Lifestyle.Lelum.pl > Małżeństwo

Małżeństwo

Barbara Bursztynowicz, Jacek Bursztynowicz
29.04.2024 07:46 Mąż Bursztynowicz pojedynkował się o jej serce. Formuła walki to absolutny hit

Barbara Bursztynowicz od niemal 50 lat tworzy udane i szczęśliwe małżeństwo z aktorem Jackiem Bursztynowiczem. Ich relacja bywała burzliwa, jednak przetrwała każdy kryzys. Uczucie między nimi zakiełkowało jednak w niespodziewanym momencie. Piękna aktora cieszyła się sporym powodzeniem u mężczyzn, jednak Bursztynowicz postanowił zrobić wszystko, by zawalczyć o jej względy. Swojego rywala wyzwał na pojedynek — przebiegł on w zupełnie niestandardowy sposób!

Pani Grażyna z "Baru Waga"
26.04.2024 14:36 TYLKO U NAS: Trzęsienie ziemi w barze, który odwiedził Książulo

YouTuber Książulo postanowił odwiedzić lokal na Woli. Ciekawy był klimatu i czy można zjeść, jak u mamy. Po tym, jak opublikował materiał w sieci, prawdziwe oblężenie przeżywa Pani Grażyna, która prowadzi "Bar Waga” w Warszawie. Postanowiłem, że pojadę tam i porozmawiam z właścicielami. Okazuje się, że małżeństwo wszystko robi samo: od zakupów, po gotowanie.

Przemysław Babiarz
23.04.2024 19:22 Babiarz przeżył potworny zawód miłosny. Dopiero po latach o tym opowiedział

Przemysław Babiarz jest dziennikarzem, który cieszy się ogromną sympatią wśród Polaków. Wierni fani chętnie śledzą wszelkie doniesienia, które dotyczą prezentera, jednak próżno wśród nich szukać zbyt wielu wzmianek na temat jego życia prywatnego. Babiarz bardzo rzadko o nim wspomina. Dlaczego? W przeszłości doświadczył bardzo trudnej sytuacji, która skończyła się dla niego miłosnym zawodem. Szczęście na lata znalazł u boku drugiej żony. O tym, co zaszło w jego pierwszej relacji, opowiedział w zaledwie kilku słowach po latach.

Krystyna Loska
14.04.2024 11:13 Krystyna Loska wcale nie musiała być spikerką. Nagle zaszła w ciążę

Krystyna Loska jest żywą legendą polskiej telewizji. Jej kariera spikerki była związana z Telewizją Polską, jednak nie ograniczała się jedynie do zapowiadania programów. Loska poprowadziła m.in. wiele popularnych muzycznych festiwali, m.in. te w Sopocie czy Opolu. Choć na emeryturze jest już od ponad 30 lat, widzowie do dziś z rozrzewnieniem wspominają jej nienaganne zachowanie, klasę i elegancję, z jakimi prezentowała się na antenie. Niewiele jednak brakowało, by słynna spikerka zrobiła karierę w zupełnie innym zawodzie!

Zdradzana żona
13.04.2024 10:20 Mąż myślał, że wysłał mi zwykłą fotkę. Po chwili rozmawiałam z jego kochanką

Magda i Aleksander byli przykładnym małżeństwem. Mieli dwójkę wspaniałych dzieci, duże mieszkanie i zawody, w których się spełniali. Nic nie zapowiadało nadchodzącej katastrofy. Życie Magdy wywróciło się do góry nogami, ale kobieta nie zamierzała się poddawać. Szybko dała nauczkę niewiernemu mężowi.

Żona czyści konto męża
11.04.2024 15:01 Żona czyściła mi konto. Przykre, na co szły pieniądze

Finanse często bywają kością niezgody w małżeństwie. Dotyczy to zwłaszcza par, które z trudem wiążą koniec z końcem. Ale co w sytuacji, gdy zarobki są bardzo wysokie, a i tak na koniec miesiąca konto jest puste? W takiej sytuacji znalazł się Michał, kiedy wyszło na jaw, że to jego żona odprowadza pieniądze z konta. Jaki był jego szok, gdy okazało się, na co ukochana wydaje gotówkę!

Wiesława Różewicz
11.04.2024 12:09 Wiesława Różewicz nie żyje. Tadeusz nie wyobrażał sobie świata bez niej

Media właśnie obiegła smutna informacja o śmierci Wiesławy Różewicz. Kobieta byłą żoną Tadeusza Różewicza, jednego z najsłynniejszych polskich poetów. Przez wiele lat stanowiła ogromną inspirację i wsparcie dla wybitnego artysty.

