Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przykre wieści. Na pogrzebie Marzeny Kipiel-Sztuki zabraknie tych osób
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 10.06.2024 20:17

Przykre wieści. Na pogrzebie Marzeny Kipiel-Sztuki zabraknie tych osób

Marzena Kipiel-Sztuka
fot. AKPA

9 czerwca polskie media obiegła bardzo smutna wiadomość. Tego dnia zmarła Marzena Kipiel-Sztuka znana przede wszystkim z roli Halinki w serialu “Świat według Kiepskich”. Dziś poznaliśmy szczegóły dotyczące pogrzebu aktorki, który odbędzie się 13 czerwca w jej rodzinnym mieście. Dotarły do nas także przykre wieści. Na ostatnim pożegnaniu zabraknie najbliższych jej osób. 

Marzena Kipiel-Sztuka jest kolejną gwiazdą "Świata według Kiepskich", którą pożegnaliśmy

Wczoraj rano zmarła Marzena Kipiel-Sztuka. Informację o śmierci aktorki przekazała jej koleżanka z planu, Renata Pałys. Po tym, jak serialowa Paździochowa opublikowała krótki komunikat, śmierć gwiazdy “Świata według Kiepskich” potwierdziły inne źródła, w tym portal Plejada.pl. Na oficjalnym profilu serialu na Facebook'u także pojawiło się krótkie oświadczenie. Koledzy i koleżanki z planu pożegnali zmarłą aktorkę. Nie kryli żalu po jej wczesnym odejściu. 

Dzisiaj rano po ciężkiej chorobie odeszła Marzena Kipiel-Sztuka, wspaniała aktorka, przyjaciółka i dobry człowiek. Ale żaden artysta nie odchodzi naprawdę, dopóki żyje jego sztuka i pamięć o nim. Będziemy tęsknić - możemy przeczytać w zamieszczonym poście. 

Na co zmarła Marzena Sztuka? Zmagała się z poważną chorobą Śp. Marzena Sztuka pochowała kilku mężów. Ludzie szeptali za jej plecami

Poznaliśmy szczegóły ostatniego pożegnania Marzeny Kipiel-Sztuki

Dzisiaj po południu zostały udostępnione publicznie informacje o pogrzebie Marzeny Kipiel-Sztuki. Już wiemy, że ostatnie pożegnanie serialowej Halinki odbędzie się 13 czerwca w jej rodzinnej miejscowości. Ciało aktorki zostanie złożone obok jej ukochanych rodziców. 

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się dnia 13.06.2024 roku w Kaplicy Cmentarnej przy ulicy Wrocławskiej w Legnicy o godzinie 13:15, po czym nastąpi odprowadzenie do miejsca spoczynku - czytamy na klepsydrze.

Na pogrzebie Marzeny Kipiel-Sztuki zabranie najważniejszych osób

Renata Pałys już wcześniej rzuciła nieco światła na ostatnie pożegnanie serialowej Halinki. Jak się okazuje, pomimo czterech małżeństw aktorka w ostatnich latach życia nie miała nikogo bliskiego. Właśnie z tego powodu przygotowaniem pogrzebu zajęła się jej serialowa rodzina. 

Byliśmy przygotowani od tygodnia na to. Dziś można było załatwiać te formalności wszystkie. Musimy to wszystkich załatwić my, ponieważ nie miała rodziny jako takiej - zdradziła Renata Pałys.

Przypomnijmy, że jeden z partnerów Marzeny Kipiel-Sztuki zmarł na jej oczach. To z pewnością odcisnęło piętno na życiu aktorki.