Lifestyle.Lelum.pl > Marzena Kipiel-Sztuka

Marzena Kipiel-Sztuka

Renata Pałys, Marzena Kipiel-Sztuka
03.07.2024 07:59 Pałys zdradziła, kto zajmie się grobem Kipiel-Sztuki. Łzy leją się po policzkach

Marzena Kipiel-Sztuka zapisała się w pamięci widzów przede wszystkim jako Halinka ze “Świata według Kiepskich”. Aktorkę pożegnaliśmy 9 czerwca. Jako pierwsza informację o jej śmierci przekazała Renata Pałys. Teraz koleżanka z planu zdradza, kto zajmie się grobem zmarłej aktorki. 

Marzena Kipiel-Sztuka
01.07.2024 12:24 Dyrektorka hospicjum ujawniła, z czym chciała być pochowana Kipiel-Sztuka. Plan się nie spełnił

Niespodziewana śmierć Marzeny Kipiel-Sztuki zaskoczyły wszystkich wiernych fanów aktorki. Okazało się, że Halinka z “Kiepskich” ostatnie miesiące życia spędziła w hospicjum. Teraz głos na temat tego, czego życzył sobie gwiazda, zabrała dyrektorka placówki.

Marzena Kipiel-Sztuka, szpital
29.06.2024 08:26 Tak wyglądały ostatnie dni Marzeny Kipiel-Sztuki. Poruszające

Informacja o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki wstrząsnęła fanami “Świata według Kiepskich”. Postać, w którą wcielała się aktorka, na zawsze wpisała się w kanon polskiej pop-kultury. 9 czerwca Renata Pałys przekazała w mediach społecznościowych, że serialowa Halinka odeszła po ciężkiej chorobie. Okazało się, że swoje ostatnie dni artysta spędziła w hospicjum. Jak spędzała tam czas? Pracownica placówki ujawniła zaskakujące informacje.

Marzena Kipiel-Sztuka
27.06.2024 21:54 Na to poszły pieniądze z pogrzebu Kipiel-Sztuki. “Marzenka byłaby szczęśliwa”

Pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki odbył się 13 czerwca w Legnicy. Podczas niego nazbierano sporą sumę. To niesamowite, na co ją przekazano. Taka była ostatnia wola aktorki. 

marzena kipiel-sztuka
17.06.2024 14:40 Inne nazwisko na grobie Kipiel-Sztuki. Wszystko przez jeden szczegół

Pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki odbył się w zeszły czwartek, 13 czerwca. Pojawili się na nim najbliżsi aktorki, przyjaciele, a także nieprzebrany tłum fanów. Każdy osobiście chciał pożegnać kultową Halinkę ze “Świata według Kiepskich”. Artystkę pochowano w jej rodzinnej miejscowości, w rodzinnym grobowcu. Wiadomo już, jakie nazwisko zostanie wyryte przy imieniu aktorki. Fani z pewnością będą zaskoczeni.

Pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki, Andrzej Grabowski
15.06.2024 20:42 Grabowski nie pofatygował się na pogrzeb Marzeny Sztuki. Tak się tłumaczy

Minął niemal tydzień od śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki. Aktorka została pochowana w ostatni czwartek w otoczeniu członków rodziny, przyjaciół i fanów. W tłumie zabrakło jednak Andrzeja Grabowskiego. Takie refleksje ma na temat przemijania.

Pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki
14.06.2024 16:12 Na pogrzebie Kipiel-Sztuki były tłumy, ale akurat jego zabrakło

Wczoraj odbył się pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki. Na uroczystości zjawiło się wiele osób — członkowie rodziny, przyjaciele, jak również tłum fanów aktorki. Zabrakło jednej osoby, która przez wiele lat była blisko z odtwórczynią roli Halinki Kiepskiej. Tak mówił o niej krótko po śmierci.

