Lifestyle.Lelum.pl > Karol Strasburger

Karol Strasburger

Karol Strasburger
11.04.2024 11:08 Karol Strasburger podpadł więźniom. Opowiedział żart, który ich uraził

„Familiada” to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych teleturniejów w ramówce TVP. Widzowie z zapartym tchem śledzą nie tylko zmagania uczestników, ale także poczynania prowadzącego. Karol Strasburger, gospodarz lubianego programu, słynie z osobliwego poczucia humoru. Jednym ze swoich żartów obraził więźniów. Za co rozgniewali się na prezentera?

Karol Strasburger
10.04.2024 21:32 Strasburger podsumował polskie "gwiazdy". Nie gryzł się w język

Karol Strasburger to legendarny prowadzący "Familiady", który słynie z niesztampowego poczucia humoru. Aktor w polskim show-biznesie działa od dobrych kilku dekad i przez ten czas zdążył wyrobić sobie opinię na temat rodzimej branży rozrywkowej. W najnowszym wywiadzie pozwolił sobie na dość zaskakujące stwierdzenie.

Karol Strasburger, Familiada
25.03.2024 16:17 Strasburger szczerze o zmianie prowadzącego “Familiady”

Odkąd w mediach publicznych zaczęły zachodzić zmiany, wielu prowadzących może martwić się o swoją pozycję w TVP. Uwagę widzów przykuł program “Familiada”, który od dwóch dekad ma tego samego gospodarza. Karol Strasburger odniósł się do plotek o potencjalnych zmianach.

Karol Strasburger, Małgorzata Weremczuk
15.02.2024 15:37 76-letni Strasburger powiedział wprost, czy planuje kolejne dziecko

Prowadzący “Familiady” ma za sobą niezwykle bogatą karierę. Równie silnie doświadczyło go również życie prywatne. Karol Strasburger trzykrotnie się ożenił, a w wieku 72 lat doczekał się swojego pierwszego dziecka. Choć wiele osób sceptycznie postrzegało tak późne rodzicielstwo, wszystko wskazuje na to, że prezenter spełnia się w roli ojca. Czy planuje kolejną pociechę?

Karol Strasburger, Małgorzata Weremczuk
10.02.2024 18:15 Karol Strasburger został ojcem w wieku 72 lat. Jak to się stało?

Karol Strasburger znany jest ze swojego wyjątkowego poczucia humoru, którego pokaz daje w niemal każdym odcinku, prowadzonej przez niego “Familiady”. Aktor przeżył niegdyś wielką stratę, jednak udało mu się podnieść po żałobie. Kilka lat temu wziął pierwszy ślub i doczekał się pierwszego dziecka. Opowiedział o okolicznościach tego zdarzenia.

Małgorzata Weremczuk, Karol Strasburger
07.02.2024 15:14 To ona była wcześniej żoną Strasburgera. Po jej śmierci układał życie na nowo

Małgorzata Weremczuk jest trzecią żoną Karola Strasburgera. Choć po śmierci drugiej partnerki aktor zarzekał się, że już nigdy się nie zakocha, gdy trafiła go strzała amora, był bezradny. Parę dzieli 37 lat, jednak siłą swojego uczucia udowodnili, że niestraszne im krytykujące ich relację komentarze. Choć ich małżeństwo do dziś wywołuje wśród wielu osób kontrowersje, nie wszyscy wiedzą, jaka historia naprawdę kryje się za tym niezwykłym związkiem.

Karol Strasburger
26.01.2024 10:14 Poleci i on? Karol Strasburger grzmi o zmianach w TVP. “Nie ma nic gorszego”

Rewolucja w TVP to niemały powód do zmartwień dla dziennikarzy tej stacji. Na przestrzeni ostatnich tygodni wielu z nich straciło swoje posady. Ci, którzy zostali, nie mogą być pewni, co przyniesie następny dzień. Jak w tej całej sytuacji odnajduje się Karol Strasburger? Prowadzona przez niego “Familiada” cieszy się niemałym zainteresowaniem wśród widzów, jednak nowe władze udowodniły, że nie stanowi to dla nich żadnego argumentu. Czy aktor ma powody do obaw?

Karol Strasburger odniósł się do afery wokół „Familiady”, fot. KAPiF, kadr z programu „Familiada” prod. TVP
22.01.2024 19:12 Prokuratura zabrała się za producentów „Familiady”. Karol Strasburger nie mógł dłużej milczeć. Przekazał wieści z pierwszej ręki

W ostatnich tygodniach sytuacja w Telewizji Polskiej, co chwila trafia na nagłówki. Wszystko za sprawą rewolucji, która rozpoczęła się w połowie grudnia i od tego czasu w mediach publicznych wprowadzone są gruntowne zmiany, które obejmują między innymi zmiany kadrowe w popularnych programach stacji. 

