Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wyszła za araba, a teraz wyjawiła "mroczne" strony związku. Internauci: "to jakiś koszmar"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.07.2023 11:57

Wyszła za araba, a teraz wyjawiła "mroczne" strony związku. Internauci: "to jakiś koszmar"

Wyszła za Araba, teraz opowiada, jak wygląda jej życie
Wyszła za Araba, teraz opowiada, jak wygląda jej życie, fot. TikTok/soudiofarabia

Soudi jest popularną tikokerką, która wyszła za mąż za dubajskiego milionera i od tej chwili opowiada internautom o tym, jak wygląda jej życie. Okazało się, że bycie żoną Araba ma kilka minusów, które gwiazda zdradziła w swoim najnowszym filmiku.

Tikokerka wyszła za arabskiego milionera z Dubaju

Soudi i Jamal tworzą popularną na Tiktoku parę. Dziewczyna wybrała się do Dubaju w 2020 roku w celu dokończenia tam swoich studiów. Niespodziewanie na miejscu poznała Araba, który szybko zawrócił jej w głowie i skradł jej serce. Kilka miesięcy później tikokerka wyszła za pochodzącego ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich milionera.

Teraz Soudi regularnie zamieszcza filmiki, na których możemy zobaczyć, jak wygląda życie żony tak bogatego człowieka. Okazało się jednak, że oprócz licznych plusów istnieje kilka wad takiej sytuacji, o których dziewczyna opowiedziała na najnowszym nagraniu.

Najpierw mąż Kowalczyk, teraz on. Zginął w Tatrach, właśnie przekazano informacje o śmierci Jana Świdra

Wyszła za Araba, teraz opowiada o wadach takiej sytuacji

W swoim najnowszym tikotoku Soudi pochyliła się nad tym, co najbardziej irytuje ją w byciu żoną dubajskiego milionera. Okazało się, że jedną z takich rzeczy jest potrzeba ciągłego dbania o swój wygląd i prezentowania się luksusowo.

Tikokerka opowiada o tym, jak nawet podczas zwykłej wizyty w sklepie musi prezentować się oszałamiająco, bo zawsze istnieje możliwość, że jej ukochany zostanie rozpoznany, a wtedy chce, aby jego żona wyglądała jak milion dolarów.

Nigdy nie wiesz, kogo spotkasz i kto cię rozpozna. Gdy idziemy do centrum handlowego lub restauracji, Jamal niemal zawsze zostaje rozpoznany. Zawsze muszę mieć pewność, że wyglądam dziesięć na dziesięć

To jednak nie wszystko. Kolejnym problemem Soudi jest to, że Jamal nigdy nie ma dla niej czasu. Między innymi dlatego dziewczyna rozwija swoją pasję, jaką jest prowadzenie konta w social mediach.

Większość kobiet tutaj nie pokazuje swoich twarzy. Ja jako influencerka zawsze to robiłam, więc w tej kwestii mieliśmy kompromis. Jego rodzina również musiała się do tego przyzwyczaić

Internauci nie kryją oburzeni słowa żony Araba

Większość internautów nie była w stanie potraktować problemów dziewczyny z powagą. Niektórzy nawet otwarcie przyznają, że długo zastanawiali się, czy to prawda, czy po prostu parodia. Podczas gdy oni martwią się o regularne opłacanie rachunków i bieżących wydatków, Soudi narzeka na “potrzebę ciągłego wyglądania luksusowo”

W komentarzach na profilu tiktokerki można znaleźć również mnóstwo słów o tym, że każdy chciałby mieć takie problemy, a niektóre dziewczyny pytają wprost, czy Jamal nie ma wolnych kolegów. Wtedy mogłyby “pomartwić się” razem z Soudi.

Zobacz nagrania:

@soudiofarabia If money cant buy happiness, what about love? ✨ #dubai #fyp #ksa #foryou ♬ Habibi (Albanian Remix) - Ricky Rich & Dardan

Źródło: plotek.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik