Lifestyle.Lelum.pl > Karol Strasburger

Karol Strasburger

Karol Strasburger
10.08.2021 15:17 Karol Strasburger wyjawił porażające fakty ze swojego życia. „To się źle dla mnie skończyło”

Karol Strasburger w filmie 07 zgłoś się zagrał cyrkowego akrobatę. Jak się okazuje, gwiazdor rzeczywiście wiele lat temu był profesjonalnym cyrkowcem. Wszystko do czasu, gdy miał poważny wypadek. Karol Strasburger szerszej publiczności znany jest jako prowadzący programu Familiada. Być może niewiele osób wie, ale gwiazdor był kiedyś cyrkowcem.

Karol Strasburger
14.07.2021 21:56 Karol Strasburger opublikował wyjątkowe zdjęcie z 37 lat młodszą żoną

Karol Strasburger opublikował wyjątkowe zdjęcie ze swoją żoną Małgorzatą. Tym samym gwiazdor stanowczo uciął plotki o rzekomym kryzysie w ich związku. Karol Strasburger ożenił się z o 37 lat młodszą Małgorzatą w 2019 roku. Para po kilku miesiącach doczekała się pierwszego wspólnego dziecka.

Karol Strasburger
29.06.2021 16:37 73-letni Karol Strasburger już zbiera gratulacje. Program, który prowadzi był w mionionym sezonie najchętniej oglądany

Karol Strasburger ma duży powód do dumy. Aktor już zbiera gratulacje. Chodzi o jego program Familiada, który prowadzi od 27 lat. Okazuje się, że w minionym sezonie był najchętniej oglądany przez widzów TVP. Karol Strasburger gra w popularnych polskich serialach – M jak miłość, Pierwsza miłość. Jednak to Familiada wciąż jest jego największym sukcesem.

Karol Strasburger niespodzianka od żony
15.04.2021 16:48 37 lat młodsza żona Strasburgera zaskoczyła go, jak nigdy. Małgorzata zrobiła mu wielką niespodziankę z okazji urodzin

Karol Strasburger bez wątpienia nie zapomni niespodzianki, którą przygotowała dla niego żona z okazji urodzin. Prezenter do samego końca nie miał o niczym pojęcia. W jednym z wywiadów żona Karola Strasburgera przyznała, że jej mąż nie miał wieczoru kawalerskiego, ani nie świętował pępkowego, kiedy na świat przyszła ich córka. Z tego też względu Małgorzata Strasburger postanowiła urządzić mu w zeszłym roku imprezę urodzinową. Haczyk był taki, aby Karol Strasburger o niczym się nie dowiedział. – Loluś nie miał wieczoru kawalerskiego w sierpniu przed naszym ślubem, ani pępkowego w listopadzie, z okazji narodzin naszej córeczki, dlatego chciałam mu to oddać i zorganizowałam mu wieczór- niespodziankę przy okazji siedemdziesiątych trzecich urodzin, wśród najbliższych przyjaciół, którzy w tych ważnych momentach nie towarzyszyli mu – wyznała Małgorzata Starsburger.

Małgorzata Strasburger
14.04.2021 15:08 Na profilu Karola Strasburgera pojawiła się zdumiewająca informacja. „Zniknąłem na chwilę, bo przede mną mnóstwo nowych wyzwań zawodowych”

Karol Strasburger zamieścił na swoim facebookowym profilu niezwykły wpis. Choć w ostatnim czasie nie był zbyt aktywny w internecie, to miał ku temu specjalną okazję. Karol Strasburger znany jest ze swojego specyficznego poczucia humoru. W końcu nie bez powodu został on okrzyknięty polskim królem sucharów. Oczywiście tytuł ten zyskał dzięki swoim żartom opowiadanym w programie „Familiada”. Tym razem prezenter również postanowił poprawić humor swoich największych fanów, a przecież nie ma ku temu lepszej okazji niż prima aprilis. Właśnie z tej okazji na jego profilu na Facebooku pojawił się specjalny wpis.

Familiada
28.02.2021 11:38 To nie Karol Strasburger miał prowadzić ,,Familiadę”. Początkowo stawiano na uwielbianego aktora TVP i Polsatu

Popularny teleturniej Familiada mógł wyglądać całkowicie inaczej. Jeszcze przed oficjalnym wejściem programu na antenę TVP w 1994 roku do roli prowadzącego przymierzany był popularny aktor TVP i Polsatu, Paweł Wawrzecki. Tę zaskakującą informację przekazano w programie POPkultura na łamach gazeta.pl. Ostatecznie wybór padł na Karola Strasburgera, czego żaden z fanów nie może żałować. Familiada gości na ekranach telewidzów TVP od ponad 25 lat, a jego gospodarzem nieprzerwanie do dziś, jest Karol Strasburger. Ciężko sobie wyobrazić kogoś innego na jego miejscu, jednak fakty są takie, że początkowo jego rolę miał pełnić znany m.in. z serialu Złotopolscy, Paweł Wawrzecki.

