Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wzięła ślub z bogatym arabem! Teraz nazywa samą siebie "Barbie", TAK wygląda jej życie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 17.08.2023 14:24

Wzięła ślub z bogatym arabem! Teraz nazywa samą siebie "Barbie", TAK wygląda jej życie

Malaikah Raja pokazuje swoje zycie u boku milionera. Nazywa  siebie i męża Barbie i Kenem
Malaikah Raja pokazuje swoje zycie u boku milionera. Nazywa siebie i męża Barbie i Kenem, fot. Instagram/@malaikahraja

Malaikah Raja jest żoną arabskiego milionera. Kobieta stanęła na ślubnym kobiercu w bardzo młodym wieku. W mediach społecznościowych prezentuje swoje opływające w luksusy życie, a nawet nazywa siebie i męża Barbie i Kenem z Dubaju. 

Malaikah Raja wyszła za arabskiego milionera

Malaikah Raja poza zajmowaniem się domem i dzieckiem, jest także aktywną użytkowniczką Instagrama, gdzie dzieli się swoim luksusowym życiem. Wbrew pozorom nie jest ona wyłącznie żoną i matką, a dzięki inwestowaniu na giełdzie jest niezależna finansowo, czym często chwali się na swoim profilu. Kobieta nie kryje się z tym, że podczas wyboru swojego partnera nie kierowała się sercem, a zdecydowała się wyjść za arabskiego milionera głównie ze względów finansowych. W kręgu arabskiej kultury nie jest to jednak nic dziwnego, ponieważ małżeństwo nadal często jest formą kontraktu i przez to jest traktowane nieco inaczej niż w perspektywie europejskiej. 

Mimo upływu lat Malaikah nie żałuje swojej decyzji, a dziś nazywa swojego męża miłością swojego życia. 

Dramatyczne wieści o rodzinie zaginionego Krzysztofa. Najnowsze informacje łamią serce, musieli to zrobić

Żona arabskiego milionera relacjonuje swoje luksusowe życie w mediach społecznościowych

Od dłuższego czasu kobieta aktywnie udziela się na Instagramie, gdzie jej obserwatorzy mogą zobaczyć, jak wygląda luksusowe życie u boku milionera. Malaikah chwali się nie tylko piękną willą oraz drogim samochodem, ale też pokazuje, w jaki sposób spędza swój wolny czas. Są to nie tylko zakupy w markowych butikach, ale również zabawy z synkiem, czy egzotyczne wycieczki.

Jej konto obserwuje obecnie ponad 200 tysięcy użytkowników, którzy nie kryją zaciekawienia z pozoru idealnym życiem dziewczyny. Co więcej, Malaikah nie jest “typową żoną milionera”. Od pewnego czasu influencerka nazywa samą siebie arabską Barbie, a ukochanego tytułuje mianem Kena. Wszystko z powodu opływających w różu luksusów, jakimi się otacza.

Żona arabskiego milionera porównuje swój związek do Barbie i Kena

Malaikah twierdzi, że ona i jej mąż do złudzenia przypominają postaci odgrywane przez Margot Robbie i Ryana Goslinga w najnowszej produkcji “Barbie” w reżyserii Grety Gerwig. Na dowód swoich słów przedstawia jak wygląda jej życie niczym z Barbielandu. Są to nie tylko liczne dodatki, ubrania i biżuteria, której mogłaby jej pozazdrościć sama kultowa lalka, ale również inne różowe przedmioty, którymi się otacza.

Jakiś czas temu ukochany sprezentował żonie nawet różowego Mercedesa, którego wartość przekracza milion złotych. Nie da się ukryć, że cukierkowy styl życia żony arabskiego milionera wygląda niesamowicie interesująco i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem fanów.

Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz