Lifestyle.Lelum.pl > Milionerzy

Milionerzy

Milionerzy
20.04.2023 19:25 "Milionerzy": Czego nie można wyżąć? Uczestniczka postawiła oczy w słup, wszystko jej się poplątało. Musiała prosić o koło

W programie “Milionerzy” często pojawiają się pytania nie tyle trudne, co po prostu podchwytliwe. Jedna z ostatnich uczestniczek musiała się z takowym zmierzyć już na samym początku gry i miała niemałe kłopoty. Musiała sobie pomóc kołem ratunkowym.W pierwszej chwili wszystkie odpowiedzi mogły się bowiem wydawać niepoprawne. Zadecydował mały szczegół.

Milionerzy
19.04.2023 13:07 "Milionerzy": "Ona jest z Lublina, on jest z Lublany, czyli spotkali się...". Uczestniczka zdębiała widząc odpowiedzi

Program “Milionerzy” sprawdza wiedze uczestników z wielu dziedzin. Często zadawane są im specjalistyczne pytania, ale nie brakuje też takich na dedukcję. Jedno z takowych padło w ostatnim odcinku. Już na pierwszy rzut oka wyglądało dość skomplikowanie.Uczestniczka nie chciała zbyt szybko udzielać odpowiedzi, ale jednak się na to skusiła. Trafiła?

Milionerzy Hubert Urbański
18.04.2023 10:24 Kuriozalna scena w "Milionerach". Widownia już biła brawo, Urbański nie wiedział, gdzie ma podziać oczy. "Małe nieporozumienie"

Jeden z uwielbianych polskich teleturniejów to „Milionerzy”. Program od 1999 roku niezmiennie prowadzony jest przez Huberta Urbańskiego. Show TVN miał co prawda przerwy w latach 2003-2008 i 2010-2017, ale od tego czasu ma swoje stałe miejsce w ramówce i przyciąga telewidzów przed ekrany. Czasami w programie pojawiają się zaskakujące pytania, a innym razem uczestnicy odpadają przez pozornie proste pytania. W odcinku z 17 kwietnia 2023 roku z 12 pytaniami, które stały na drodze do miliona złotych zmierzył się pan Maciej. W trakcie jego rozgrywki na planie „Milionerów” doszło do kuriozalnej sytuacji. 

Milionerzy
14.04.2023 20:12 Milionerzy. "Przez głowę wkłada się". Uczestnik aż sam złapał się za głowę po przeczytaniu odpowiedzi

“Milionerzy” od wielu lat dostarczają rozrywki i wiedzy swoim fanom. Na antenie programu nie brakuje również zabawnych sytuacji. Jedna z takich miała miejsce w ostatnim odcinku teleturnieju. Uczestnik po pewnym pytaniu aż złapał się za głowę.Osobą biorącą udział w “Milionerach” był nauczyciel z Torunia - Jędrzej. Tematyka pytania z pozoru była łatwa, jednak odpowiedzi rozłożyły mężczyznę na łopatki.

Milionerzy
14.04.2023 07:22 "Co stało się symbolem upojenia alkoholowego?". Uczestnik "Milionerów" poległ, odpowiedź była banalnie prosta

“Milionerzy” sprawdzają szczegółową wiedzę uczestników na wielu płaszczyznach, ale często w show pojawiają się też pytania, które wcale nie są trudne, ale sformułowane są w taki sposób, że takie się wydają. Z jednym z  takowych nie poradził sobie ostatni bohater teleturnieju.Trudno mu się zresztą dziwić, bo pod wpływem stresu można było nawet nie zrozumieć, o co chodzi w pytaniu. Dopiero po chwili wszystko staje się jasne.

Milionerzy
13.04.2023 12:08 Milionerzy. "Co widać na znaku drogowym informującym o zbliżaniu się do restauracji?". Uczestnik poległ

Uczestnik nie znał odpowiedzi na proste pytanie w programie "Milionerzy". Prowadzący show Hubert Urbański był zaskoczony natychmiastową decyzją zawodnika.Mężczyzna bez zastanowienia zagłosował na wybraną przez siebie odpowiedź. Niestety, szybko okazało się, że jest ona błędna, a on musi zakończyć swoją przygodę z teleturniejem.

