Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mój mąż zdradził mnie z kolegą. Reakcja na to, co wypłynęło, szokuje. Musiała to zrobić
Martyna Pałka
Martyna Pałka 16.08.2023 13:18

Mój mąż zdradził mnie z kolegą. Reakcja na to, co wypłynęło, szokuje. Musiała to zrobić

Mąż zdradził mnie z mężczyzną
Mąż zdradził mnie z mężczyzną, fot. Canva

Zdrada zawsze jest czymś niesamowicie bolesnym, co rozbija, a w najlepszym razie całkowicie odmienia dany związek. Mnóstwo kobiet nie potrafi wybaczyć tego swojemu ukochanemu. Co jednak w sytuacji, gdy po latach małżeństwa dowiadujesz się, że Twój mąż zdradza Cię z innym mężczyzną?

Mój mąż zdradził mnie z kolegą

W sieci nie brak historii o nakryciu zdradzającego partnera lub nawet rozmów, w których mężowie lub żony przyznają się przed swoją drugą połówką do skoku w bok. I choć każda z tych sytuacja jest niesamowicie trudna do zrozumienia i wybaczenia, trudno nie zgodzić się z faktem, że zdrada połączona z ukrywaniem swojej orientacji seksualnej naprawdę może przewrócić nasze życie do góry nogami.

Właśnie o takiej sytuacji opowiedziała jedna z internautek, która dowiedziała się o zdradzie swojego ukochanego męża z kolegą. Niesamowite, w jaki sposób kobieta zdobyła te informacje. Co więcej, wcale nie jest jedyną żoną, której przytrafiła się taka historia.

Ksiądz OGROMNIE obraził Marylę Rodowicz. Nazwał ją "spróchniałą matroną". Reakcja mieszkańców szokuje!

Mąż przez lata ukrywał swoją orientację seksualną

W opowieści 33-letniej Zuzanny nie brak czułych fragmentów i aktów romantyzmu ze strony ukochanego. Kobieta poznała go w pracy - obydwoje byli zatrudnieni w tym samym banku i tam właśnie wpadli sobie w oko. Internautka nie mogła narzekać na brak szczęścia: ukochany był spełnieniem jej marzeniem - przystojny, wrażliwy, zabawny i czuły. Para szybko zdecydowała się na ślub, po którym wszystko zaczęło się gwałtownie zmieniać.

Mąż zaczął coraz rzadziej bywać w domu, tłumacząc się ciągłymi wyjazdami i delegacjami. Pewnego dnia żona nakryła go, jak przeglądał stronę dla gejów, ale wtedy jeszcze nie nabrała żadnych podejrzeń. 

Nagle Marcin zaczął często wyjeżdżać w delegacje. Zdziwiłam się, bo pracowaliśmy w tym samym banku i nikt mi nic nie mówił o jego wyjazdach. Jak wracał, był bardzo smutny, zamyślony, roztargniony. Pamiętam wieczór, kiedy Marcin długo siedział sam w pokoju przed komputerem. Kiedy wyszedł, spojrzałam, co robił. Na ekranie widniała strona dla gejów. Poczułam niesmak, jednak nie podejrzewałam, że jest gejem. Nie powiedziałam mu nic.

W końcu Zuzanna postanowiła porozmawiać z partnerem i wyjaśnić całą tę sytuację. To, co usłyszała, naprawdę zwaliło ją z nóg.

Mąż zdradzał mnie z kolegą i ukrywał, że jest gejem

W końcu 33-latka nie wytrzymała i postanowiła szczerze porozmawiać z ukochanym. Niestety, w grę weszły emocje, które sprawiły, że kobieta zareagowała bardzo nerwowo i natychmiast zarzuciła mężczyźnie posiadanie kochanki. Wtedy mąż w końcu zdecydował się na szczerość, a jego wyznanie obróciło świat Zuzanny o 180 stopni.

Zrobiłam mu awanturę, że pewnie mnie zdradza, że ma jakąś babę. Wyjechał w milczeniu. Gdy wrócił po tygodniu, ze łzami w oczach wyznał mi prawdę. Powiedział, że się zakochał… w koledze.

W końcu małżeństwo podjęło decyzję o rozwodzie, po którym kobieta nie była w stanie utrzymywać przyjacielskich stosunków z byłym mężem. Ukrywanie prawdy i zdrada z mężczyzną sprawiły jej zbyt duży ból, aby myśleć o wybaczeniu.

Źródło: kafeteria.pl

Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem