Lifestyle.Lelum.pl > Małżeństwo

Małżeństwo

Tadeusz Woźniak
08.07.2024 12:20 Dramatyczne, co poróżniło Woźniaka z żoną. To działo sie za zamkniętymi drzwiami

Wiadomość o śmierci Tadeusza Woźniaka gruchnęła nagle 8 lipca. Fani są zdruzgotani, ponieważ nic nie zapowiadało odejścia genialnego muzyka, kompozytora i wokalisty. On jednak na zawsze zapisze się w pamięci Polaków. Nie tylko za pośrednictwem swoich utworów, ale również informacji dot. jego barwnego życia osobistego. Jak wyglądały kulisy pierwszego małżeństwa artysty? Woźniaka i jego żonę Zytę poróżniła jedna, znacząca kwestia.

Ania z "Rolnik szuka żony"
05.07.2024 15:59 Miała męża obcokrajowca. Przykre, jak ją wykorzystał

Program “Rolnik szuka żony” cieszy się niesłabnącą sympatią telewidzów. Nic więc dziwnego, że nawet po zakończeniu produkcji wierni fani chcą wiedzieć jak najwięcej na temat losów swoich ulubieńców. Teraz głos zabrała Ania, która odpowiedziała na kilka pytań. Okazało się, że rolniczka miała już kiedyś męża.

Jaruś z chłopaków do wzięcia
02.07.2024 14:40 Jarek z "Chłopaków do wzięcia" znowu ma żonę. Właśnie to ogłosili

Jarek Mergner poznał swoją drugą połówkę, Gosię, dzięki udziałowi w programie “Chłopaki do wzięcia”. Sympatyczny bohater szybko stanął ze swoją ukochaną na ślubnym kobiercu, po czym rozpoczął z nią wspólne życie. Po niecałych 2 latach para zaczęła borykać się z problemami, które poważnie wpłynęły na ich małżeństwo. Ich przyszłość stanęła pod znakiem zapytania, gdy Jaruś ogłosił, że wyprowadził się od swojej żony. Teraz oboje przerwali w tej sprawie milczenie. Mieli do przekazania fanom emocjonujące wieści.

Skiba z żoną
28.06.2024 19:14 Wiadomo, kto zasponsorował Skibie wesele z młodszą o 26 lat ukochaną

Krzysztof Skiba od niemal roku jest szczęśliwym mężem młodszej o 26 lat Karoliny. Para już niebawem będzie świętować pierwszą rocznicę ślubu. Teraz udzielili szczerego wywiadu, w którym opowiedzieli o najważniejszym dniu w swoim życiu oraz o tym, kto pomógł im go sfinansować. Będziecie zaskoczeni. 

Akop i Sylwia Szostakowie
26.06.2024 16:19 Największe rozstanie roku w show-biznesie już nieaktualne. Szostak właśnie przekazał

Sylwia i Akop Szostakowie wrócili do siebie po głośnym rozstaniu. Influencer w środę opublikował na Instagramie specjalną relację. Nie wszyscy od razu uwierzyli w to, co widzą. Z zamieszczonego kadru jasno wynikało, że para wybiera się razem do Paryża. To niesamowite, że postanowili dać sobie drugą szansę. 

Franciszek Pieczka
21.06.2024 06:00 Pieczka pożegnał żonę przed 50. rocznicą ślubu. "Mam do siebie pretensje"

Franciszek Pieczka praktycznie do ostatniej chwili przed śmiercią był aktywny zawodowo. Być może praca pomogła mu wypełnić dziurę, która została po śmierci jego ukochanej żony, Henryki. Kobieta odeszła tuż przed ich 50. rocznicą ślubu. Aktor nigdy nie pogodził się z jej śmiercią. 

wojciech pokora
13.06.2024 16:52 Wojciech Pokora został kobietą przez swoją żonę. Tę jedną rolę długo przeklinał

Wojciech Pokora zagrał w filmie “Poszukiwany, poszukiwana”, który okazał się jednym z największych hitów polskiej kinematografii w latach 70. Dzięki roli, w której się wcielił, zyskał rozpoznawalność w całym kraju. Sukces miał jednak swoje mroczne strony. Konsekwencje związane z tą kreacją aktorską jeszcze długo kładły się cieniem na jego życiu prywatnym.