Hubert Urbański / Milionerzy
12.04.2023 18:54 Zagadka rozwiązana. Hubert Urbański zdradza, jak naprawdę działa "telefon do przyjaciela" w "Milionerach"

Okazuje się, że mimo upływu lat program „Milionerzy” może zaskoczyć. Nawet najwięksi fani teleturnieju mogą nie wiedzieć tego, co ostatnio ujawnił Hubert Urbański. Wielkie rewelacje dotyczą kulis jednego z kluczowych elementów formatu.Po niemal ćwierćwieczu programu TVN widzowie nie wyobrażają sobie już go bez Huberta, który potrafi rozładować napięcie stresującego się uczestnika, rozbawić wszystkich żartem i z klasą podziękować przegranym. Teraz gwiazdor ujawnił całkiem nowe informacje.

Milionerzy
11.04.2023 22:44 "Doustnie podawana jest szczepionka przeciw". Odpowiedzi zbiły uczestniczkę z tropu, tego się nie spodziewała

W jednym z ostatnich odcinków teleturnieju “Milionerzy” uczestniczka mierzyła się z pytaniem o doustnie podawaną szczepionkę. Kiedy Hubert Urbański czytał pytanie, wyglądała na pewną siebie. W momencie, gdy padły odpowiedzi, mina momentalnie jej zrzedła. “Milionerzy” to źródło rozrywki, ale i wiedzy dla wielu osób. Teleturniej cieszy się ogromną popularnością. Pytania, na które trafiają uczestnicy, często dotyczą wiedzy ogólnej i mogą sprawić trudności.

Milionerzy
09.04.2023 17:33 "Milionerzy": Cała sala wybuchła śmiechem po słowach uczestnika. "To nagrywane jest?"

Niektórzy uczestnicy programu “Milionerzy” absolutnie nie są w nastroju do żartów, gdy zasiadają na fotelu naprzeciwko Huberta Urbańskiego. Krzysztof jednak, pomimo walki o ogromne pieniądze, rozbawił swoim tekstem całą widownię.Nawet prowadzony nie mógł powstrzymać śmiechu. Co dokładnie powiedział bohater odcinka?

Milionerzy
07.04.2023 22:33 "Milionerzy": szło mu idealnie, padł na pytaniu o buraki cukrowe. Faktycznie jest takie trudne?

Gra Krzysztofa ze Żnina w teleturnieju “Milionerzy” podzieliła się na dwa odcinki. Do czasu przerwy mężczyzna był bezbłędny i szedł jak burza. Schody rozpoczęły się po zmianie ubrania i po przerwie.Przy pytaniu za 20 tysięcy złotych uczestnik po raz pierwszy zdecydował się skorzystać z koła ratunkowego. Publiczność w tym przypadku okazała się być pomocna. 

Milionerzy
07.04.2023 07:11 "Milionerzy": "gdy w dobrym jest humorze, to zęby szczerzyć może". Pytanie zadziwiło widzów

Program “Milionerzy” sprawdza wiedzę uczestników w zasadzie z każdej możliwej dziedziny. Zdarza się, że pojawiają się pytania mocno podchwytliwe i z takim zmierzyć musiał się Krzysztof. Jego stawką było 40 tysięcy złotych, więc było o co grać.Pytanie było na tyle niewdzięczne, że mężczyzna zdecydował się na użycie aż dwóch kół ratunkowych. Przydały się?

Milionerzy
06.04.2023 07:39 "Milionerzy": tak naprawdę nie dzwonią do domu przyjaciela. Urbański ujawnił prawdę

Koła ratunkowe z programu “Milionerzy” stały się na przestrzeni lat tak popularne, że przedostały się jako frazeologizmy do języka potocznego. Praktycznie każdy wie, na czym one polegają, ale mało kto zdaje sobie sprawę, jak naprawdę wyglądają od kulis.Jakiś czas temu Hubert Urbański wyjaśnił, na czym dokładnie polega procedura związana z telefonem do przyjaciela.

Milionerzy
05.04.2023 17:22 "Milionerzy": czym jest wojłok? Uczestnika zatkało, gdy usłyszał pytanie

“Milionerzy” to stałe źródło rozrywki, ale także ciekawej wiedzy dla wielu osób. W jednym z ostatnich odcinków uczestnik wykorzystał 2 koła ratunkowe już na pytaniu za 2 tysiące złotych. W momencie gdy Hubert Urbański przeczytał pytanie, mężczyzna zrobił wielkie oczy i potrzebował chwili na zastanowienie. Na długi czas utknął przy tym zagadnieniu.

Milionerzy
04.04.2023 16:15 "Jedyne polskie miasto, które leży na 44 wyspach". Uczestniczka "Milionerów" zdębiała, odpowiedź mocno ją zaskoczyła

“Milionerzy” to teleturniej, który od lat daje dużo rozrywki Polakom. Obfituje on w ciekawe i nieoczywiste sytuacje i nie inaczej było w jednym z ostatnich odcinków. Uczestniczka miała problem z wiedzą geograficzną.621. odcinek show był niespodziewany także z tego względu, że Hubert Urbański nie prowadził go sam. W czasie eliminacji u jego boku stała Olga, która wylicytowała poprowadzenie programu na aukcji WOŚP. Później zasiadła jednak na widowni.

