Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Milionerzy: To pytanie nie ma oczywistej odpowiedzi. Ale mina
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 02.05.2024 13:25

Milionerzy: To pytanie nie ma oczywistej odpowiedzi. Ale mina

Milionerzy
Fot. KAPiF, kadr z programu "Milionerzy" prod. TVN

We wczorajszym odcinku “Milionerów” o główną wygraną walczył Artur z Warszawy, który z wykształcenia jest filozofem. Mężczyzna bez problemu poradził sobie z kilkoma pierwszymi pytaniami. Przy tym za 125 tys. musiał się jednak dłużej zastanowić. Odpowiedź nie była taka oczywista. 

Pan Artur z Warszawy walczył o główną wygraną w "Milionerach"

W 735. odcinku “Milionerów” grę kontynuował pan Artur z Warszawy. Mężczyzna, który jest z wykształcenia filozofem i socjologiem, na co dzień jest pracownikiem Zarządu Dróg Miejskich. 

Hubert Urbański był pod wrażeniem wiedzy uczestnika. Pan Artur bez problemu poradził sobie z pierwszymi pytaniami. Dopiero przy pytaniu za 125 tys. zł musiał się dłużej zastanowić. Czego dotyczyło pytanie?

Majówka jak z koszmaru! Mucha wyjechała z kraju, a wtedy wydarzyło się to Włodarczyk imprezuje na majówce. A w tle? Jej mama z młodziutkim mężem

Przy tym pytaniu uczestnik musiał się dłużej zastanowić

Pan Artur z Warszawy zaczął odcinek pytaniem o 5 tys. zł. Bardzo sprawnie poradził sobie z kolejnymi pytaniami. Przed przerwą usłyszał jednak to za 125 tys. zł. Uczestnik musiał się dłużej zastanowić, odpowiedź nie była bowiem taka oczywista. 

Modna alternatywa taliowanej: 

A. Pudełkowa dieta 

B. Pudełkowa sukienka

C. Pudełkowa gra w karty

D. Pudełkowa architektura

Pan Artur po dłuższym namyślę zdecydował się na odpowiedź B. Czy miał rację? 

Która odpowiedź była prawidłowa?

Po przerwie okazało się, że pan Artur zaznaczył dobrą odpowiedź. Przypomnijmy, że była to “pudełkowa sukienka”. Uczestnik zdobył 125 tys. zł. i tym samym nadal miał szansę na główną nagrodę. W “Milionerach” bardzo często pojawiają się stosunkowo proste, ale podchwytliwe pytania. To właśnie było jedno z nich.