Leszek Herdegen
12.06.2024 22:40 Ten aktor zmarł w tajemniczych okolicznościach. Niewielu wiedziało, jak wyglądało jego małżeństwo

Leszek Herdegen był popularnym aktorem i pisarzem, do którego wzdychało mnóstwo kobiet. Mimo iż grał przeważnie role drugoplanowe, jego kreacje artystyczne budziły wśród widzów wiele emocji. On sam, mimo popularności, był dość nieśmiały i unikał kontaktów z płcią piękną. Kulisy jego małżeństwa przez długi czas były zagadką, jednak nie większą niż to, w jakich sposób zmarł.

Barbara Bursztynowicz, Jacek Bursztynowicz
29.04.2024 07:46 Mąż Bursztynowicz pojedynkował się o jej serce. Formuła walki to absolutny hit

Barbara Bursztynowicz od niemal 50 lat tworzy udane i szczęśliwe małżeństwo z aktorem Jackiem Bursztynowiczem. Ich relacja bywała burzliwa, jednak przetrwała każdy kryzys. Uczucie między nimi zakiełkowało jednak w niespodziewanym momencie. Piękna aktora cieszyła się sporym powodzeniem u mężczyzn, jednak Bursztynowicz postanowił zrobić wszystko, by zawalczyć o jej względy. Swojego rywala wyzwał na pojedynek — przebiegł on w zupełnie niestandardowy sposób!

Pani Grażyna z "Baru Waga"
26.04.2024 14:36 TYLKO U NAS: Trzęsienie ziemi w barze, który odwiedził Książulo

YouTuber Książulo postanowił odwiedzić lokal na Woli. Ciekawy był klimatu i czy można zjeść, jak u mamy. Po tym, jak opublikował materiał w sieci, prawdziwe oblężenie przeżywa Pani Grażyna, która prowadzi "Bar Waga” w Warszawie. Postanowiłem, że pojadę tam i porozmawiam z właścicielami. Okazuje się, że małżeństwo wszystko robi samo: od zakupów, po gotowanie.

Przemysław Babiarz
23.04.2024 19:22 Babiarz przeżył potworny zawód miłosny. Dopiero po latach o tym opowiedział

Przemysław Babiarz jest dziennikarzem, który cieszy się ogromną sympatią wśród Polaków. Wierni fani chętnie śledzą wszelkie doniesienia, które dotyczą prezentera, jednak próżno wśród nich szukać zbyt wielu wzmianek na temat jego życia prywatnego. Babiarz bardzo rzadko o nim wspomina. Dlaczego? W przeszłości doświadczył bardzo trudnej sytuacji, która skończyła się dla niego miłosnym zawodem. Szczęście na lata znalazł u boku drugiej żony. O tym, co zaszło w jego pierwszej relacji, opowiedział w zaledwie kilku słowach po latach.

Krystyna Loska
14.04.2024 11:13 Krystyna Loska wcale nie musiała być spikerką. Nagle zaszła w ciążę

Krystyna Loska jest żywą legendą polskiej telewizji. Jej kariera spikerki była związana z Telewizją Polską, jednak nie ograniczała się jedynie do zapowiadania programów. Loska poprowadziła m.in. wiele popularnych muzycznych festiwali, m.in. te w Sopocie czy Opolu. Choć na emeryturze jest już od ponad 30 lat, widzowie do dziś z rozrzewnieniem wspominają jej nienaganne zachowanie, klasę i elegancję, z jakimi prezentowała się na antenie. Niewiele jednak brakowało, by słynna spikerka zrobiła karierę w zupełnie innym zawodzie!

Zdradzana żona
13.04.2024 10:20 Mąż myślał, że wysłał mi zwykłą fotkę. Po chwili rozmawiałam z jego kochanką

Magda i Aleksander byli przykładnym małżeństwem. Mieli dwójkę wspaniałych dzieci, duże mieszkanie i zawody, w których się spełniali. Nic nie zapowiadało nadchodzącej katastrofy. Życie Magdy wywróciło się do góry nogami, ale kobieta nie zamierzała się poddawać. Szybko dała nauczkę niewiernemu mężowi.

