Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Smutna informacja. Po 13 latach koniec małżeństwa aktorskiej pary
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 17.11.2023 15:33

Smutna informacja. Po 13 latach koniec małżeństwa aktorskiej pary

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski
Potwierdziła się wieść o rozstaniu Romy Gąsiorowskiej i Michała Żurawskiego. Fot. KAPiF

To już oficjalne — Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski rozwodzą się. Fani wciąż nie mogą pogodzić się z tą przykrą wiadomością. Parze jednak nie udało się dojść do porozumienia mimo wzmożonych wysiłków w tym kierunku. Za miesiąc mogą już oficjalnie przestać być małżeństwem.

Czy to koniec małżeństwa Romy Gąsiorowskiej i Michała Żurawskiego

Wieść o rozstaniu Romy Gąsiorowskiej i Michała Żurawskiego wstrząsnęła opinią publiczną jeszcze pod koniec ubiegłego roku. Były to jednak plotki, o których media zaczęły mówić coraz głośniej, gdy na wiosnę tego roku do sądu miała wpłynąć sprawa o rozwód małżeństwa. Powodem, który miał ostatecznie przyczynić się do rozstania, były wybuchowe temperamenty obojga aktorów.

Wiele osób miało skrytą nadzieję, że małżeństwu jeszcze uda się dogadać. Tym bardziej, gdy w sierpniu pojawiły się informację, że zamierzają dać sobie drugą szansę. Tymczasem okazuje się, że Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski mogą przestać być małżeństwem jeszcze w tym roku. Co w ich pracy nad związkiem potoczyło się nie tak?

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski, fot. KAPiF 5.jpg
Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski, fot. KAPiF
Nie miał na alimenty, a teraz gruchnęły takie wieści. Wielki powrót Antka Królikowskiego

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski próbowali ratować małżeństwo

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski wiele razem przeszli. Para pobrała się 10 kwietnia 2010 roku. Data ich ślubu wzbudziła kontrowersje, ponieważ był to dzień, w którym doszło do katastrofy w Smoleńsku. Zapracowani państwo młodzi nie mieli jednak pojęcia o tragedii, która się wydarzyła — powiedzieli im o niej dopiero goście. Para doczekała się 2 dzieci — Klemensa oraz Jadwigi. 

Mimo 13 lat u swojego boku Roma Gąsiorowska złożyła pozew o rozwód. Niespodziewanie w sierpniu tego roku okazało się, że para postanowiła dać sobie drugą szansę. Małżeństwo podjęło walkę o swój związek, jednak nie zakończyła się ona pozytywnie…

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski, fot. KAPiF 2.jpg
Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski, fot. KAPiF
Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski, fot. KAPiF 3.jpg
Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski, fot. KAPiF

Najnowsze doniesienia ws. małżeństwa Romy Gąsiorowskiej i Michała Żurawskiego

W sierpniu Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski wraz z dziećmi udali się na rodzinne wakacje w Toskanii. Magazyn „Na żywo” po rozmowie z przyjaciółką aktorki pisał, że była to wspaniała decyzja. Relacja pary miała się poprawić, do tego stopnia, że małżeństwo zaczęło walczyć o siebie. Niestety wszystko wskazuje na to, że te próby nie powiodły się. 

Według najnowszych medialnych doniesień wynika, że sprawa rozwodowa Romy Gąsiorowskiej i Michała Żurawskiego nie została wycofana z sądu. W związku z tym mają oni spotkać się przed obliczem sędziego już w grudniu. Jeśli uda im się wypracować porozumienie już na pierwszej rozprawie, ich małżeństwo zakończy się jeszcze w tym roku.

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski, fot. KAPiF 4.jpg
Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski, fot. KAPiF
Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski, fot. KAPiF 1.jpg
Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski, fot. KAPiF

Źródło: WP Film