Lifestyle.Lelum.pl > Karol Strasburger

Karol Strasburger

Karol Strasburger
01.10.2022 16:31 Karol Strasburger w burzy loków, rajtuzach i z dziubkiem. Aż ciężko go poznać, „w takim nastroju zaczynam weekend”

Karol Strasburger pokazał pamiątkowe zdjęcie. Nie spodziewaliśmy się, że kiedyś ujrzymy aktora w takim wydaniu. W burzy loków i rajtuzach aktor był praktycznie nie do poznania. Karol Strasburger zdobył ogromną popularność jako prowadzący kultowej „Familiady”, jednak w ostatnich latach widzowie TVP na nowo przekonali się do jego aktorskiego kunsztu. Wielu nadal wspomina go w „Wielkim Szu”, czy „Ekstradycji”, a obecnie śledzą jego losy w „M jak miłość”, czy „Pierwszej miłości”. Nic dziwnego, że artysta cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych, gdzie potrafi zarówno rozbawić, jak i zadziwić swoich fanów. Ostatnio za pomocą jednego, archiwalnego zdjęcia udało mu się osiągnąć i jedno i drugie.

Karol Strasburger
27.09.2022 20:25 75-letni Karol Strasburger ponownie zostanie tatą? Jego odpowiedz nie pozostawia złudzeń

75-letni Karol Strasburger niedawno po raz pierwszy został ojcem. Mała Laura, owoc związku z Małgorzatą Weremczuk ma już 3 latka. Niedawno aktor i prezenter został zapytany, czy wraz z żoną myślą o powiększeniu rodziny. Odpowiedź była jednoznaczna. Na antenie sypał żartami jak z rękawa i kipiał energią, jednak w życiu spotkało go wiele smutku. Kilka lat po śmierci ukochanej żony Karol Strasburger związał się z niemal o połowę młodszą Małgorzatą Weremczuk, a w 2019 roku, w wieku 72 lat po raz pierwszy został ojcem. Czy myśli o kolejnym dziecku?

Karol Strasburger
26.09.2022 14:06 Dowiedzieli się, co dzieje się w domu Karola Strasburgera, jego żony i córki. Ciężko uwierzyć, że ma 75 lat

Karol Strasburger największą popularność zyskał jako prowadzący kultowy program „Familiada”. Okazało się, że jego życie prywatne jest równie sukcesywne, co kariera zawodowa. Prezenter jest nie tylko szczęśliwie zakochany w swojej wybrance, ale też świetnie odnajduje się w roli ojca. Przedstawiamy historię rodziny gwiazdora. W życiu bardzo często sprawdza się przysłowie „Do trzech razy sztuka”. Słowa te wybitnie pasują do życia prowadzącego „Familiadę”, który dopiero za trzecim razem spotkał miłość swojego życia i obecnie jest z nią w szczęśliwym związku małżeńskim, którego owocem jest trzyletnia córeczka Laura. W przeszłości gwiazdor związany był między innymi z aktorką Barbarą Burską, ale małżeństwo to zakończyło się rozwodem. Następnie w 1981 roku poślubił Irenę Morcińczyk. Niestety, kobieta zmarła 9 grudnia 2013 roku. Dopiero sześć lat później prezenter znów dał sobie szansę na szczęście i postanowił ożenić się po raz trzeci.

Karol Strasburger
01.09.2022 21:20 Karol Strasburger kochał Irenę do szaleństwa. Ich szczęśliwe małżeństwo zostało nagle zakończone w dramatyczny sposób

Karol Strasburger dziś jest mężem Małgorzaty Weremczuk, która dała mu jego pierwsze dziecko, gdy ten miał 72 lata. Zanim jednak prezenter został szczęśliwym ojcem, przez wiele lat był związany z inną kobietą, którą darzył ogromnym uczuciem, Ireną. Wcześniej jego ukochana była ze znanym kierowcą rajdowym i synem słynnego polityka, Andrzejem Jaroszewiczem. Ten nie szanował jej jednak tak, jak później robił to popularny prezenter.