Odpowiedź w „Familiadzie” zaskoczyła nawet Karola Strasburgera
24.08.2023 13:14 "Jaki przedmiot szkolny najmniej przydaje się w życiu?". Odpowiedzi w "Familiadzie" zaskoczyła nawet Karola Strasburgera

Program „Familiada” od niemal trzech dekad cieszy się dużą popularnością nie tylko ze względu na formułę programu czy prowadzącego, Karola Strasburgera, ale także z powodu wpadek, które przydarzają się w teleturnieju od początku jego emisji. 

Małgorzata Strasburger, Karol Strasburger
15.08.2023 18:32 Porażające doniesienia! Jak młodziutka żona Karola Strasburgera to wytrzymuje?

Karol Strasburger i Małgorzata Strasburger dopiero co świętowali 4 rocznicę ślubu, a tu takie wieści. Okazuje się, że życiu pary daleko od sielanki. W najnowszym wywiadzie żona popularnego gospodarza “Familiady” zdradziła, jak wygląda jej codzienność u boku starszego o 37 lat męża. Nie jest jej łatwo.

Karol Strasburger prowadzi program „Familiada”
27.06.2023 16:11 "Co często zostawiamy?". Strasburger ryknął śmiechem, uczestniczka Familiady nie wiedziała, gdzie ma podziać oczy

Teleturniej “Familiada” od lat bawi Polaków przed telewizorami. Na jego antenie często dochodzi do zabawnych wpadek, które później stają się internetowymi hitami. Podobnie przydarzyło się w jednym z niedawnych odcinków. Karola Strasburger nie krył rozbawienia odpowiedzią jednej z uczestniczek.Nie wykazała się ona cierpliwością, ponieważ przerwała prowadzącemu jeszcze zanim dokończył czytać treść pytania. To spotęgowało zabawność tej sytuacji. Krótkie wideo z tej sytuacji stało się hitem sieci.

Karol Strasburger z żoną
18.06.2023 10:18 Żona Karola Strasburgera NIE wytrzymała! Jest oświadczenie, przekroczono granice, "nie życzę sobie"

Karol Strasburger i jego żona Małgorzata bardzo cenią sobie swoją prywatność. Właśnie dlatego nie chwalili się jeszcze swoją pociechą w pełnej okazałości, choć Laura ma już 4 lata. Niestety, ktoś postanowił zrobić to za nich. Małżeństwo wydało stanowcze oświadczenie.Ton i treść komunikatu pokazują, jak istotna jest to sprawa dla Małgorzaty i Karola. Żarty się skończyły.

Karol Strasburger
17.06.2023 15:05 Można zdębieć na myśl, kim jest pierwsza żona Karola Strasburgera. Grała w znanym serialu

Karol Straburger obecnie jest mężem Małgorzaty, która 4 lata temu urodziła mu pierwsze dziecko. Późne tacierzyństwo nie oznacza jednak tego, że prezenter równie późno zdecydował się na ożenek. Już wcześniej miał 2 żony.Jego największą miłością była Irena Morcińczyk, z którą tworzył małżeństwo przez 30 lat. Mało kto pamięta, komu wyznawał miłość przed nią.

Karol Strasburger
29.04.2023 22:14 Karol Strasburger opowiedział mocny żart na początek "Familiady". Wszystko poszło na wizji

Karol Strasburger słynie ze swoich żartów na początku “Familiady”. Na przestrzeni tych niemalże 30 lat rzucał przeróżnymi dowcipami. Niektóre były bardzo zabawne, a inne mniej. Zdarzały się też takie z bardzo życiową puentą. Jeden z takich padł w niedawnym odcinku.Prowadzący w kilku zdaniach brutalnie podsumował to, jak wygląda relacja w wielu małżeństwach.

Karol Strasburger
05.04.2023 18:36 Tak dosadnie podsumowali Karola Strasburgera, aż robi się przykro. Przecież jest legendą telewizji

Karol Strasburger od 30 lat pojawia się na antenie Telewizji Polskiej w ramach “Familiady” i to właśnie z tą stacją jest nieodzownie kojarzony. Okazuje się jednak, że sam nie ma o niej najlepszej opinii, z czym wcale się nie kryje. Niewykluczone, że po jej ujawnieniu stracił część fanów.Prezenter wyjaśnił u Kuby Wojewódzkiego, co naprawdę myśli o niektórych zagrywkach stosowanych przez TVP.