Marzena Kipiel-Sztuka
14.06.2024 13:08 Reżyser “Kiepskich” o Marzenie Kipiel-Sztuce. Ciężko pogodzić się ze stratą

13 czerwca odbyło się ostatnie pożegnanie Marzeny Kipiel-Sztuki. Aktorka zmarła w ubiegłą niedzielę w wieku 58 lat. Jak wiadomo, mierzyła się z poważną chorobą. Głos zabrali jej koledzy i przyjaciele z produkcji “Świata według Kiepskich”. Śmierć aktorki odcisnęła na nich swoje piętno. Teraz głos zabrał reżyser produkcji. Taka Marzena Kipiel-Sztuka była na co dzień. 

Marzena Kipiel-Sztuka
14.06.2024 11:01 Ujawniono na pogrzebie przyczynę śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki

9 czerwca zmarła Marzena Kipiel-Sztuka. Pogrzeb serialowej Halinki ze “Świata według Kiepskich” odbył się 13 czerwca. Na ceremonii pojawiły się tłumy ubrane na kolorowo - według ostatniej woli gwiazdy Polsatu. Podczas pogrzebu poznaliśmy prawdziwą przyczynę śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki. Prawdę ujawniła jej koleżanka z planu, Renata Pałys. 

Pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki
13.06.2024 21:15 Pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki: Z głośników nagle poleciał wielki przebój

Dziś doszło do pogrzebu Marzeny Kipiel-Sztuki. Aktorka sama zadbała o wiele szczegółów jeszcze przed śmiercią. W pewnym momencie ceremonii z głośników rozbrzmiał wyjątkowy utwór. Jego symbolika jest poruszająca.

Pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki
13.06.2024 17:14 To dzięki niej Kipiel-Sztuka został aktorką. To powiedziała na pogrzebie artystki

Marzena Kipiel-Sztuka została pochowana w rodzinnej Legnicy. Dziś odbyły się uroczystości pogrzebowe. Podczas ceremonii głos zabrała była nauczycielka języka polskiego zmarłej. To dzięki niej aktorka postawiła pierwsze kroki w zawodzie.

Pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki
13.06.2024 16:16 Interwencja medyków na pogrzebie Kipiel-Sztuki

Trwa pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki. Odwtórczyni roli Halinki Kiepskiej zmarła 9 czerwca. Żałobnicy tłumnie przybyli na jej ostatnie pożegnanie, chcąc po raz ostatni oddać hołd talentowi aktorskiemu i niezwykłej osobowości. W pewnym momencie była konieczna interwencja medyków.

Renata Pałys, urna Marzeny Kipiel-Sztuki
13.06.2024 15:36 Renacie Pałys łamał się głos na pogrzebie Kipiel-Sztuki. "Rozumiałyśmy się bez słów"

Marzena Kipiel-Sztuka zmarła 9 czerwca 2024 roku. W ostatnich dniach życia była otoczona przyjaciółmi, którzy byli najbliższymi osobami w jej życiu. Tych osób nie mogło zabraknąć podczas ostatniego pożegnania aktorki. Renata Pałys, która była z nią szczególnie blisko, wygłosiła przejmującą mowę. Wszystkim zebranym łzy zaczęły bezwiednie napływać do oczu.

pogrzeb marzeny kipiel-sztuki
13.06.2024 14:52 Tłumy żegnają Marzenę Kipiel-Sztukę. Wielu nie zmieściło się do kościoła

13 czerwca ma miejsce pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki. Serialowa Halinka zmarła wskutek długiej i ciężkiej choroby. Zdążyła jednak zaplanować szczegóły swojego własnego ostatniego pożegnania. Efekt, który osiągnęli organizatorzy, przeszedł najśmielsze oczekiwania fanów. Pod kaplicą zgromadziły się tłumy, każdy chciał zobaczyć to na własne oczy.

Pogrzeb Marzeny Sztuki
13.06.2024 14:01 Takiego pogrzebu nikt nie widział. Zamiast kwiatów Marzena Sztuka ma to

Dziś odbył się pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki. Aktorka odeszła w niedzielę, 9 czerwca, po ciężkiej walce z chorobą. Serialowa Halinka ze “Świata według Kiepskich” sama miała zaplanować swój pogrzeb. To niesamowite, co dostała zamiast kwiatów. 

pogrzeb Marzeny-Kipiel Sztuki
13.06.2024 13:37 Trwa pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki. Łzy stają w oczach na widok malowidła na urnie

Żałoba po śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki ogarnęła całą Polskę. 13 czerwca odbył się pogrzeb aktorki, która podbiła serca widzów rolą Halinki w serialu “Świat według Kiepskich”. Ceremonia miała charakter świecki.

pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki
13.06.2024 13:13 Pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki. Aktorka sama zaplanowała ostatnie pożegnanie

9 czerwca 2024 roku przekazano łamiącą wiadomość o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki. Aktorka zyskała rozpoznawalność dzięki roli Halinki z serialu “Świat według Kiepskich”, którą podbiła serca widzów w całej Polsce. Choć udało jej się zrobić karierę, w życiu prywatnym zmagała się z wieloma problemami. Zmarła wskutek długiej i ciężkiej choroby. Dziś odbywa się jej pogrzeb.

Marzena Kipiel-Sztuka
13.06.2024 07:03 Marzena Kipiel-Sztuka nie miała dzieci. Tajemnica wyszła na jaw

Marzena Kipiel-Sztuka zasłynęła dzięki roli Halinki ze “Świata według Kiepskich". I choć dzięki udziałowi w serialu zrobiła imponującą karierę, szczegóły dotyczące jej życia prywatnego były o wiele bardziej ponure, niż fani mogli się spodziewać. Aktorka do samego końca utrzymywała wiele faktów w tajemnicy. Jednak o tym, dlaczego nigdy nie miała dzieci, opowiedziała jeszcze przed śmiercią. Prawda okazała się zupełnie inna, niż ktokolwiek mógł przypuszczać.

Marzena Kipiel-Sztuka
11.06.2024 19:28 Ostatni wpis Kipiel-Sztuki przed śmiercią wyciska łzy

9 czerwca dowiedzieliśmy się o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki. Aktorka odeszła w wieku 58 lat. Jej ostatnie pożegnanie odbędzie się 13 czerwca w rodzinnym mieście. Ostatnie lata swojego życia serialowa Halinka ze “Świata według Kiepskich” spędziła we wrocławskim hospicjum. Z mediów wycofała się na kilkanaście miesięcy przed śmiercią. Taki był jej ostatni post na Facebook'u. 

Marzena Kipiel-Sztuka
11.06.2024 10:50 Siostra Kipiel-Sztuki boi się pogrzebu. "Przeraża mnie to", wysyłała jej SMSy

Marzena Kipiel-Sztuka w ostatnim czasie zmagała się z licznymi problemami zdrowotnymi. Jak ujawnili jej bliscy, to zmagania z poważną chorobą doprowadziły do jej śmierci. 9 czerwca tysiące fanów serialowej Halinki z “Kiepskich" pogrążyły się w żałobie. Mnóstwo osób wyczekuje ostatniego pożegnania aktorki. Jej siostra szczerze wyznała, że się go obawia. Jak w ostatnim czasie wyglądały ich relacje? Niestety nie zdążyły się pogodzić…

Marzena Kipiel-Sztuka, Joanna Kurowska
11.06.2024 08:13 Dlatego Kipiel-Sztuka była samotna. Kurowska ujawnia: ”Jest postacią tragiczną”

Marzena Kipiel-Sztuka zmarła w niedzielę 9 czerwca. Aktorka, która zasłynęła dzięki roli Halinki ze “Świata według Kiepskich” na stałe zapisała się w kanonie polskiej pop kultury. Mimo wspaniałej kariery w życiu prywatnym spotkało ją wiele rozczarowań i tragicznych wydarzeń. Joanna Kurowska, z którą zaprzyjaźniła się na planie, wyznała o artystce zaskakująco smutną prawdę.

