Lifestyle.Lelum.pl > Małżeństwo

Małżeństwo

Tatry, zaginione małżeństwo
29.05.2023 14:19 Ludzie z Tatr przerwali milczenie o zaginionym małżeństwie. Ujawnili, gdzie mogą ukrywać się Adam z Anetą

Od tygodnia Polska żyje sprawą zaginionego małżeństwa, które około północy z 20 na 21 maja opuściło swoje mieszkanie w Warszawie, gdzie zostawili dwóch synów. Rodzina, która zaopiekowała się nastolatkami, zgłosiła ich zaginięcie. Od tego czasu trwają poszukiwania pary. Jak się okazuje, zdaniem niektórych, jeśli tylko się postarają, mogą uciekać jeszcze przez wiele tygodni. 

Zaginione małżeństwo
29.05.2023 08:11 Zaginione małżeństwo. "Widziałam ich rano, gdy jedli w altanie", są świadkowie ich eskapady

Zaginione małżeństwo z Warszawy było widziane na wycieczce w Tatrach. Aneta i Adam Jagłowie, którzy zostawili list swoim synom, zostali zarejestrowani w jednym z podhalańskich schronisk. Następnie para udała się w kierunku Słowacji.Jak wynika ze wstępnych ustaleń małżeństwo, które pozostawiło swoich nastoletnich synów w stolicy, zostało uchwycone na monitoringu w schronisku Murowaniec na Hali Gąsienicowej. Następnie rozpoznano ich w słowackim Zdiarze.

policja, zaginione małżeństwo
28.05.2023 16:38 Najnowszy ślad ws. zaginionego małżeństwa. "Wyjechali w nieznane miejsce"

Zaginione małżeństwo z Warszawy cały czas nie schodzi z pierwszych stron gazet. Losami tej pary żyje cała Polska. Pomimo kolejnych napływających informacji, policji wciąż nie udało się ich namierzyć.W śledztwo zaangażowane są także słowackie organy ścigania. Według ich ustaleń, po kilkudniowym pobycie w tym kraju zaginione małżeństwo znów kieruje się w stronę polską. Mylące dla policji mogą być… elementy ubioru turystów górskich.

zaginione małżeństwo
27.05.2023 19:39 Zaginione małżeństwo z Warszawy. Twierdzi, że był współpracownikiem Adama Jagły, ujawnił co zaobserwował

Wciąż pojawiają się nowe informacje dotyczące zaginionego małżeństwa z Warszawy, które pewnego dnia po prostu opuściło swoje mieszkanie, zostawiając w nim dwójkę nastoletnich synów. Teraz głos zabrał człowiek, który przedstawił się jako współpracownik pana Adama na zmianie w pracy.Ten skomentował jeden z internetowych wpisów dotyczących całej sprawy. Co ciekawego wyjawił?

policja
27.05.2023 16:08 Nagły zwrot akcji. Komunikat słowackiej policji o zaginionym małżeństwie z Warszawy. Wskazali, gdzie mieli pojechać taksówką

Od kilku dni cała Polska żyje historią zaginionego małżeństwa z Warszawy. Para najpierw rozpłynęła się w powietrzu w bardzo zaskakujących okolicznościach, zostawiając swoje dzieci same sobie. Poszukiwania doprowadzają do kolejnych poszlak.Co ciekawe, ważne informacje w sprawie tej dwójki przekazali Słowacy. To tam ich widziano.

radiowóż, zaginione małżeństwo
27.05.2023 12:21 Popełniono jeden błąd podczas poszukiwania zaginionego małżeństwa. Kryminolog komentuje

Zaginione małżeństwo z Warszawy od kilku dni jest na ustach całej Polski. Co jakiś czas napływają nowe informacje odnośnie tego duetu. Sprawę postanowił skomentować jeden z kryminologów, zdaniem, którego w poszukiwaniach tych osób popełniono błąd.Najnowsze wieści mówią o tym, że Jagłowie byli widziani w jednym ze słowackich pensjonatów i zostali rozpoznani przez właściciela. Później ponownie ślad po nich zaginął.

zaginieni Aneta Jagła, Adam Jagła
27.05.2023 11:09 Sąsiadka widziała zaginione małżeństwo. Jej relacja jest mroczna. Mieli "omawiać szczegóły ucieczki"

Sprawa zaginionego małżeństwa z Warszawy spędza sen z powiek wszystkim zaangażowanym w śledztwo. Mimo najnowszych doniesień świadków wciąż nie ustalono ich miejsca pobytu. Czyżby komentarz sąsiadki miał rzucić nieco światła na tę tajemniczą sprawę?Cała Polska poszukuje Anety i Adama Jagłów. Dokąd się udali i w jakim celu? Wciąż mamy więcej pytań niż odpowiedzi. 