Zofia Kucówna Adam Hanuszkiewicz
06.04.2024 16:37 Kucówna była zamężna, on miał żonę i dzieci. Dla siebie odstawili małżeństwa

Matrymonialne wybory Zofii Kucówny przed laty rozgrzewały stołeczne rubryki towarzyskie. Zmarła aktorka w latach 60. ubiegłego wieku związała się ze znanym kolegą ze sceny, Adamem Hanuszkiewiczem. Oboje byli wtedy w innych małżeństwach. Choć wybrali miłość, los miał dla tej pary mało romantyczny plan. Jak dojrzała artystka z perspektywy czasu to skomentowała?

Stanisława Ryster
05.04.2024 19:15 “Geja stworzył Pan Bóg”. Stanisława Ryster była do bólu szczera

Stanisława Ryster zapisała się w historii telewizji, ale jej medialna aktywność nie ograniczała się jedynie do prowadzenia kultowej "Wielkiej Gry". Prezenterka chętnie zabierała głos w kwestiach, na które w pewnych środowiskach uparcie spuszczano zasłonę milczenia. Odważnie i szczerze mówiła o Kościele, małżeństwie i osobach nieheteronormatywnych. Warto przypomnieć te wypowiedzi.

Piotr Kupicha
17.03.2024 12:08 Piotr Kupicha przez karierę stracił żonę

Piotr Kupicha zasłynął jako wokalista zespołu Feel, który w pewnym okresie wydawał hit za hitem i podbijał listy przebojów. Piosenki „Anioła głos” czy „Pokaż, na co cię stać” przez długi czas były grane w radio na okrągło, a teksty najpopularniejszych utworów grupy były powszechnie znane. Kariera kosztowała jednak frontmana jego małżeństwo. 

Andrzej Duda Agata Duda
04.03.2024 07:06 Andrzej Duda porwał Agatę i tyle ich widzieli

Agata i Andrzej Dudowie są małżeństwem od trzech dekad. Niedawno świętowali kolejną rocznicę ślubu, co mogło wzbudzić wiele refleksji. Ich ceremonia ślubu nie należała do typowych, co zdradzili rodzice głowy państwa. Jak się okazuje, jeszcze przed stanięciem na ślubnym kobiercu para wybrała się w niezwykłą podróż. Aż do tego się posunęli?

Marianna Schreiber
01.03.2024 16:00 Schreiber nie może wykrztusić z siebie słowa: "Przerosło mnie to"

Polityk Łukasz Schreiber w ostatnich latach nie miał lekko. Jego żona Marianna chętnie udzielała się w mediach i postawiła na rozwój kariery w show-biznesie. Biorąc pod uwagę wizerunek konserwatywnego działacza politycznego, nie wydaje się to być rozważnym krokiem, a czara goryczy najwidoczniej przelała się, gdy Marianna Schreiber postanowiła zacząć walkę w oktagonie. Dziś rano media obiegła informacja o rozstaniu się pary. Zapłakana małżonka polityka w gorzkich słowach skomentowała sprawę.

Marianna Schreiber o rozstaniu z mężem. Przykre kulisy, fot. KAPiF
01.03.2024 12:14 Marianna Schreiber o rozstaniu z mężem. Przykre kulisy

Marianna Schreiber i Łukasz Schreiber poinformowali o zakończeniu swoje małżeństwa. Jak się okazuje, decyzja musiała być bardzo nagła, ponieważ jeszcze kilka dni temu nic jej nie zapowiadało. Co jeszcze bardziej zaskakujące, małżonkowie mają nieco inne zdanie na temat swojego rozstania.  

Iwona i Gerard "Sanatorium Miłości"
29.02.2024 18:19 84-latek z "Sanatorium miłości" o sprawach łóżkowych. Idą iskry?

Iwona Mazurkiewicz-Makosz i Gerard Makosz dali się poznać widzom na łamach programu “Sanatorium Miłości”. To właśnie tam para wpadła sobie w oko, a po zakończeniu udziału w show podjęła decyzję o wspólnym życiu. W ubiegłym roku cała Polska śledziła ceremonię ich zaślubin. Teraz chętnie opowiadają, jak wyglądają kulisy i małżeństwa. Dla Iwony i Gerarda nie ma tematów tabu, dlatego właśnie zdradzili, jak w ich związku wygląda intymność. 

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski
17.11.2023 15:33 Smutna informacja. Po 13 latach koniec małżeństwa aktorskiej pary

To już oficjalne — Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski rozwodzą się. Fani wciąż nie mogą pogodzić się z tą przykrą wiadomością. Parze jednak nie udało się dojść do porozumienia mimo wzmożonych wysiłków w tym kierunku. Za miesiąc mogą już oficjalnie przestać być małżeństwem.

Malaikah Raja pokazuje swoje zycie u boku milionera. Nazywa  siebie i męża Barbie i Kenem
17.08.2023 14:24 Wzięła ślub z bogatym arabem! Teraz nazywa samą siebie "Barbie", TAK wygląda jej życie

Malaikah Raja jest żoną arabskiego milionera. Kobieta stanęła na ślubnym kobiercu w bardzo młodym wieku. W mediach społecznościowych prezentuje swoje opływające w luksusy życie, a nawet nazywa siebie i męża Barbie i Kenem z Dubaju. 

Mąż zdradził mnie z mężczyzną
16.08.2023 13:18 Mój mąż zdradził mnie z kolegą. Reakcja na to, co wypłynęło, szokuje. Musiała to zrobić

Zdrada zawsze jest czymś niesamowicie bolesnym, co rozbija, a w najlepszym razie całkowicie odmienia dany związek. Mnóstwo kobiet nie potrafi wybaczyć tego swojemu ukochanemu. Co jednak w sytuacji, gdy po latach małżeństwa dowiadujesz się, że Twój mąż zdradza Cię z innym mężczyzną?

zaginione małżeństwo z Warszawy, policja
05.08.2023 08:13 Porażające wieści o zaginionym małżeństwie. Niepokojący obrót spraw może wzburzyć Polaków

Pod koniec czerwca cała Polska wstrzymała oddech, gdy zaginione małżeństwo z Warszawy zostało odnalezione po ponad miesiącu intensywnych poszukiwań. Wszyscy zaangażowani w sprawę zadają sobie pytanie, czy para zostanie ukarana za porzucenie dwójki swoich niesamodzielnych wciąż synów. Odpowiedź na to pytanie okazuje się szokująca.

Wyszła za Araba, teraz opowiada, jak wygląda jej życie
24.07.2023 11:57 Wyszła za araba, a teraz wyjawiła "mroczne" strony związku. Internauci: "to jakiś koszmar"

Soudi jest popularną tikokerką, która wyszła za mąż za dubajskiego milionera i od tej chwili opowiada internautom o tym, jak wygląda jej życie. Okazało się, że bycie żoną Araba ma kilka minusów, które gwiazda zdradziła w swoim najnowszym filmiku.

zaginione małżeństwo
21.06.2023 10:20 Zaginione małżeństwo ODNALEZIONE! Wyszło na jaw, gdzie się ukrywali. Policja zrobiła jedno

Przed kilkoma tygodniami zaginione małżeństwo z Warszawy było na ustach całego kraju. Teraz okazało się, że Adam Jagła i jego żona Aneta zostali znalezieni. Przebywali w czeskiej Pradze.Akcją kierowali funkcjonariusze z wydziału poszukiwań i identyfikacji osób Komendy Stołecznej Policji. Służby zapowiedziały, że sprawa zostanie przekazana prokuraturze i sądowi.

małżeństwo z Warszawy
16.06.2023 09:00 Nowe informacje ws. zaginionego małżeństwa. Mężczyzna, z którym pracował Adam Jagła, ujawnił, co planował

Sprawa zaginionego małżeństwa z Warszawy jest jedną z najbardziej tajemniczych, jakie wydarzyły się w ostatnim czasie. Aneta i Adam Jagłowie umykają policji już od ponad 3 tygodni. Każde nowe doniesienie o którymkolwiek z małżonków może zaważyć na dalszych losach śledztwa.Wiele osób, które miało wcześniej kontakt z małżeństwem z Warszawy, dopiero po czasie decyduje się na podzielenie swoimi przemyśleniami. Właśnie wyszło na jaw, że zaledwie kilka dni przed zaginięciem Adam Jagła mówił o pasji, która mogła przyczynić się do jego późniejszego zniknięcia…

zaginione małżeństwo
04.06.2023 22:13 Reporterzy "Uwagi!" dotarli do sąsiadów zaginionego małżeństwa. Ujawnili o ich związku przykre informacje

Sprawa zaginionego małżeństwa z Warszawy jest jedną z najszerzej komentowanych w ostatnim czasie. Wszyscy Polacy rozmyślają nad motywem ich zaginięcia — choć coraz częściej mówi się raczej o celowej ucieczce. Tymczasem reporterzy “Uwagi” dotarli do sąsiadów pary, którzy przedstawili oszałamiające zeznania.Właśnie wyszły na jaw kolejne zeznania osób z otoczenia zaginionego małżeństwa z Warszawy. Wygląda na to, że w ich związku nie układało się za dobrze. To sprawia, że powód ich zniknięcia staje się coraz bardziej tajemniczy.

zaginione małżeństwo
02.06.2023 21:04 Pracował w policji. Powiedział o poszukiwaniach zaginionego małżeństwa, mało kto wiedział, że tak to wygląda

Sprawą zaginionego małżeństwa z Warszawy żyje cała Polska. Wszyscy zastanawiają się, dokąd się udali oraz jaki motyw im towarzyszył? Opuścili mieszkanie pod osłoną nocy, zostawiając w nim dwójkę niepełnoletnich synów. Ostatnio widziano ich na Słowacji.Na światło dzienne wychodzą coraz to nowsze fakty w sprawie toczącego się śledztwa. Okazuje się, że poszukiwanie małżeństwa nie jest dla policji priorytetowe. Ujawniono dlaczego.

radiowóz, zaginione małżeństwo
01.06.2023 19:42 Zaginione małżeństwo chciało pozbyć się dzieci? Porażające doniesienia o ich intencjach

Od kilkunastu dni na ustach całej Polski jest zaginione małżeństwo z Warszawy. Adam i Aneta Jagła pozostają nieuchwytni dla policji i wciąż niejasne są motywy ich działania. W sprawie wiadomo jednak coraz więcej i nowe doniesienia mogą szokować.Głos w sprawie zabrał psycholog dziecięcy. Przyznał on, że ze względu na brak kluczowych dla sprawy informacji nie można postawić jasnej diagnozy, ale podzielił się interesującą hipotezą.

Policyjny samochód, zaginione małżeństwo z Warszawy
31.05.2023 17:12 Przerwał milczenie ws. zaginionego małżeństwa. Porażające, co może im teraz grozić. Dlaczego są nieuchwytni?

Zaginione małżeństwo z Warszawy, które około północy z 20 na 21 maja opuściło swoje mieszkanie porzucając dwóch synów, od pewnego czasu znajduje się na nagłówkach mediów. Ich zaginięcie na policję zgłosiła rodzina, która zaopiekowała się dziećmi. Od czasu ich zniknięcia docierają kolejne informacje o miejscu ich pobytu, a mimo to pozostają nieuchwytni.

Zaginione małżeństwo, Pensjonat Vasco Zdziar
30.05.2023 10:32 Zaskakujące wieści o zaginionym małżeństwie z Warszawy. To mieli zrobić przed kamerami

Trwają poszukiwania zaginionego małżeństwa z Warszawy, które wyszło ze swojego mieszkania  w nocy z 20 na 21 maja, zostawiając za sobą dwóch nastoletnich synów. Według ostatnich doniesień spędzili noc w pensjonacie w słowackiej wsi Zdziar, a następnie mieli skierować się w stronę polskiej granicy. Zgodnie z nowymi informacjami, ich zachowanie było nieco niecodzienne. 

Tatry, zaginione małżeństwo
29.05.2023 14:19 Ludzie z Tatr przerwali milczenie o zaginionym małżeństwie. Ujawnili, gdzie mogą ukrywać się Adam z Anetą

Od tygodnia Polska żyje sprawą zaginionego małżeństwa, które około północy z 20 na 21 maja opuściło swoje mieszkanie w Warszawie, gdzie zostawili dwóch synów. Rodzina, która zaopiekowała się nastolatkami, zgłosiła ich zaginięcie. Od tego czasu trwają poszukiwania pary. Jak się okazuje, zdaniem niektórych, jeśli tylko się postarają, mogą uciekać jeszcze przez wiele tygodni. 

Zaginione małżeństwo
29.05.2023 08:11 Zaginione małżeństwo. "Widziałam ich rano, gdy jedli w altanie", są świadkowie ich eskapady

Zaginione małżeństwo z Warszawy było widziane na wycieczce w Tatrach. Aneta i Adam Jagłowie, którzy zostawili list swoim synom, zostali zarejestrowani w jednym z podhalańskich schronisk. Następnie para udała się w kierunku Słowacji.Jak wynika ze wstępnych ustaleń małżeństwo, które pozostawiło swoich nastoletnich synów w stolicy, zostało uchwycone na monitoringu w schronisku Murowaniec na Hali Gąsienicowej. Następnie rozpoznano ich w słowackim Zdiarze.