"Świat według Kiepskich"
10.06.2024 22:22 Nie tylko Marzena Sztuka. Ta aktorka też zaplanowała własny pogrzeb

9 czerwca zmarła Marzena Kipiel-Sztuka. Aktorka znana była głównie z serialu “Świat według Kiepskich”, gdzie występowała przez ponad 20 lat. Pogrzeb serialowej Halinki odbędzie się 13 czerwca. Marzena Kipiel-Sztuka nie jest jedyną gwiazdą tej produkcji, która zaplanowała własny pogrzeb. 

Marzena Kipiel-Sztuka
10.06.2024 20:17 Przykre wieści. Na pogrzebie Marzeny Kipiel-Sztuki zabraknie tych osób

9 czerwca polskie media obiegła bardzo smutna wiadomość. Tego dnia zmarła Marzena Kipiel-Sztuka znana przede wszystkim z roli Halinki w serialu “Świat według Kiepskich”. Dziś poznaliśmy szczegóły dotyczące pogrzebu aktorki, który odbędzie się 13 czerwca w jej rodzinnym mieście. Dotarły do nas także przykre wieści. Na ostatnim pożegnaniu zabraknie najbliższych jej osób. 

Marzena Kipiel-Sztuka
10.06.2024 17:05 Znamy szczegóły pogrzebu Marzeny Kipiel-Sztuki. Podano dokładną datę i godzinę

9 czerwca media obiegła informacja o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki. Wiadomo już, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb serialowej Halinki ze “Świata według Kiepskich”. Podano szczegółowe informacje. 

Marzena Kipiel-Sztuka, Andrzej Grabowski
10.06.2024 16:32 W serialu "Świat według Kiepskich" grali małżeństwo. Grabowski wiedział o chorobie?

9 czerwca polskie media obiegła wiadomość o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki. Aktorka znana była przede wszystkim z roli serialowej Halinki w produkcji “Świat według Kiepskich”. W hicie Polsatu wcielała się w żonę głównego bohatera. Teraz Andrzej Grabowski zabrał głos. Tak pożegnał swoją serialową żonę. 

Marzena Kipiel-Sztuka
10.06.2024 15:35 Wiemy, gdzie przed śmiercią przebywała Marzena Kipiel-Sztuka. Nie było ratunku

9 czerwca polskim show biznesem wstrząsnęła wiadomość o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki. Serialowa Halinka ze “Świata według Kiepskich” odeszła w wieku 58 lat. W ostatnich latach życia zmagała się z poważną chorobą. Teraz okazało się, gdzie przebywała przed śmiercią. 

Marzena Kipiel-Sztuka
10.06.2024 13:10 Tak będzie wyglądał pogrzeb Kipiel-Sztuki. Aktorka wszystko zaplanowała sama?

9 czerwca w mediach pojawiły się przykre informacje o niespodziewanym odejściu gwiazdy serialu “Świat według Kiepskich”. Marzena Kipiel-Sztuka zmarła nagle w wieku 59 lat po ciężkiej chorobie. Teraz ujawniono szczegóły jej pogrzebu.

Świat według Kiepskich
10.06.2024 12:15 Śmierć zabiera gwiazdy Świata Według Kiepskich. Ich już z nami nie ma

9 czerwca media obiegła łamiąca wiadomość o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki, czyli serialowej Halinki ze “Świata według Kiepskich”, w którą aktorka wcielała się przez ponad 2 dekady. Jej odejście jest kolejnym wielkim ciosem, który spadł na fanów kultowego show Polsatu. W ostatnich latach zmarło wiele osób związanych z produkcją.

  • 1
  • 2