Karol Strasburger
24.08.2022 21:58 Karol Strasburger w ogniu krytyki. Zadrwił z uczestniczki programu, afera sprzed lat rozgoryczyła internautów

Popularny prowadzący teleturniej „Familiada” skrytykowany przez fanów show za sytuację, która miała miejsce w 2018 roku. Karol Strasburger podczas jednego z odcinków produkcji zadrwił z figury jednej z uczestniczek. Teraz po czterech latach fani znów nawiązują do kontrowersyjnego nagrania. „Familiada” od lat jest jednym z ulubionych programów telewizyjnych Polaków. Telewidzowie uwielbiają oglądać zmagania dwóch drużyn, które jak najszybciej starają się odpowiedzieć na pytania prowadzącego show. Teraz internauci odkopali stare nagranie, na którym prezenter w nieprzyjemny sposób zwrócił się do jednej z występujących w programie kobiet i nawiązał do jej tuszy. Filmik do tego stopnia wciąż budzi żywe emocje, że postanowił na niego odpowiedzieć sam gwiazdor.

Karol Strasburger
17.08.2022 20:05 Młodsza o 37 lat żona Karola Strasburgera podsumowała ich małżeństwo. Gwiazdor aż zaniemówił

Karol Strasburger spowodował spore medialne zamieszanie, gdy okazało się, że w wieku 72 lat pierwszy raz zostanie ojcem i to jeszcze z partnerką młodszą aż o 37 wiosen. Znalazło się wiele osób, które spisywały ten związek na straty. A jak opisują go sami zainteresowani? Małżonkowie jakiś czas temu obchodzili trzecią rocznicę swojego ślubu. Przy tej okazji żona prezentera, Małgorzata Weremczuk postanowiła niejako podsumować ich dotychczasową relację. Jej słowa skomentował później mąż. Jak zareagował?

Karol Strasburger
09.08.2022 23:22 Reakcja Weremczuk na widok mebli po poprzedniej żonie Karola Strasburgera mówi wszystko. Oceniła wystrój domu

Karol Strasburger był w swoim życiu związany z kilkoma kobietami. Od 2019 roku jego żoną jest Małgorzata Weremczuk, która dała mu też pierwsze dziecko. A jak zniosła przenosiny do domu, który był w sporej części wystrojony przez poprzednią żonę prowadzącego teleturniej „Familiada”? Prezenter zamieszkał z Małgorzatą w swoim domu w Konstancinie-Jeziorna, w którym wcześniej rezydował z poprzednią, niestety zmarłą już małżonką, Ireną. Jak obecna żona zareagowała na urządzony przez nią dom?

Karol Strasburger EA
11.07.2022 20:26 Wyszło na jaw, skąd Karol Strasburger bierze swoje kultowe żarty. W końcu wyznał całą prawdę

Karol Strasburger kojarzony jest przede wszystkim z teleturniejem „Familiada”. Prezenter rozpoczyna każdy odcinek od żartu, jednak mało kto wie, skąd biorą się kultowe już dowcipy. Karol w jednym z wywiadów uchylił rąbka tajemnicy, zdradzając, skąd czerpie nazywane przez internautów „suchary”. Wyjawił również, z których żartów zdecydował się zrezygnować.

Karol Strasburger
09.07.2022 13:23 Zdjęcie Karola Strasburgera w samych slipkach na plaży, obejmującego żonę i Skrzynecką trafiło do sieci

Karol Strasburger pochwalił się w sieci zdjęciem z wyjazdu do Świnoujścia. Na udostępnionej fotografii towarzyszy mu żona, Marcin Łopucki, Katarzyna Skrzynecka oraz Piotr Szwedes. Trzeba przyznać, że prowadzący „Familiady” jest w świetniej formie! Okres wakacyjny trwa w najlepsze. Wszyscy Polacy tłumnie kierują się nad morze lub w góry i zażywają zasłużonego wypoczynku. Również nasze rodzime gwiazdy wyjeżdżają na urlopy, którymi chętnie chwalą się w sieci.

Karol Strasburger
06.07.2022 21:36 Ile dzieci ma Karol Strasburger? Jego żona jest młodsza od niego o 37 lat

Karol Strasburger już od dawna może czuć się spełniony jako aktor i prezenter, bo w końcu jest gwiazdą jednego z najpopularniejszych teleturniejów w historii polskiej telewizji. Długo nie mógł tak jednak mówić o swoim życiu prywatnym. Nie zawsze miał bowiem szczęście w miłości. Pierwsza dwa z jego małżeństw niestety nie przyniosły mu nawet choćby jednego potomka. Ta sytuacja zmieniła się dopiero po latach.