Karol Strasburger
04.04.2023 19:04 Karol Strasburger zauważył, że gracz "Familiady" zaczął mdleć i przewracać się na ziemię. Powód ściska za serce

Karol Strasburger był ostatnio gościem Małgorzaty Domagalik w jej cyklu “Niech gadają” na "Kanale Sportowym". Prowadzący “Familiady” opowiedział o wzruszającej anegdocie jaka miała miejsce podczas nagrywania programu. Teleturniej produkowany przez Telewizję Polską jest każdemu dobrze znany. Dwie drużyny rywalizują ze sobą, starając się odkryć odpowiedzi ankietowanych na dane zagadnienia.

Karol Strasburger
14.03.2023 19:06 Karol Strasburger w rozpaczy. Trudno mu się będzie teraz pozbierać, przeżywa stratę

Ostatni czas nie jest łatwy dla prowadzącego “Familiady”. Karol Strasburger boryka się ze stratą przyjaciela i trudno jest mu się z tym pogodzić. Chodzi o Janusz Weissa, który zmarł kilka dni temu.O śmierci dziennikarza doniosło Radio Zet. Strata mocno dotknęła Karola Strasburgera, który w mediach społecznościowych pożegnał swojego przyjaciela.

Karol Strasburger
05.03.2023 07:19 Kuriozalna wpadka w Familiadzie. Reakcja Karola Strasburgera mówi wszystko

Niedługo „Familiada” będzie obchodziła już 30. urodziny. W tym czasie Karol Strasburger nasłuchał się już wielu zabawnych wpadek, które przy okazji zostały hitami internetu. Do listy sławnych tekstów z show na pewno zostanie dopisana również ta odpowiedź.Uczestniczka musiała bowiem wskazać słowo zaczynające się na literę “Ć”. Gdy je powiedziała, Karol Strasburger musiał się aż dopytać, bo nie wierzył własnym uszom.

Karol Strasburger
14.02.2023 10:38 Wspaniały gest Karola Strasburgera i jego żony. Nie obchodzą Walentynek, ale zrobili miły gest

Karol Strasburger jest związany z młodszą od siebie o 37 lat Małgorzatą. Choć, patrząc stereotypowo, powinny ich łączyć bardziej interesy, niż miłość, obydwoje bardzo się kochają. Walentynek jednak nie obchodzą. Dlaczego?Opowiedziała o tym żona prezentera. Udostępniła w sieci wpis, w którym wyjaśniła swój stosunek do tego typu okazji.

Karol Strasburger żona
13.02.2023 15:59 Karol Strasburger z żoną naprawdę tak ubrali się na wybieg. Nie krępowali się

Karol Strasburger i jego żona Małgorzata pojawili się na walentynkowym pokazie mody. Na tę wyjątkową okazję założyli stylizacje, które wywołały niemałe poruszenie w sieci. Zakochani pozują w walentynkowych piżamach.

Karol Strasburger
07.02.2023 11:16 Młoda żona podsumowała małżeństwo z Karolem Strasburgerem. Gwiazdora Familiady mogą zdziwić jej słowa

Karol Strasburger jest w szczęśliwym związku małżeńskim ze sporo młodszą Małgorzatą Waremczuk. Teraz ukochana prowadzącego program “Familiada” postanowiła wypowiedzieć się na temat ich związku.Jak podsumowała ich małżeństwo?

Karol Strasburger
13.01.2023 16:53 Karol Strasburger pozwany do sądu. Właśnie zapadł wyrok. Nikt nie spodziewał się takiej sytuacji

Jeszcze kilka lat temu w mediach nazywano ich przyjaciółmi. Nikt nie spodziewał się, że po latach obaj wylądują w sądzie. Karol Strasburger został pozwany przez kultowego, polskiego muzyka. Teraz zapadł wyrok. Ikoniczny prowadzący „Familiady” wiedzie obecnie stosunkowo spokojne życie u boku ukochanej i maleńkiej córki. Nie dąży do nadmiernego rozgłosu, jeśli chodzi o swoją prywatność. Tym większe było zaskoczenie, kiedy w 2021 roku został pozwany o zniesławienie… przez własnego kolegę.

Karol Strasburger
11.12.2022 17:20 Karol Strasburger jest załamany wysokością swojej emerytury. Nie wystarcza mu na podstawowe wydatki

Emerytury od lat są w naszym kraju trudnym tematem, bo świadczenie to wielu seniorom nie wystarcza do godnego życia. Jak się okazuje, niskie kwoty otrzymują też osoby bardzo popularne, które przez lata kariery zarobiły niemałe pieniądze. Wśród nich jest Karol Strasburger. Jak wiadomo, 75-letni prezenter wciąż pracuje i nic nie wskazuje na to, by miał przestać. To po części wina emerytury, z której nie byłby w stanie wyżyć, a już tym bardziej utrzymać rodziny.