porzucili dzieci
26.05.2023 19:16 Porzucili dzieci i zniknęli. Sąsiedzi ujawniają, co działo się w mieszkaniu poszukiwanej pary. "To było przerażające"

Cała Polska żyje tajemniczym zaginięciem małżeństwa z Warszawy. Adam i Aneta Jagła porzucili dzieci i wyszli z mieszkania na Mokotowie, zostawiając tylko wieloznaczny, krótki list. Teraz dziennikarzom udało się dotrzeć do ich sąsiadów, którzy przekazali ponure informacje.Od czasu, kiedy poszukiwani zniknęli, mieli być widziani w schronisku Murowaniec  w Tatrach, a później w jednym z pensjonatów już na terenie Słowacji. Nie wiadomo, co nimi kieruje, jednak relacje sąsiadów mogą rzucać pewne światło na tę przedziwną sytuację.

zaginione małżeństwo
26.05.2023 14:20 Wyszły na jaw zdumiewające informacje o zaginionym małżeństwie z Warszawy. Dlaczego uciekli?

Zaginione małżeństwo z Warszawy od kilku dni jest na ustach całej Polski. Policja co jakiś czas dochodzi do nowych informacji w ich sprawie. Udało się ustalić, że para kilka dni temu nocowała po słowackiej stronie Tatr. Wiele osób wciąż zastanawia się, dlaczego rodzice dwójki nastoletnich chłopców uciekli.Tę tajemnicę postanowiła przeanalizować jedna z facebookowych stron zajmujących się zagadkami kryminalnymi. Autor wpisu doszedł do ciekawych wniosków.

policja, zaginione małżeństwo
25.05.2023 22:06 Właściciel pensjonatu powiedział, jak miało zachowywać się zaginione małżeństwo

Zaginione małżeństwo z Warszawy od kilku dni jest na ustach całej Polski. Adam Jagła i jego żona Aneta zniknęli z domu, zostawiając swoim niepełnoletnim synom list, w którym życzyli im powodzenia w życiu. Co chwila w tej sprawie policja ustala nowe fakty.Okazuje się, że małżeństwo ostatni raz było widziane w Tatrach Wysokich na Słowacji. Właściciel pensjonatu zdradził “Faktowi", jak zachowywało się zaginione małżeństwo.

radiowóz i zaginieni
23.05.2023 21:39 Wyszli z mieszkania i zniknęli. Zostawili nieletnich synów, cała Polska ich szuka. Porażające kulisy

W stolicy doszło do niecodziennego zdarzenia. W nocy 20 na 21 maja pewne małżeństwo opuściło swoje mieszkanie i przepadło. Z parą od kilku dni nie ma kontaktu. Trwają poszukiwania, jednak okoliczności tajemniczej sprawy wcale nie ułatwiają śledczym podejmowania odpowiednich czynności. Pani Aneta i pan Adam pozostawili swoim dwóm nastoletnim synom krótką wiadomość, która zszokowała rodzinę. 

10.01.2023 16:51 Leszek: „Po 15 latach małżeństwa zacząłem zdradzać żonę. To jej wina, byłem jej wierny, dopóki dbała o siebie”

Leszek to mężczyzna tuż po czterdziestce, który lubi dbać o swoje ciało. Kilka razy w tygodniu chodzi na siłownię, a do tego zdarza mu się też wyjść na basen czy koszykówkę z kolegami. Jego żona natomiast po urodzeniu dziecka zajęła się pociechą i domem, zapominając o sobie. Dla niego to wystarczający powód, by mniej szanować małżeństwo i ją zdradzać. O wszystkim opowiedział na jednym z forów internetowych. Z jego wpisu wynikało, że kompletnie nie ma sobie niczego do zarzucenia, a problem widzi po stronie żony. Czy aby na pewno?

małżeństwo
10.01.2023 14:47 Byli małżeństwem 67 lat. Pan Władysław zmarł 15 minut po ukochanej, historia wprawia w osłupienie

Żyjemy w czasach, w których coraz mniej par bierze sobie do serca słowa przysięgi składanej przed ołtarzem. Niektórzy jednak byli jej wierni do tego stopnia, że to faktycznie śmierć ich rozłączyła. W przypadku państwa Janików, rozdzieliła ich tylko na 15 minut. Wspomniane małżeństwo było tak zgrane, że nie tylko mogło pochwalić się wyjątkowo długim stażem, ale też niemal wspólną śmiercią. Wyjątkowe małżeństwo państwa Janików Państwo Janikowie wzięli ślub kościelny 18 lutego 1950 roku. Pani Teresa miała wówczas 21 lat, a Pan Władysław 25. Jak na tamte czasy i standardy mężczyznę można było więc nazwać starym kawalerem, ale ten widocznie dobrze wiedział, co robi i przed ołtarz zaprosił dopiero tę, która na pewno była tą jedyną. Przeżyli ze sobą 67 lat. W międzyczasie świętowali niezwykle prestiżowe dla każdego małżeństwa diamentowe gody. Z tej okazji dostali medal od samego prezydenta naszego kraju. Ich relacja była przykładem dla wszystkich innych małżeństw. W trakcie swojego wspólnego życia wychowali aż ośmioro dzieci. Te z kolei zagwarantowały im aż dwanaścioro wnuków. Państwu Janikom udało się nawet dożyć prawnucząt. Tych posiadali aż czternaścioro!

małżeństwo
15.12.2022 21:38 Sąsiedzi cały czas słyszeli jak starsze małżeństwo płacze. Kiedy policjanci weszli do mieszkania, zaniemówili

Sytuacja, która miała miejsce w jednym z włoskich miasteczek, niesamowicie wzruszyła wszystkich internautów. Policjanci ruszyli na pomoc starszemu małżeństwu, którego płacz niósł się po całym budynku. Okazało się, że Jole i Michele nie potrafili poradzić sobie z przytłaczającą ich samotnością. To, co zrobiła dla nich czwórka policjantów, naprawdę chwyta za serce.

małżeństwo
03.01.2022 22:28 Spędzili ze sobą 35 lat. Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski kończą małżeństwo cichym rozwodem

Choć Krzesimir Dębski i Anna Juksztowicz są znanymi od lat artystami, trudno określić ich mianem celebrytów. Mogło się wydawać, że między innymi dzięki temu ich małżeństwo przetrwało próbę czasu. Jak się okazuje, nie do końca. Pod koniec zeszłego roku okazało się bowiem, że para będzie się rozwodzić. Mało tego, ich małżeństwo już od dawna nie wyglądało tak, jak na początku.

Brzeziny
31.10.2021 09:02 Nie zauważyli dziury. Małżeństwo wpadło do grobu, uderzyli o spróchniałą trumnę

Wizyta na cmentarzu może być przerażająca – i to nie tylko w horrorach. Pewne małżeństwo z Łęcznej przekonało się o tym na własnej skórze. Nie spodziewali się, że grób ich bliskich to nie jedyny, z którym będą mieli bezpośredni kontakt. Łęczna to niewielka miejscowość na Lubelszczyźnie. Para wybrała się tam na cmentarz, by odwiedzić groby. Niestety przydarzył im się przy tej okazji przykry wypadek

Ślub od pierwszego wejrzenia: Iza i Kamil
20.05.2021 18:24 ,,Ślub od pierwszego wejrzenia”: Na jaw wyszła prawda o małżeństwie Kamila i Izy. Jeden szczegół zdradza wszystko

W internecie pojawiły się nowe informacje dotyczące małżeństwa Kamila i Izy z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Czujni internauci dostrzegli szczegół, który zdradza wszystko. „Ślub od pierwszego wejrzenia” wzbudza duże kontrowersje od swojej pierwszej edycji. W końcu uczestnicy biorący udział w show stacji TVN przed zawarciem małżeństwa w ogóle się nie znają. Co więcej, wielu widzów ma wątpliwości co do tego, czy osoby odpowiedzialne za dobieranie uczestników faktycznie kierują się preferencjami przyszłych małżonków, czy też zależy im tylko na wzbudzeniu emocji u widza. Na początku nowej edycji jedna z par szczególnie nie przypadła widzom do gustu. Chodzi dokładniej o Izę oraz Kamila.

Jolanta Kwaśniewska zdardziła sekret swojego małżeństwa
03.05.2021 14:13 Radosne wieści dotyczące małżeństwa Kwaśniewskich. Była para prezydencka jest niezwykle szczęśliwa

Jolanta Kwaśniewska wraz ze swoim mężem zaledwie dwa lata temu obchodziła 40. rocznicę ślubu. Taki staż małżeński bez wątpienia robi wrażenie. Była para prezydencka zdradziła swój sekret. Jolanta Kwaśniewska spędziła ze swoim mężem już ponad 40 lat. Choć nie zawsze ich małżeństwo przebiegało idealnie, to była para prezydencja znalazła sposób, aby pielęgnować uczucie, które się między nimi pojawiło. Nie da się ukryć, że o prawdziwą miłość trzeba dbać. W internecie można znaleźć masę poradników, co robić, a czego unikać, jeżeli chcemy mieć udany związek. Jednak jak to wygląda w przypadku Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich? Para może pochwalić się naprawdę imponującym stażem małżeńskim i własnymi sposobami na to, aby płomień miłości nie przygasł za bardzo.

Andrzej Duda medale
21.04.2021 14:40 Rzecznik Prezydenta Andrzeja Dudy ma pretensje do Trzaskowskiego w sprawie wręczenia medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie

Rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy ma pretensje do Rafała Trzaskowskiego. Chodzi dokładniej o wpis prezydenta Warszawy i medale, które wręczył za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Andrzej Duda jako prezydent naszego kraju może nadawać medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Taki medal mogą otrzymać pary, które są małżeństwem przynajmniej 50 lat. W tym wypadku medale zostały wręczone przez Rafała Trzaskowskiego. Prezydent miasta jest jedną z osób upoważnionych do wręczenia medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Rafał Trzaskowski pochwalił się właśnie takim wydarzeniem na swoim profilu twitterowym, na który odpowiedział rzecznik Andrzeja Dudy.

Rozwód
18.04.2021 12:15 Lidia z Januszem są w trakcie rozwodu. Jej mąż przyprowadza do ich domu kochankę

Rozwód nigdy nie jest prostą sprawą. Choć małżonkowie mogą ze sobą nie utrzymywać kontaktu, to wciąż pozostaje wiele spraw, które ich łączą. W tym przypadku jest to wspólne mieszkanie, do którego mąż Lidii przyprowadza swoją kochankę. Rozwód w niektórych sytuacjach wydaje się jedynym logicznym i racjonalnym wyjściem. W przypadku Lidii raczej ciężko oczekiwać, aby jej małżeństwo jeszcze kiedykolwiek miało szansę się naprawić. Kobieta znalazła się w niezwykle trudnej sytuacji. Wciąż mieszka ze swoim mężem w ich wspólnym mieszkaniu, ale musi znosić coraz częstsze wizyty kochanki Janusza. Ciężko nawet sobie wyobrazić, jak musi się z tym wszystkim czuć.

Monika Zamachowska
21.03.2021 21:59 Monika Zamachowska pokazała wnętrze swojego mieszkania

20 marca media pisały o tym, że Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski się rozstali. Informacje te nie zostały jednak potwierdzone przez żadną ze stron. W sieci pojawiły się natomiast zdjęcia męża dziennikarki, na których wyraźnie widać, jak wynosi z mieszkania meble i inne przedmioty domowego użytku. Teraz Monika Zamachowska opublikowała na swoim profilu zdjęcie z wnętrza mieszkania. Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski byli razem prawie 10 lat. Wczoraj, aktor był widziany na warszawskim Żoliborzu, gdzie mieści się ich mieszkanie. Zamachowski wynosił część rzeczy – meble oraz obrazy. Pomagał mu syn. Fakt zapytał Monikę Zamachowską o to, co się dzieje w jej małżeństwie.

Meghan Markle
16.03.2021 23:21 Harry rozwodzi się z Meghan? Siostra księżnej twierdzi, że małżeństwo wisi na włosku

Choć Meghan Markle nie utrzymuje kontaktów ze swoim ojcem i przyrodnią siostrą, oni z chęcią wypowiadają się publicznie na temat kobiety oraz jej męża. Po wywiadzie Meghan i Harry’ego u Oprah Winfrey, jej siostra Samantha stwierdziła, że ich małżeństwo jest zagrożone. Zdaniem siostry Meghan, Samanthy, małżeństwo jej i Harry’ego jest w dużym niebezpieczeństwie. W rozmowie z TMZ wyjawiła, że Harry rozważa rozwód. Samantha twierdzi, że po szeroko komentowanym wywiadzie u Oprah Winfrey, para powinna przeprosić publicznie.

chłopak
01.03.2021 09:52 Kochali się ze sobą każdego dnia przez cały rok. „Staliśmy się bardziej romantyczni”

Pewna kobieta o nazwisku Brittany Gibbons zdecydowała się opowiedzieć historię swojego małżeństwa. Po trzeciej ciąży bardzo przytyła do tego stopnia, że wstydziła się pokazywać własnemu mężowi swoje nagie ciało. Za namową jednej ze znajomych para zdecydowała się przez cały rok, codziennie uprawiać seks. Efekty były niesamowite – Staliśmy się bardziej romantyczni – zdradziła Britanny w swojej książce. Britanny Gibbons, jest autorką książki pt. Fat Girl Walking [z ang. – chodząca grubaska]. Prywatnie jest żoną oraz mamą trójki dzieci. W pewnym momencie ich małżeństwo przechodziło kryzys, a w jego zwalczeniu pomógł im seks, który uprawiali codziennie, przez cały rok.