Żona czyści konto męża
11.04.2024 15:01 Żona czyściła mi konto. Przykre, na co szły pieniądze

Finanse często bywają kością niezgody w małżeństwie. Dotyczy to zwłaszcza par, które z trudem wiążą koniec z końcem. Ale co w sytuacji, gdy zarobki są bardzo wysokie, a i tak na koniec miesiąca konto jest puste? W takiej sytuacji znalazł się Michał, kiedy wyszło na jaw, że to jego żona odprowadza pieniądze z konta. Jaki był jego szok, gdy okazało się, na co ukochana wydaje gotówkę!

Wiesława Różewicz
11.04.2024 12:09 Wiesława Różewicz nie żyje. Tadeusz nie wyobrażał sobie świata bez niej

Media właśnie obiegła smutna informacja o śmierci Wiesławy Różewicz. Kobieta byłą żoną Tadeusza Różewicza, jednego z najsłynniejszych polskich poetów. Przez wiele lat stanowiła ogromną inspirację i wsparcie dla wybitnego artysty.

Zofia Kucówna Adam Hanuszkiewicz
06.04.2024 16:37 Kucówna była zamężna, on miał żonę i dzieci. Dla siebie odstawili małżeństwa

Matrymonialne wybory Zofii Kucówny przed laty rozgrzewały stołeczne rubryki towarzyskie. Zmarła aktorka w latach 60. ubiegłego wieku związała się ze znanym kolegą ze sceny, Adamem Hanuszkiewiczem. Oboje byli wtedy w innych małżeństwach. Choć wybrali miłość, los miał dla tej pary mało romantyczny plan. Jak dojrzała artystka z perspektywy czasu to skomentowała?

Stanisława Ryster
05.04.2024 19:15 “Geja stworzył Pan Bóg”. Stanisława Ryster była do bólu szczera

Stanisława Ryster zapisała się w historii telewizji, ale jej medialna aktywność nie ograniczała się jedynie do prowadzenia kultowej "Wielkiej Gry". Prezenterka chętnie zabierała głos w kwestiach, na które w pewnych środowiskach uparcie spuszczano zasłonę milczenia. Odważnie i szczerze mówiła o Kościele, małżeństwie i osobach nieheteronormatywnych. Warto przypomnieć te wypowiedzi.

Piotr Kupicha
17.03.2024 12:08 Piotr Kupicha przez karierę stracił żonę

Piotr Kupicha zasłynął jako wokalista zespołu Feel, który w pewnym okresie wydawał hit za hitem i podbijał listy przebojów. Piosenki „Anioła głos” czy „Pokaż, na co cię stać” przez długi czas były grane w radio na okrągło, a teksty najpopularniejszych utworów grupy były powszechnie znane. Kariera kosztowała jednak frontmana jego małżeństwo. 

Andrzej Duda Agata Duda
04.03.2024 07:06 Andrzej Duda porwał Agatę i tyle ich widzieli

Agata i Andrzej Dudowie są małżeństwem od trzech dekad. Niedawno świętowali kolejną rocznicę ślubu, co mogło wzbudzić wiele refleksji. Ich ceremonia ślubu nie należała do typowych, co zdradzili rodzice głowy państwa. Jak się okazuje, jeszcze przed stanięciem na ślubnym kobiercu para wybrała się w niezwykłą podróż. Aż do tego się posunęli?

Marianna Schreiber
01.03.2024 16:00 Schreiber nie może wykrztusić z siebie słowa: "Przerosło mnie to"

Polityk Łukasz Schreiber w ostatnich latach nie miał lekko. Jego żona Marianna chętnie udzielała się w mediach i postawiła na rozwój kariery w show-biznesie. Biorąc pod uwagę wizerunek konserwatywnego działacza politycznego, nie wydaje się to być rozważnym krokiem, a czara goryczy najwidoczniej przelała się, gdy Marianna Schreiber postanowiła zacząć walkę w oktagonie. Dziś rano media obiegła informacja o rozstaniu się pary. Zapłakana małżonka polityka w gorzkich słowach skomentowała sprawę.

Marianna Schreiber o rozstaniu z mężem. Przykre kulisy, fot. KAPiF
01.03.2024 12:14 Marianna Schreiber o rozstaniu z mężem. Przykre kulisy

Marianna Schreiber i Łukasz Schreiber poinformowali o zakończeniu swoje małżeństwa. Jak się okazuje, decyzja musiała być bardzo nagła, ponieważ jeszcze kilka dni temu nic jej nie zapowiadało. Co jeszcze bardziej zaskakujące, małżonkowie mają nieco inne zdanie na temat swojego rozstania.  

