Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żona czyściła mi konto. Przykre, na co szły pieniądze
Paulina Korzec
Paulina Korzec 11.04.2024 15:01

Żona czyściła mi konto. Przykre, na co szły pieniądze

Żona czyści konto męża
Fot. Canva Pro

Finanse często bywają kością niezgody w małżeństwie. Dotyczy to zwłaszcza par, które z trudem wiążą koniec z końcem. Ale co w sytuacji, gdy zarobki są bardzo wysokie, a i tak na koniec miesiąca konto jest puste? W takiej sytuacji znalazł się Michał, kiedy wyszło na jaw, że to jego żona odprowadza pieniądze z konta. Jaki był jego szok, gdy okazało się, na co ukochana wydaje gotówkę!

Życie jak z bajki

Przed Michałem, jako doskonale zapowiadającym się prawnikiem, rysowała się świetlana przyszłość, w dodatku u boku wymarzonej kobiety. Anna była ucieleśnieniem marzeń każdego mężczyzny – klasyczna blond piękność, a do tego bystry jak brzytwa umysł i duże poczucie humoru. Nic dziwnego, że Michał zakochał się bez pamięci.

Para szybko stanęła na ślubnym kobiercu, jednak zanim powiedzieli sobie sakramentalne „Tak”, Michał usłyszał od przyjaciela znamienne słowa:

Zdajesz sobie sprawę z tego, że Anna kocha luksusy?

Zabrzmiało to jak ostrzeżenie, które Michał zignorował. Tłumaczył sobie, że przecież każda kobieta lubi żyć na poziomie. Wkrótce jednak zrozumiał, co miał na myśli kolega.

Ich małżeństwo wisiało na włosku. Szczęścia musieli poszukać na dnie walizki Chciała dać nauczkę mężowi i przestała sprzątać. w domu. Nie uwierzyła, co się stało

Kiedy fortuna nie wystarcza

Szybko wyszło na jaw, że żona Michała faktycznie gustuje w luksusach. Anna chciała mieć duży apartament, dobry samochód i markowe ubrania. Do tego dochodziły egzotyczne wojaże i romantyczne kolacje w najlepszych restauracjach.

Szczęśliwym trafem parę stać było na takie życie, a to dzięki wysokim zarobkom Michała, który dużo inkasował jako współwłaściciel kancelarii prawnej. Nie od razu więc zauważył, że pieniędzy – mimo że było ich niemało – zaczyna coraz bardziej ubywać.

Gdzie podziały się moje pieniądze?

Michał coraz więcej rozmyślał o przyszłości, chciał zacząć inwestować, by zapewnić sobie i żonie godną jesień życia. Co miesiąc jednak konto było ogołocone. Dopiero sytuacja w sklepie z garniturami otrzeźwiła Michała.

Płatność odrzucona, przykro mi – powiedziała ekspedientka.

Początkowo Michał był przekonany, że to jakieś problemy z terminalem. Kiedy w domu zajrzał na konto, odkrył szokującą prawdę.

Żona wydawała bajońskie sumy

Okazało się, że Anna wydaje lwią część wypłaty Michała. Zaskakujący był fakt, na co idą te pieniądze. Fryzjer, kosmetyczka, markowe torby, ubrania… Kwoty były zawrotne i sięgały od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy! Tego było dla Michała już za wiele. Przy najbliższej okazji skonfrontował się z żoną.

Anna próbowała się tłumaczyć, ale Michał, podejrzewając u żony zakupoholizm, poczynił zdecydowane kroki. Utworzył osobne, prywatne konto, gdzie przelewał większość swojej wypłaty. Anna początkowo protestowała, ale po czasie zdała sobie sprawę, że było to dobre rozwiązanie. Mąż jednak bezpowrotnie stracił do niej zaufanie i nie oddał jej dostępu do prywatnego subkonta.

Mąż od jakiegoś czasu wracał później niż zwykle. Kiedy żona sprawdziła jego kieszeń w spodniach, zamarła
ginekolog
fot. unsplash.com/Esther Driehaus
Mąż zachowywał się bardzo dziwnie, w końcu zaczął później wracać do domu. Najpierw pół godziny później niż zwykle, później godzinę, w końcu nawet kilka godzin. Mężczyzna zawsze miał wiarygodną i ciekawą wymówkę. W końcu żona zaczęła własne śledztwo, przeszukała kieszenie kurtki, koszuli i nic. Dopiero w kieszeni spodni znalazła coś, co wprawiło ją w osłupienie.Żona była raczej zadowolona ze swojego małżeństwa. Nie miała ze swoim małżonkiem żadnych kłopotów, bywało, że dogadywali się bez słów. Jednak każda kobieta czuje się zaalarmowana, gdy codzienna rutyna nagle się zmienia. Mąż ewidentnie coś ukrywał, a zawartość kieszeni jego spodni była niepocieszająca.
Czytaj dalej
Ania: „Dowiedziałam się, że tata mojego chłopaka zdradzał jego mamę. On też będzie to robił?”
tata
Fot.unsplahs.com
Tata to pierwszy wzorzec męskości dla wielu chłopców. Podziwiają go i inspirują się nim, kiedy sami podejmują ważne decyzje życiowe, nawet jeśli robią to nieświadomie. Co jednak jeżeli ojciec naszego partnera nie sprawdzał się w tej roli dobrze, co, jeśli zdradzał swoją żonę? Wiele kobiet obawia się, że ich partnerzy po ojcach mogli przejąć takie zachowania. Ania i Łukasz są w związku od kilku miesięcy, jednak oboje są przekonani, że są dla siebie tymi jedynymi. Niestety, podczas jednej z ich ostatnich rozmów wyszło na jaw coś o rodzinie chłopaka, co sprawiło, że Ania zaczęła się martwić. Dowiedziała się, że tata jej partnera przez wiele lat zdradzał jego mamę. Teraz dziewczyna boi się, że Łukasz będzie taki sam.
Czytaj dalej