Karol Strasburger
22.06.2022 23:30 Karol Strasburger nie wytrzymał, powiedział o swojej żonie i córce. Tak naprawdę wygląda ich życie

Karol Strasburger przez wiele lat swojej kariery nie generował w zasadzie żadnych kontrowersji. To zmieniło się, gdy w wieku 72 lat po raz pierwszy został ojcem. Wówczas nie wszyscy przyjęli tę wiadomość dobrze. Krytykowano także jego małżeństwo z 37 lat młodszą kobietą. Wiele nieżyczliwych osób spekulowało, że ta relacja szybko się rozpadnie, na czym straci tylko biedna córka prezentera. Ostatnio mężczyzna wyjawił w rozmowie z „Faktem”, jak wygląda jego rodzinna więź. Krytykom może być teraz łyso.

Karol Strasburger
15.06.2022 12:50 Karol Strasburger jest wychudzony? Wiemy, co stało się popularnemu gwiazdorowi

Karol Strasburger wziął ostatnio udział w wydarzeniu charytatywnym o nazwie „Gwiazdy dzieciom”, które odbywało się w Grodzisku Mazowieckim. W jego trakcie oczy widzów wychwyciły, że prezenter wygląda nieco inaczej niż zwykle. Zdawał się być wychudzony. Wspomniane wydarzenie miało charakter pokazu mody, więc prowadzący „Familiady” zaprezentował się dosłownie z każdej strony. Przez to więcej osób mogło odnieść wrażenie, że znacząco schudł. Sam wreszcie odniósł się do tych pogłosek.

Karol Strasburger
13.06.2022 23:03 Ile lat ma Karol Strasburger? Ostatnie wieści wskazują, że zachowuje się jak młodzieniaszek

Karol Strasburger został ojcem w wieku 72 lat. Jego żona Małgorzata Weremczuk jest od niego młodsza od 37 lat. Być może te czynniki sprawiły, że aktor wciąż zachowuje młodzieńczą witalność. Jego poprzednia żona Irena zmarła po długiej chorobie w 2013 roku. Cierpiała na białaczkę. Prezenter spędził z nią ponad 3 dekady. Mimo tego ciosu odnalazł szczęście u boku wieloletniej przyjaciółki i współpracownicy.

Karol Strasburger
11.06.2022 15:42 Na jaw wyszła tajemnica związku Karola Strasburgera. Jak wygląda jego życie z 37-lat młodszą żoną?

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk rzadko pozują razem na ściankach. Aktor i prezenter znany jest ze swojej powściągliwości, jeśli chodzi o rodzinę i życie prywatne. Teraz jednak wyszło na jaw, jak wygląda jego związek z 37 lat młodszą żoną. Karol Strasburger poznał swoją obecną żonę lata temu, kiedy u jego boku stała Irena. Ich drogi skrzyżowały się w 2006 roku, a w późniejszym czasie małżeństwo często odwiedzało restaurację, gdzie Weremczuk pracowała jako menadżerka. Trwało to aż do 2013 roku, kiedy pierwsza partnerka prezentera zmarła po walce z chorobą. Niedługo potem Małgorzata została asystentką gwiazdora, a przyjaźń pomiędzy nimi rozkwitła jeszcze mocniej. Wreszcie zmieniła się w miłość, a ślub w 2019 roku był już tylko formalnością.

Karol Strasburger
16.04.2022 16:05 Karol Strasburger wyjawił sekret ws. swoich żartów w „Familiadzie”. Wiele osób jest zaskoczonych?

Karol Strasburger nieodzownie kojarzy się z „Familiadą”. Trudno się dziwić, w końcu prowadzi ten program już przez prawie 30 lat. Charakterystycznym elementem każdego show są żarty prowadzącego. Ten zdradził na ich temat tajemnicę. Prezenter wypowiedział się o nich w rozmowie z Rafałem Paczesiem, stand-uperem, który zaprosił go do swojego własnego talk-show.

Karol Strasburger
25.03.2022 14:49 W domu Karola Strasburgera zostały pamiątki po Irenie. Trzecia żona zdecydowała się na poruszające wyznanie

Karol Strasburger od czterech lat mieszka ze swoją trzecią żoną w domu pod Warszawą. Jakiś czas temu Małgorzata Weremczuk zdecydowała się na poruszające wyznanie. Zdradziła, że żyje wśród pamiątek po zmarłej ukochanej swojego męża, Irenie. Choć już wcześniej zdarzyło się mu stanąć na ślubnym kobiercu, Karol Strasburger przez lata przyznawał, że prawdziwą miłością jego życia była druga żona, Irena Morcińczyk. Ich małżeństwo trwało 32 lata, wspólnie przeżywali chwile radości i trudów, a w mediach uważani byli za idealną parę. Zjawiskowa córka zamożnego przedsiębiorcy, ze swoją blond czupryną i pięknym uśmiechem zawróciła w głowie aktora już w latach 80. Była niezwykłą osobą, obdarzoną wrażliwością i artystycznym okiem. To ona zmieniła rodzinny dom swojego męża w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornej w przytulne, małżeńskie gniazdo.