Milionerzy
04.04.2023 12:24 Wygrała milion w "Milionerach", z pieniędzy już nic nie zostało. Niesłychane, co zrobiła z nimi seniorka

W historii polskiej edycji programu “Milionerzy” po główną wygraną sięgnęło tylko 5 uczestników, a na pierwszego tryumfatora trzeba było czekać ponad 10 lat od emisji pierwszego odcinka. Drugim zwycięzcą była Maria Romanek. Na co przeznaczyła pieniądze?Ci, którzy uważali, że do dziś je chowa w bezpiecznym miejscu, mogą być szoku. Cała suma została zagospodarowana w zaledwie kilka tygodni.

Milionerzy
30.03.2023 15:17 Milionerzy: Czym jest bitka? Widzowie nie mogli uwierzyć, że gracz ma problem z odpowiedzią

Zaskakująca sytuacja w programie "Milionerzy". Widzowie nie mogli uwierzyć własnym oczom. Uczestnik miał problem z bardzo prostym pytaniem. Czym jest bitka?Teleturniej TVN-u nieustannie dostarcza widzom emocji i wrażeń. Tak samo było w ostatnim odcinku, gdy walczący o milion mężczyzna nie potrafił odpowiedzieć na pozornie banalne pytanie.

Milionerzy
29.03.2023 22:36 "Milionerzy": uczestnik wkurzył widzów, byli zniesmaczeni, "żegnamy bez żalu"

Telewidzowie programu "Milionerzy" oburzeni zachowaniem jednego z uczestników. Teraz zasypali mężczyznę masą negatywnych komentarzy na oficjalnym profilu show na Facebooku.Mężczyzna bardzo długo zastanawiał się przed udzieleniem odpowiedzi na pytania. Jego postawa podczas trwania show całkowicie zniesmaczyła telewidzów.

Milionerzy
28.03.2023 10:03 Milionerzy: Przy pytaniu za 500 zł zużył aż dwa koła. Widzowie łapali się za głowę, "wystarczyło pomyśleć"

“Milionerzy” słyną z nietypowych, często podchwytliwych pytań, które potrafią narobić problemu uczestnikom, nawet jeśli pozornie dotyczą dziedziny, na której ci się znają. Tak właśnie było w ostatnim odcinku. Już przy pierwszym pytaniu uczestnik musiał wykorzystać 2 koła ratunkowe.Co ciekawe, w mediach społecznościowych programu pojawiły się później głosy, że zrobił to niesłusznie, gdyż pytanie było proste i można było wydedukować odpowiedź. Czy aby na pewno?

Milionerzy
25.03.2023 19:39 "Milionerzy": pani Ania oszołomiła Urbańskiego, imponujące co zrobiła

Szokująca sytuacja w programie "Milionerzy". Walcząca o główną nagrodę pani Ania zaskoczyła prowadzącego swoim zachowaniem. Hubert Urbański nie mógł wyjść z podziwu.Kobieta nie zwlekała ani chwili przed podaniem odpowiedzi na jedno z pytań gospodarza. Bystrością swojego umysłu zachwyciła wszystkich zgromadzonych w studiu.

Milionerzy
24.03.2023 19:32 "Milionerzy": usłyszała pytanie za 500 tysięcy, widzowie skomentowali jej zachowanie

W jednym z ostatnich odcinków programu “Milionerzy” uczestniczką była Klaudia. Świetnie szło jej przez niemal cały czas trwania odcinka. W pytaniu o pół miliona złotych w błąd wprowadziła ją publiczność.Kobieta przyszła do programu, aby zarobić na swoje pierwsze mieszkanie. Doszła do przedostatniego - jedenastego pytania wartego 500 tysięcy złotych. Miała przy nim do dyspozycji jeszcze jedno koło ratunkowe - pytanie do publiczności.

Milionerzy
24.03.2023 13:33 Milionerzy. Kim była królowa kikuta? Urbański zdębiał, widząc, co zrobiła uczestniczka po tym pytaniu

Do programu “Milionerzy” przychodzą uczestnicy posiadający bardzo dużą wiedzę na wiele tematów. Ostatnia grająca mogła wprawić w osłupienie nawet profesorów historii. Hubert Urbański z ogromnym zaciekawieniem przysłuchiwał się temu, co mówiła.Kobieta dostała bowiem trudne pytanie dotyczące jednej z polskich królowych. Szybko wydedukowała, o kogo chodzi.