Familiada
13.02.2021 23:09 Zabawna wpadka w ,,Familiadzie”. Odpowiedź wywołała śmiech prowadzącego

Uczestnik jednego z najnowszych odcinków programu Familiada zaliczył zabawną wpadkę na antenie, która szybko stała się hitem Internetu. Mężczyzna nie popisał się znajomością zwierząt ze szczypcami. Karol Strasburger nie mógł się powstrzymać, aż parsknął ze śmiechu. Familiada już od prawie 30 lat zabawia widzów przed telewizorami. Niejednokrotnie mogliśmy być świadkami zabawnych lub bezsensowych odpowiedzi uczestników show, a słynne żarty prowadzącego stały się niejako symbolem programu. Tym razem wpadkę zaliczył Marcin z zespołu tenisistów.

Familiada
03.01.2021 20:59 Ogromna wpadka w "Familiadzie”. Prowadzący próbował ratować sytuację, było coraz gorzej

Wpadki w programie “Familiada” to już praktycznie norma. W ostatnim odcinku, który przypomniano w telewizji, też nie obyło się bez potknięć. Jeden z uczestników zaliczył niezłą gafę. Choć Karol Strasburger próbował ratować mężczyznę z opresji, nie udało się. “Familiada” od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. W niedzielnym odcinków jeden z uczestników musiał wytypować rodzaj miodu pszczelego. Pytanie sprawiło mu nie lada trudność.

Żona Karola Strasburgera
13.10.2020 00:49 36-letnia żona Karola Strasburgera przerwała milczenie. Powiedziała całą prawdę, ludzie nie chcą wierzyć

Państwo Strasburger rzadko wypowiadają się na temat swojego życia prywatnego. Tym razem było inaczej. Żona Karola Strasburgera postanowiła powiedzieć kilka słów o małżeństwie z dużo starszym aktorem. Fani są zadziwieni, że tak się potoczyła część ich życia. Prawda, jaka wyszła na jaw, może zszokować.Żona Karola Strasburgera postanowiła przerwać milczenie i powiedzieć kilka słów na temat jej życia z mężem. Wyznanie, jakim się podzieliła, jest zadziwiające. Wielu ludzi nie może uwierzyć, że wszystko tak się potoczyło. Fani aktora na pewno nie spodziewali się, że jego dużo młodsza małżonka będzie w stanie to wszystko wypowiedzieć.

Familiada
19.09.2020 19:23 „Familiada” świętuje 26 urodziny, oglądacie? Pamiętacie kultowe wpadki?

Familiada swoją premierą miała dokładnie 17 września 1994 roku, czyli już ponad 26 lat temu. Polski teleturniej opiera się na amerykańskim formacie Family Feud. Do dzisiaj cieszy się niezwykłą oglądalnością wśród wszystkich Polaków. Pamiętacie jakieś wpadki z tego programu?Familiada świętuje swoje 26. urodziny. Trudno uwierzyć, że od emisji pierwszego odcinka minęło już tyle lat. Polski teleturniej prowadzony przez Karola Strasburgera przyciąga przed ekrany telewizorów całe rodziny. Nierzadko bywa zabawnie, nie tylko za sprawą rozpoznawalnych już przez wszystkich żartów prowadzącego. Pamiętacie kultowe wpadki uczestników? Jeżeli nie, my je przypominamy. Te teksty przeszły do historii.

Małgorzata Strasburger
19.07.2020 18:54 73-letni Karol Strasburger przekazał radosną nowinę. Niesamowite, koledzy mogą mu zazdrościć

Karol Strasburger przekazał bardzo wesołą wiadomość. Do mediów trafiła jego wypowiedź. Koledzy mogą mu tylko pozazdrościć. Aktor jest bardzo zadowolony i chętnie opowiada o tym, co go czeka w najbliższej przyszłości. 73-latek ani na chwilę nie zwalnia.Karol Strasburger pod koniec listopada 2019 roku przywitał na świecie swoje pierwsze dziecko. Córeczka Laura rozwija się wspaniale i jest oczkiem w głowie swojego taty. Aktor do tej pory był skupiony tylko na rodzinie. W rozmowie z Jastrząb Post przyznał, że najbliższa przyszłość niesie nowe wyzwania, z których jest bardzo zadowolony.

karol strasburger z partnerką
02.07.2020 13:19 Karol Strasburger obchodzi dziś urodziny. Trudno uwierzyć które, czego mu życzycie?

