prowadzącego program - Huberta Urbańskiego.

Milionerzy
03.05.2023 18:01 Uczestniczka "Milionerów" studiowała geografię. Zdębiała, kiedy padło pytanie. Odeszła z niczym

“Milionerzy” to teleturniej, który dostarcza sporo wiedzy i rozrywki swoim fanom. W jednym z ostatnich odcinków doszło do wręcz kuriozalnej sytuacji. Uczestniczka, która studiowała geografię, źle odpowiedziała na pytanie z zakresu… geografii.Pani Kasia wygrała eliminacje i poprawnie odpowiedziała na pierwsze pytanie w programie. Grę zakończyła na drugim zagadnieniu, więc nie wygrała w “Milionerach” żadnej kwoty.

Milionerzy
26.04.2023 22:40 "Milionerzy": Czym jest syndrom wilkołaka? Uczestnik zamarł. Kiedy zadzwonił do przyjaciela, puściły mu nerwy

Przed uczestnikiem “Milionerów” pojawiło się nie lada pytanie. Długo zastanawiał się nad odpowiedzią, w końcu zdecydował się na wybór koła ratunkowego. Jednak “telefon do przyjaciela” potoczył się w zupełnie nieoczekiwany dla Huberta Urbańskiego sposób.Uczestnik, któremu puściły nerwy, zaliczył małą wpadkę na wizji. Czyżby aż tak stresowała go wizja utraty pieniędzy z puli? 

Milionerzy
26.04.2023 16:18 "Milionerzy": Miał tylko dokończyć wers polskiej piosenki. "Chłop żywemu nie przepuści", o co chodzi?

"Milionerzy" to gwarancja dobrej rozrywki niemal w każdym odcinku. Jedna z ostatnich odsłon także nie zawiodła pod tym względem. Uczestnik mierzył się z pozoru łatwym pytaniem, które warte było 75 tysięcy złotych.W programie brał udział pan Maciej. Na sześciu poprzednich pytaniach wykorzystał wszystkie z przysługujących mu kół ratunkowych, więc z wymagającym zagadnieniem został osamotniony.

Milionerzy
25.04.2023 12:27 "Milionerzy": co utworzyło frazeologizm z wyrażeniem z cicha? Gracz poległ

Teleturniej “Milionerzy” od wielu lat dostarcza rozrywki i wiedzy swoim fanom. Na wizji programu często zdarza się, że uczestnik ma problem z pozornie łatwym pytaniem. Taka sytuacja miała miejsce w ostatnim odcinku programu. Fani są mocno zdziwieni niewiedzą biorącego udział w rozgrywce.Pytanie dotyczące związku frazeologicznego było drugim dla pana Dawida. Jego stawką była więc gwarantowana kwota 1000 złotych.