Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Milionerzy: Zapraszać do jakichś pomieszczeń to otworzyć? Uczestniczkę zamurowało
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 10.05.2024 14:07

Milionerzy: Zapraszać do jakichś pomieszczeń to otworzyć? Uczestniczkę zamurowało

"Milionerzy"
Fot. KAPiF, kadr z programu "Milionerzy" prod. TVN

Kolejny odcinek “Milionerów” za nami. W 740. odsłonie show pojawiło się podchwytliwe pytanie. Zapraszać do jakichś pomieszczeń to otworzyć dwoje, podwoje, potroje czy troje? Uczestniczka nie zastanawiała się długo. 

W tym sezonie "Milionerów" główna nagroda padła dwa razy

Obecnie na antenie TVN możemy oglądać 15. edycję konkursowego show “Milionerzy”. Co ciekawe, w całej historii programu główna wygrana padła tylko siedem razy, a w tym sezonie już dwukrotnie. 

W najnowszej edycji odświeżono nieco zasady gry i dodano jeszcze jedno koło ratunkowe - jest ono jednak dostępne dopiero po poprawnej odpowiedzi na pytanie za 40 tys. zł. Czwarte koło ratunkowe zakłada zamianę pytania. 

Roxie Węgiel w końcu to zrobiła. Tylko spójrzcie na jej palec serdeczny. A tam? Justin Bieber zostanie ojcem. Ogłosili to w nietypowy sposób

Takie pytanie pojawiło się w ostatnim odcinku "Milionerów"

We wczorajszym 740. odcinku programu uczestnik zaczął grę od wyjątkowo podchwytliwego pytania. Za 500 zł musiał odpowiedzieć na zapytanie dotyczące wpuszczenia kogoś do domu. 

Zapraszać do jakichś pomieszczeń to otworzyć: 

A. dwoje 

B. podwoje

C. troje

D. potroje

Uczestniczka tego odcinka zdecydowała się na odpowiedź B. A Ty co być zaznaczyła? 

Która odpowiedź jest prawidłowa?

Jak się okazało, uczestniczka zaznaczyła poprawną odpowiedź. B czyli podwoje. Czym są owe podwoje? To duże drzwi. Pytanie było zatem bardzo proste. 

Uczestniczka wygrała 500 zł i mogła grać dalej.