"Milionerzy"
22.03.2023 10:36 Zachowanie uczestnika "Milionerów" rozwścieczyło widzów. "Takie głąby są sędziami"

W najnowszym odcinku programu "Milionerzy" pojawił się młody prawnik. Widzowie byli oburzeni, że nie potrafił odpowiedzieć na banalne pytanie za 500 zł, a znał odpowiedź do pytania o filmie "Avangers". Nie tylko to rozwścieczyło internautów. Uczestnik na samych początku stwierdził, że przyszedł po milion. Czy jego pewność siebie go nie zgubi? 

Milionerzy
21.03.2023 18:24 Sroga sytuacja w "Milionerach". Uczestniczka odpadła z programu przez podstępne pytanie

“Milionerzy” to uwielbiany przez Polaków teleturniej. Niemal w każdym odcinku dochodzi do zabawnej, bądź zaskakującej sytuacji podczas nagrań programu. Nie inaczej było w jednym z ostatnich odcinków, gdzie padło podchwytliwe pytanie.Uczestniczką programu była pani Ania. Wspomniane pytanie było dziewiątym w odcinku, a jego stawką było 125 tysięcy złotych. Niestety kobieta odpowiedziała na nie błędnie. 

"Milionerzy"
17.03.2023 16:25 Skandal w "Milionerach". Widzowie odkryli, co zrobił Urbański, gdy odpowiadała pani Anna

Sytuacja w ostatnim odcinku programu "Milionerzy" oburzyła widzów. Internauci są przekonani, że prowadzący show Hubert Urbański pomógł jednej z uczestniczek.W komentarzach pod najnowszym postem na Facebooku teleturnieju rozgorzała dyskusja na temat zachowania dziennikarza. Czy to możliwe, że doszło do skandalu?

Milionerzy
16.03.2023 23:00 "Milionerzy": usłyszała pytanie o szkolną lekturę. Urbański nagle zwrócił się do jej przyjaciół. Natychmiast zrzedła jej mina

Zaskakująca sytuacja w programie "Milionerzy". Uczestniczka zatrzymała się na pytaniu o szkolną lekturę. Do tej pory szczęście jej sprzyjało, po chwili wahania zaznaczyła więc odpowiedź. W tym momencie Hubert Urbański nieoczekiwanie zwrócił się do jej przyjaciół.Aleksandra nie potrafiła przypomnieć sobie fabuły jednej z noweli autorstwa Henryka Sienkiewicza. Czy udało jej się wybrnąć z tej opresji?

MIlionerz, Hubert Urbański
15.03.2023 23:11 Niecodzienne wyznanie uczestnika "Milionerów". Hubert Urbański z trudem powstrzymał śmiech

Na planie programu "Milionerzy" doszło do zaskakującej sytuacji. W pewnym momencie uczestnik pokusił się o niecodzienne wyznanie. Zareagował sam Hubert Urbański.Prowadzący teleturniej TVN-u z trudem powstrzymywał śmiech, gdy usłyszał słowa walczącego o milion mężczyzny. Decyzja uczestnika wywołała zaskoczenie wszystkich obecnych.

Milionerzy
15.03.2023 13:31 Co oznacza "chromy"? Uczestniczka "Milionerów" zgłupiała czytając odpowiedzi, widzowie łapali się za głowy

”Milionerzy” to program jedyny w swoim rodzaju. Zadawane w show pytania często tylko z pozoru są proste. Jak się okazuje, nawet specjaliści w danej dziedzinie mogą mieć problem, jeśli te są odpowiednio sprytnie sformułowane. Przekonała się o tym ostatnia uczestniczka.Na fotelu gracza zasiadała bowiem studentka czwartego roku medycyny. Pomimo swojego wykształcenia, miała problem z pytaniem dotyczącym określenia niepełnosprawności.

Milionerzy
14.03.2023 12:37 Wyłożył się na pytaniu z podstawówki. W komentarzach burza. "Ile Ty masz lat?"

Program “Milionerzy” niemal w każdym odcinku przynosi zabawne, bądź niespodziewane sytuacje widzom. Podobnie było w jednej ostatnich emisji, gdzie zdaniem widzów uczestnik nie znał odpowiedzi na pytanie z poziomu szkoły podstawowej.Eliminacje w tym odcinku wygrał Przemysław Kaczówka bardzo dobrym wynikiem. Uporządkowanie haseł zajęło mu nieco ponad 2 sekundy. Na teleturniejowym fotelu radził sobie dobrze. Do czasu aż usłyszał pytanie za 20 tysięcy złotych.