Karol Strasburger
21.03.2022 18:13 „M jak miłość”: Karol Strasburger dzisiaj zaskoczył wszystkich, ujawnił kluczowe wieści o serialu

Karol Strasburger wciela się w serialu „M jak Miłość” w postać Jerzego, który jest wmieszany w bardzo gorący ostatnimi czasy wątek. Dziś wieczorem będzie miało miejsce jego rozstrzygnięcie. Poinformował o tym sam aktor za pośrednictwem swojego Facebooka. Wiele sugeruje też zwiastun odcinka, który pojawił się już w serwisie YouTube.

Karol Strasburger
16.03.2022 10:31 Karol Strasburger głaszcze ciążowy brzuszek, a „ukochana” grozi mu palcem. Co się dzieje w „M jak miłość”?

Karol Strasburger jest najbardziej znany ze swojej roli prezentera w programie „Familiada”. Zajmuje się też aktorstwem, dzięki czemu możemy go podziwiać w serialu „M jak Miłość”. Tam odgrywa dosyć emocjonujący wątek. Mężczyzna wciela się bowiem w postać Jerzego, który został zdradzony przez młodszą o wiele lat żonę. Co teraz wydarzy się w jego wątku?

Karol Strasburger
12.02.2022 11:19 Kim była Irena Strasburger? Karol stracił ją po 30 latach małżeństwa

Karol Strasburger miał w swoim życiu kilka żon. Najdłużej był w związku małżeńskim z Ireną, która w ostatnich latach swojego życia borykała się z chorobą. Kim była? Ona również miała różnych partnerów, zanim zakochała się na dobre w znanym prezenterze.

Karol Strasburger
06.02.2022 22:39 Właśnie napłynęły smutne wieści o Karolu Strasburgerze. Gwiazdor ogłosił, co go spotkało

Karol Strasburger jest gospodarzem znanego teleturnieju Familiada. Prezenter podzielił się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi ojcostwa. Co bardzo smutne, internauci skrytykowali różnicę wieku pomiędzy prezenterem telewizyjnym a jego żoną. Karol Strasburger zaczynał swoją karierę jako aktor. Występy mężczyzny można obejrzeć w produkcjach takich jak: Noce i dnie, Klan, M jak Miłość czy Na dobre i na złe. Największą rozpoznawalność zyskał dzięki prowadzeniu od 1994 roku teleturnieju Familiada. Prezenter telewizyjny od 2019 roku jest w związku małżeńskim z Małgorzatą Weremczuk. Para niedawno powitała wspólne dziecko, córkę Laurę. Szczęście Karola Strasburga zniszczyli jednak internauci, komentując związek aktora z młodszą o 37 lat kobietą.

Karol Strasburger
24.01.2022 18:01 Karol Strasburger nie wytrzymał. Ceny leków dla dziecka i koszt jedzenia go przeraziły

Karol Strasburger został ojcem w wieku 72 lat. Jego córka Laura urodziła się w 2019 roku. Późne ojcostwo wymaga odpowiedzialnego podejścia – prezenter „Familiady” bardzo martwi się kosztami leczenia oraz podstawowych produktów. Najboleśniejszymi dla Polaków konsekwencjami rosnącej inflacji są coraz wyższe ceny towarów – w tym tak podstawowych, jak masło czy chleb. Ogromne różnice w kosztach ponoszonych na zakupach odczuwają nawet gwiazdy.

Karol Strasburger
22.01.2022 12:06 Już nie zobaczymy Urszuli Dębskiej w „Pierwszej miłości”. Zasmucający komunikat Karola Strasburgera

Karol Strasburger opublikował w mediach społecznościowych poruszający komunikat. Chodzi o Urszulę Dębską, która jest jego koleżanką z planu w serialu „Pierwsza miłość”. Aktorka ogłosiła, że ostatecznie żegna się z produkcją. Serial „Pierwsza miłość” emitowany jest na antenie Polsatu od 2004 roku. Obecnie trwa już 18. seria. Strasburger gra w nim od 2009 roku – wciela się w postać Karola Wekslera. Jego serialowa córka – Sabina Weksler – była grana właśnie przez Urszulę Dębską.