Iwona i Gerard "Sanatorium Miłości"
29.02.2024 18:19 84-latek z "Sanatorium miłości" o sprawach łóżkowych. Idą iskry?

Iwona Mazurkiewicz-Makosz i Gerard Makosz dali się poznać widzom na łamach programu “Sanatorium Miłości”. To właśnie tam para wpadła sobie w oko, a po zakończeniu udziału w show podjęła decyzję o wspólnym życiu. W ubiegłym roku cała Polska śledziła ceremonię ich zaślubin. Teraz chętnie opowiadają, jak wyglądają kulisy i małżeństwa. Dla Iwony i Gerarda nie ma tematów tabu, dlatego właśnie zdradzili, jak w ich związku wygląda intymność. 

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski
17.11.2023 15:33 Smutna informacja. Po 13 latach koniec małżeństwa aktorskiej pary

To już oficjalne — Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski rozwodzą się. Fani wciąż nie mogą pogodzić się z tą przykrą wiadomością. Parze jednak nie udało się dojść do porozumienia mimo wzmożonych wysiłków w tym kierunku. Za miesiąc mogą już oficjalnie przestać być małżeństwem.

Malaikah Raja pokazuje swoje zycie u boku milionera. Nazywa  siebie i męża Barbie i Kenem
17.08.2023 14:24 Wzięła ślub z bogatym arabem! Teraz nazywa samą siebie "Barbie", TAK wygląda jej życie

Malaikah Raja jest żoną arabskiego milionera. Kobieta stanęła na ślubnym kobiercu w bardzo młodym wieku. W mediach społecznościowych prezentuje swoje opływające w luksusy życie, a nawet nazywa siebie i męża Barbie i Kenem z Dubaju. 

Mąż zdradził mnie z mężczyzną
16.08.2023 13:18 Mój mąż zdradził mnie z kolegą. Reakcja na to, co wypłynęło, szokuje. Musiała to zrobić

Zdrada zawsze jest czymś niesamowicie bolesnym, co rozbija, a w najlepszym razie całkowicie odmienia dany związek. Mnóstwo kobiet nie potrafi wybaczyć tego swojemu ukochanemu. Co jednak w sytuacji, gdy po latach małżeństwa dowiadujesz się, że Twój mąż zdradza Cię z innym mężczyzną?

zaginione małżeństwo z Warszawy, policja
05.08.2023 08:13 Porażające wieści o zaginionym małżeństwie. Niepokojący obrót spraw może wzburzyć Polaków

Pod koniec czerwca cała Polska wstrzymała oddech, gdy zaginione małżeństwo z Warszawy zostało odnalezione po ponad miesiącu intensywnych poszukiwań. Wszyscy zaangażowani w sprawę zadają sobie pytanie, czy para zostanie ukarana za porzucenie dwójki swoich niesamodzielnych wciąż synów. Odpowiedź na to pytanie okazuje się szokująca.

Wyszła za Araba, teraz opowiada, jak wygląda jej życie
24.07.2023 11:57 Wyszła za araba, a teraz wyjawiła "mroczne" strony związku. Internauci: "to jakiś koszmar"

Soudi jest popularną tikokerką, która wyszła za mąż za dubajskiego milionera i od tej chwili opowiada internautom o tym, jak wygląda jej życie. Okazało się, że bycie żoną Araba ma kilka minusów, które gwiazda zdradziła w swoim najnowszym filmiku.

zaginione małżeństwo
21.06.2023 10:20 Zaginione małżeństwo ODNALEZIONE! Wyszło na jaw, gdzie się ukrywali. Policja zrobiła jedno

Przed kilkoma tygodniami zaginione małżeństwo z Warszawy było na ustach całego kraju. Teraz okazało się, że Adam Jagła i jego żona Aneta zostali znalezieni. Przebywali w czeskiej Pradze.Akcją kierowali funkcjonariusze z wydziału poszukiwań i identyfikacji osób Komendy Stołecznej Policji. Służby zapowiedziały, że sprawa zostanie przekazana prokuraturze i sądowi.