Karol Strasburger
24.11.2022 22:47 Karol Strasburger ma jedno, poruszające marzenie związane z 3-letnią córką. „Dodaje mi energii”

Karol Strasburger wywołał wiele emocji po tym, jak po raz pierwszy został ojcem w wieku 72 lat. Teraz przyznał, że ma poważny plan w związku ze swoją córką. Zrobi wszystko, aby go zrealizować. Ikoniczny gospodarz „Familiady” podzielił się poruszającym wyznaniem. Późny ożenek i ojcostwo swojego czasu były swojego czasu tematem wielu komentarzy, a nawet drwin z lubianego prezentera. Teraz jednak Karol Strasburger spełnia się w roli taty, a do nowych obowiązków podchodzi z pełnym zaangażowaniem… i przyjemnością. W jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że przyszłość daje mu do myślenia. Był rok 2019, kiedy media obiegła informacja, że ikoniczny prowadzący „Familiady” znów jest zakochany i zamierza sfinalizować swój związek z Małgorzatą Weremczuk, menadżerką i powierniczką. I choć pomiędzy nimi jest niemal 40 lat różnicy, wszystko wskazuje na to, że udało im się stworzyć pełne wsparcia i miłości małżeństwo.

Karol Strasburger
09.11.2022 12:47 Karol Strasburger wraz z żoną zabrali głos ws. wypowiedzi Kaczyńskiego. Poruszające szczegóły ich rodzicielstwa

Kontrowersyjna teoria Jarosława Kaczyńskiego na temat niskiej dzietności wśród młodych kobiet odbiła się bardzo szerokim i głośnym echem. W mocnych słowach odnoszą się do niej liczne gwiazdy. Głos zabrał także Karol Strasburger wraz z małżonką. Wspomniana wyżej para bardzo późno zdecydowała się na dziecko i gdyby brała do siebie słowa Kaczyńskiego, musiałaby uchodzić za małżeństwo skrajnie patologiczne. Strasburgerowie postanowili więc wytłumaczyć swoją decyzję o rodzicielstwie i dobitnie skrytykować polityka.

Karol Strasburger
03.11.2022 21:17 Karol Strasburger pierwszy raz został ojcem w wieku 72 lat. Teraz wyjawił, jak się z tym czuje. „Wektory się odwróciły”

Nie ma wątpliwości, że Karol Strasburger w późnym wieku został ojcem. W końcu miał aż 72 lata, gdy rodziła się jego córka. Spotkał się wtedy z wieloma głosami krytyki, ale konsekwentnie udowadnia, że późne tacierzyństwo nie tylko mu wychodzi, ale ma też wiele zalet. Popularny prezenter opowiedział o tym w rozmowie z „Życiem na Gorąco”. Przy okazji wyjawił, w jaki sposób bawi się z córką. Ta musi mieć z tatą niezłą frajdę.

Karol Strasburger
30.10.2022 18:06 Karol Strasburger pokazał, co się dzisiaj dzieje na cmentarzu. Zatrzymał się przy grobie Gustawa Holoubka

Karol Strasburger podzielił się z fanami zdjęciem prosto z cmentarza. Gwiazdor odwiedził grób jednego z najwybitniejszych polskich artystów i przy okazji zacytował kilka ważnych słów zmarłego aktora. Gospodarz programu „Familiada”, jak co roku udał się na warszawskie Powązki, aby pokazać, że los znajdujących się tam zabytków nie jest mu obojętny. Przy okazji zdradził, przy którym grobie zatrzymał się w niedzielne popołudnie.

Karol Strasburger
03.10.2022 00:25 Dzisiaj doszło do dwóch wpadek w „Familiadzie”. Najpierw pytanie o znaną Edytę, potem słowa Karola Strasburgera

Teleturniej „Familiada” niezmiennie od lat przyciąga przed szklane odbiorniki widzów z całej Polski. Niezastąpiony Karol Strasburger rozpoczyna odcinek od żartu i niekiedy musi sprostać wpadkom popełnianym przez uczestników. Tym jednak razem doszło do podwójnej gafy. Uczestnikom „Familiady” regularnie zdarzają się wpadki, które w ekspresowym tempie stają się hitami w sieci. Presja czasu i stres spowodowany obecnością kamer może wpływać na odpowiedzi bohaterów. Jak się okazuje, wypadki przy pracy zdarzają się nawet wieloletnim pracownikom telewizji.