Mąż
17.02.2021 14:53 Mąż zrobił zdjęcie z ciężarną żoną. Po paru sekundach kobieta już nie żyła

W 2018 roku w Turcji doszło do szokującego i ciężkiego do racjonalnego wytłumaczenia zdarzenia. Pewien mężczyzna o nazwisku Hakan Aysal miał dopuścić się morderstwa na swojej małżonce podczas górskiej wycieczki. Mąż kobiety najpierw zrobił im wspólne selfie, a kilka sekund później miał zepchnąć swoją żonę w przepaść. Warto podkreślić, że kobieta była w ciąży. W dalszym ciągu trwa dochodzenie w tej sprawie, jednak znany jest prawdopodobny motyw dokonanej zbrodni. Mąż ciężarnej kobiety przed wylotem na wakacje miał wykupić ubezpieczenie na życie, które po śmierci swojej żony chciał pobrać. Niestety plan mu się nie powiódł.

Robert Lewandowski
02.02.2021 20:34 Robert Lewandowski o małżeństwie z Anią: „Idealni to my nie jesteśmy”

Robert Lewandowski udzielił bardzo szczerego wywiadu dla programu Dzień Dobry TVN. Jednym z głównych tematów było jego małżeństwo z Anią. Kapitan reprezentacji Polski w piłkę nożną zadziwił stwierdzeniem, że nie zawsze bywa między nimi dobrze – Idealni to my nie jesteśmy – powiedział dla DDTVN. Robert Lewandowski i jego małżonka Anna zasługują na miano najpopularniejszej pary wśród polskich sportowców. Jak każde małżeństwo, miewają swoje problemy, o czym piłkarz opowiedział w Dzień Dobry TVN.

kobieta prysznic
11.01.2021 16:20 Kobieta zawsze brała prysznic z mężem. Po ostatniej kąpieli natychmiast zażądała rozwodu

Kobieta przeżyła prawdziwy szok podczas wspólnej kąpieli z mężem. Portal webniusy.com informuje, że całkiem przypadkowo odkryła szczegół, który utwierdził ją w przekonaniu, że jest zdradzana. Długo się nie zastanawiając, zażądała rozwodu. Małżeństwo zostało przekreślone przez nieuwagę męża. Dowód na zdradę był naprawdę zaskakujący. Kiedyś wydawało się, że ich małżeństwo jest nie do rozbicia, a uczucie, jakim się darzą, nie może zostać zniszczone. Niestety, prawda była zupełnie inna. Żona podczas wspólnej kąpieli odkryła, że mąż ją zdradza i zażądała rozwodu. Jednak na tym się to nie skończyło.

Małżeństwo
07.01.2021 17:41 Pisaliśmy o ich niezwykłym związku. Małżeństwo z zespołem Downa rozdzielono, doszło do tragedii

Wielokrotnie już pisaliśmy o małżeństwie z zespołem Downa. Tommy i Maryanne Pillingowie wzięli ślub ponad 25 lat temu. Byli naprawdę szczęśliwą parą, aż do momentu, kiedy doszło do tragedii. Tommy odszedł z tego świata w Nowy Rok, chorował wcześniej na koronawirusa. Jak podaje The Guardian, mężczyzna w połowie grudnia trafił do szpitala z powodu infekcji klatki piersiowej. Lekarze do końca walczyli o jego życie, jednak walka spełzła na niczym. Tommy Pilling zmarł w wieku 62 lat, zostawiając swoją ukochaną, z którą żył przez blisko trzy dekady.

małżeństwo
02.01.2021 18:15 Dzień po ślubie mąż nagle zażądał rozwodu. Powód nagłej decyzji jest wstrząsający

Małżeństwo tych dwojga ludzi było chyba najkrótszym znanym związkiem sakramentalnym w historii. Para rozstała się zaledwie po jednym dniu od ślubu. Nigdy nie uwierzycie, jaki był powód ich zerwania. Aż ciężko uwierzyć. Ich małżeństwo trwało tylko jeden dzień. Mało kto chce wierzyć w oficjalny powód rozstania, jest nieprawdopodobny. Myślicie, że to prawda? Internauci mocno w to powątpiewają.