12.01.2022 13:43 Kim była poprzednia żona Karola Strasburgera? Irena Strasburger zmarła nagle po walce z chorobą

Karol Strasburger, gospodarz kultowego programu „Familiada”, ma za sobą ciężkie lata. W 2013 roku zmarła jego ukochana żona, Irena. Kobieta walczyła z poważną chorobą. Karol Strasburger już od 27 lat bawi publikę przed telewizorami. Jego sztandarowy program, „Familiada” po raz pierwszy wyemitowano 17 września 1994 roku. Kultowy format, w którym dwie „rodziny” walczą o nagrodę, zdobył serca Polaków i dla wielu osób był nieodzownym elementem niedzielnego relaksu. W 2013 roku światem show-biznesu wstrząsnęła wiadomość o śmierci Ireny, wieloletniej żony prowadzącego. Kim była olśniewająca ukochana Karola Strasburgera?

Karol Strasburger
07.01.2022 18:20 Karol Strasburger i inne gwiazdy odpowiadali na pytania dot. cen produktów

Początek nowego roku oznacza dla zdecydowanej większości Polaków znaczne podwyżki cen podstawowych produktów, co związane jest między innymi z galopującą inflacją. W związku z tym reporterzy „Faktu” postanowili dopytać polskie gwiazdy o znajomość aktualnie obowiązujących cen. Na pytania odpowiadał między innym Karol Strasburger.

Karol Strasburger niespodzianka od żony
07.01.2022 11:42 Kim jest żona Karola Strasburgera? Ich znajomość rozwinęła się przed śmiercią jego drugiej żony

Karol Strasburger i jego ukochana Małgorzata Waremczuk wzięli ślub w 2019 roku. Co ciekawe, para poznała się jeszcze przed śmiercią byłej partnerki prezentera, a początkowo łączyła ich tylko przyjaźń. Kim jest o 37 lat młodsza żona Karola Strasburgera? Gospodarz „Familiady” od ponad dwóch lat jest w związku małżeńskim z 37-letnią Małgorzatą Waremczuk. Para poznała się już w 2006 roku, a ukochana prezentera początkowo przyjaźniła się z jego byłą partnerką. Kim jest żona Karola Strasburgera?

Karol Strasburger
17.11.2021 18:24 Niepokojące wieści ws. stanu zdrowia Karola Strasburgera

Karol Strasburger w wieku 74 lat został ojcem i od tego czasu stara się dbać o swoją formę. Regularnie ćwiczy i cały czas rozwija się zawodowo. Okazuje się jednak, że ostatnio gwiazdor miewa kłopoty ze zdrowiem. Całej sprawie przyjrzały się magazyny i portale plotkarskie. Karol Strasburger zdecydował się na rodzicielstwo w późnym wieku, ale jak widać, dzięki temu zyskał jeszcze większą energię do działania.

Karol Strasburger
27.09.2021 19:32 Sprawa sądowa przeciw Strasburgerowi. Gwiazdor „Familiady” przerwał milczenie

W ostatnich dniach media żyją doniesieniami o konflikcie między Karolem Strasburgerem a Stanem Borysem. Choć panowie kiedyś się przyjaźnili, teraz toczy się między nimi rozprawa sądowa. Spór między Borysem a Strasburgerem zaczął nabierać na sile, kiedy celebryci zaczęli opowiadać o jego kulisach w mediach? O co dokładnie poszło?

Karol Strasburger
18.09.2021 22:02 Niespodziewana śmierć Ireny Strasburger wstrząsnęła Karolem. Długo nie mógł pogodzić się ze stratą

Karol Strasburger jest uwielbianym prowadzącym kultowy teleturniej „Familiada”. Mało kto wie, że w jego życiu wydarzyła się prawdziwa tragedia. Choroba odebrała mu żonę, a on sam długo nie mógł pogodzić się ze stratą ukochanej. Teleturniej „Familida” znają wszyscy Polacy. Ten słynny program TVP2 jest emitowany od 1994 roku. Obecnie liczy sobie 28 sezonów. Od samego początku jego prowadzącym jest Strasburger. Sam Strasburger, poza byciem prawdziwą osobowością telewizyjną, jest też aktorem filmowym i serialowym z ogromnym dorobkiem oraz zdobywcą kilku Telekamer. Niestety, w jego życiu prywatnym nie zawsze było równie radośnie.