Karol Strasburger obchodzi dziś urodziny. Aż trudno uwierzyć, że kończy 73 lata! Mimo tego, że jest już seniorem, aktor prowadzi aktywne życie. Jego czas zajmuje przede wszystkim rodzina – od ponad pół roku jest szczęśliwym tatą małej Laury. Z okazji urodzin aktora, życzymy mu przede wszystkim dużo zdrowia i sił do opieki nad rosnącą jak na drożdżach córeczką! Choć dla wielu decyzja o rodzinie w tym wieku może być zaskakująca, prowadzący Familiadę twierdzi, że to najszczęśliwszy i najbardziej świadomy czas w jego życiu. A Wy, czego życzycie Karolowi Strasburgerowi?

karol strasburger
12.06.2020 17:55 Karol Strasburger na zawsze znika z telewizji? Wszystko przez jedną ważną rzecz

Karol Strasburger rezygnuje z pracy w telewizji? Jak się okazuje aktor i prezenter telewizyjny przeżywa teraz ważny okres w życiu i nie ma zamiaru marnować go na pracę. Jak przyznał w rozmowie z Faktem, teraz ma inne priorytety, a jego całą uwagę pochłania mała Laura. Gwiazdor zdradził, jak ma zamiar wychować córeczkę. Wyznaje jedną żelazną zasadę.Druga młodość aktora dla wielu jest czymś wspaniałym. Inni nie szczędzą złośliwych komentarzy na temat 35-letniej żony i późnego tacierzyństwa. Tak czy inaczej, Karol Strasburger jest bardzo szczęśliwy i nie chce wynajmować osób do opieki nad córeczką. Dlatego ograniczył swoją pracę do minimum.

karino
14.05.2020 18:00 Kto pamięta nazwę serialu? Pierwszy odcinek wyemitowano w 1977 roku

Grażyna Barska rolą w serialu zyskała rzeszę fanów. Przygody młodej lekarki weterynarii śledzili wszyscy.Karino szybko podbiło serca Polaków. Mimo że historia składała się zaledwie z 13 odcinków, (nie do pomyślenia w dzisiejszych czasach 10-sezonowych serialów Netflix) zdołała pozostać w pamięci widzów do dzisiaj. Aż trudno uwierzyć, że pierwszy odcinek wyemitowano w 1977 roku. Kto z Was po jednym zdjęciu z kadru odgadł co to za serial?Karino to serial, który zdobył ogromną popularność. Nagrany w latach 70. opowiadał o perypetiach młodej i pięknej lekarki weterynarii, w której rolę wcielała się Grażyna Barska. Damska część widowni zasiadała przed telewizorami dla przystojnego amanta Karola Strasburgera. A wszystko działo się w pięknych okolicznościach przyrody i wokół pięknego, smagłego konia o tytułowym imieniu Karino.

syn
26.02.2020 21:22 Jeden z głównych aktorów odejdzie z ”Klanu”? Syn wyznał, że gwiazdor choruje

Syn znanego aktora wyznał, że jego tata choruje, a nawet ostatnio pilnie został przewieziony do szpitala. Z uwagi na tę okoliczność scenarzyści mają nie lada wyzwanie. Postać musi zniknąć z serialu na dłużej. Co się dzieje ze zdrowiem gwiazdora? Syn jednego z aktorów Klanu wyznaje, że jego tata ma poważne problemy zdrowotne. Wszyscy zaczęli się martwić, gdy aktora zabrakło na premierze filmu Blanki Lipińskiej 365 dni, w którym wcielił się w ojca głównej bohaterki.

Familiada
10.10.2019 14:44 Uczestnik „Familiady” zaliczył wpadkę. Mężczyzna po studiach nie znał odpowiedzi na podstawowe pytanie

Familiada w tym roku obchodzi swoje 25. urodziny. Z tej okazji wieloletni gospodarz teleturnieju- Karol Strasburger opowiedział o pracy na planie programu, a także zdradził nieco kulis powstawania show. Jakie są wpadki w Familiadzie? Pewien uczestnik po studiach nie znał odpowiedzi na podstawowe pytanie. Karol Strasburger jest ikona telewizji, a teraz znany jest głównie z roli gospodarza programu Familiada. Mało kto wie, że ten również jest świetnym aktorem i właśnie w filmie i teatrze stawiał swoje pierwsze kroki zawodowe. W tym roku kultowy teleturniej obchodzi okrągłe, 25 urodziny. Z tej okazji prowadzący udzielił obszernego wywiadu magazynowi Retro, w którym opowiedział o swoim stosunku do programu, a także zdradził jakie wpadki zdarzają się najczęściej uczestnikom.

familiada
21.05.2018 18:06 Familiada: ten odcinek przejdzie do historii. Wszyscy zaczęli muczeć jak krowy

Familiada to jeden z najbardziej popularnych teleturniejów w polskiej telewizji. Prowadzący, Karol Strasburger, cieszy się dość specyficznym poczuciem humoru. Również uczestnicy często popisują się niezwykłą fantazją w odpowiedzi na banalne pytania. Familiada gości na naszych telewizorach już od 1994. Nieprzerwanie prowadzona jest przez Karola Strasburgera, który stał się prawdziwą wizytówką tego rodzinnego teleturnieju. Teleturniej pokazywany jest w telewizji w weekendy i święta. Na czym dokładnie polega show? Prowadzący podaje hasła, a członkowie dwóch pięcioosobowych drużyn starają się wymienić najbardziej prawdopodobne, związane z nim skojarzenia. Liczba zdobywanych punktów zależy od tego, na ile popularne były podawane przez zawodników odpowiedzi w przeprowadzonym wcześniej sondażu.