Lifestyle.Lelum.pl > Dorota Wellman

Dorota Wellman

Dorota Wellman, Marcin Prokop
09.05.2024 10:36 Niestosowny komentarz Prokopa w DDTVN. Słowa o Wellman mogły być bolesne

Dzisiejsze wydanie programu “Dzień Dobry TVN” poprowadzili Marcin Prokop i Dorota Wellman. W pewnym momencie z ust dziennikarza padły słowa, które mogły być bolesne dla Wellman. Co takiego powiedział?

Anna Lewandowska, Dorota Wellman
25.04.2024 18:13 Dorota Wellman o Annie Lewandowskiej. Zrobiło się niezręcznie? Mocne słowa

Anna Lewandowska udzieliła w ostatnim czasie wywiadu, w którym przyznała, że ludzie często postrzegają ją jedynie jako żonę sławnego męża. Wyjaśniła, że to dla niej krzywdzące, bo gdyby nie była żoną Roberta Lewandowskiego, nadal byłaby pracowita. Te słowa wywołały burzę w sieci. Dorota Wellman pozwoliła sobie na uszczypliwy komentarz. 

Dorota i Krzysztof Wellman
04.04.2024 20:40 Tak Dorota Wellman biła się o serce ukochanego

Dorota Wellman od lat jest jedną z największych gwiazd TVN, a mimo to wciąż niewiele wiemy o jej życiu rodzinnym. Prezenterka chroni swoją prywatność, choć zdarza jej się uchylić rąbka tajemnicy. Ostatnio zdradziła, jak musiała walczyć o względy męża. Okazuje się, że rywalizowała z inną kobietą!

Dorota Wellman
03.04.2024 09:58 Wellman walczyła o względy lubego. Co zdecydowało, że są razem?

Dorota Wellman jest znaną i lubianą dziennikarką, która od lat współpracuje ze stacją TVN. Dziennikarka jest najbardziej kojarzona z programem śniadaniowym. I choć prawie każdy w Polsce ją zna, niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. Jak się okazuje, prezenterka walczyła o swojego męża z inną kobietą. 

Dorota Wellman padnie ze śmiechu
02.03.2024 11:43 Dorota Wellman padnie ze śmiechu? To przygotowali dla niej w "DDTVN"

Dorota Wellman bez cienia wątpliwości może pochwalić się tytułem jednej z najpopularniejszych i najbardziej cenionych dziennikarek w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że gdy prezenterki zabrakło w prowadzonym przez nią “Dzień dobry TVN” fani natychmiast zażądali wyjaśnień.

Dorota Wellman
15.02.2024 18:39 Dlatego Wellman nigdy nie pokazuje męża. Jest z nim od 36 lat

Dorota Wellman jest ze swoim mężem od 36 lat. Mimo to, dziennikarka nie lubi chwalić się swoim długim i udanym małżeństwem w mediach. Parę rzadko możemy ujrzeć wspólnie na salonach, a i w wywiadach nie zawsze pojawia się okazja do tego, by dowiedzieć się czegoś więcej. Dorota Wellman postanowiła jednak wreszcie zdradzić, dlaczego tak się dzieje. 

Miszczak o Dorocie Wellman
15.02.2024 09:35 Miszczak o Dorocie Wellman. Gorzkie słowa aż zdumiewają

Dorota Wellman bez wątpienia jest jedną z najbardziej cenionych polskich dziennikarek. Teraz po latach pracy w telewizji gwiazda ujawniła, jak wyglądały jej trudne początki. W programie "Gwiazdy Sołtysika" zdradziła też szokującą prawdę o relacji z Edwardem Miszczakiem.

Dorota Wellman, Krzysztof Wellman
08.02.2024 10:43 Dorota Wellman zdradziła kulisy 36-letniego małżeństwa, "jak w tyglu"

Dorota Wellman rozbawia tysiące osób prowadząc w duecie z Marcinem Prokopem “Dzień Dobry TVN”. Energetyczna para ma niezwykłe poczucie humoru, o którym można by pisać przeróżne historie. Niewielu jednak wie, że dziennikarka podobnie ekspresywna jest również w życiu prywatnym. Wraz ze swoim mężem Krzysztofem tworzy swoistą mieszankę wybuchową. Mimo to wytrzymali ze sobą już ponad trzy dekady. Spodziewalibyście się takiego obrotu spraw?

Prokop i Wellmann szczerze o Szymonie Hołowni
02.12.2023 13:46 Prokop i Wellmann szczerze Szymonie Hołowni. „Nie chcę wchodzić w tajemnice marszałka, bo…”. Czy oni o czymś wiedzą?

Od kiedy Szymon Hołownia objął funkcję Marszałka Sejmu, polityk wciąż zasypywany jest komplementami na temat swojego profesjonalizmu i świetnego odnajdywania się w nowej funkcji. Teraz głos zabrali jego dawni koledzy z pracy — Marcin Prokop oraz Dorota Wellman, którzy zdradzili, że znają kilka sekretów z życia lidera partii Polska 2050.

Dorota Wellaman / syn
10.09.2023 09:17 Syn Doroty Wellman na studiach NIE przyznawał sie do matki. Bolesne, co ujawniła na jego temat

Dorota Wellman jest w uwielbianą prowadzącą „Dzień dobry TVN”. Tym razem w studiu pojawiła się jednak jako gość. Miała ku temu bardzo ważny powód. Zdecydowała się opowiedzieć o swoim synu. Niezwykle przykre, co wyszło na jaw.

Jakie wykształcenie ma Marcin Prokop?
24.08.2023 17:35 Jakie wykształcenie ma Marcin Prokop? TO robił, nim został dziennikarzem... I został zwolniony dyscyplinarnie

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Marcin Prokop jest dziś jednym z najbardziej cenionych i charyzmatycznych dziennikarzy w naszym kraju. Mało kto jednak wie, że nowy juror “Mam Talent” wcale nie ma wykształcenia w tej dziedzinie, a w przeszłości zajmował się czymś całkowicie innym.

Dorota Wellman zachwyciła na jesiennej ramówce TVN
24.08.2023 10:19 Dorota Wellman inna, niż wszyscy. TAK paradowała na jesiennej ramówce TVN!

W środę gwiazdy stacji TVN zebrały się w Sopocie, gdzie ogłoszono ramówkę na nadchodzący sezon. Podczas tegorocznej jesieni na widzów czekać będzie wiele znanych formatów, choć część z nich w odświeżonej formie. Na wydarzeniu pojawiło się prawdziwe zatrzęsienie gwiazd. 

Dorota Wellman i Marcin Prokop w DDTVN
18.08.2023 12:27 Długo na to czekaliśmy. Radosne wieści o Dorocie Wellman i Marcinie Prokopie, w końcu razem na ekranie!

Twórcy programu “Dzień dobry TVN” pokusili się ostatnio o poważne zmiany w składzie prowadzących kultowego porannego show. Wielu znanych prezenterów z dnia na dzień straciło pracę. Teraz przekazano wieści na temat dwóch ulubionych gospodarzy - Doroty Wellman oraz Marcina Prokopa.

Dorota Wellman
21.06.2023 17:45 Ogromna czystka w TVN. Teraz Dorota Wellman pożegnała się z posadą, poznaliśmy przyczynę

Dorota Wellman już niedługo ma stracić posadę w programie na TVN-ie. Przez słabnącą popularność najprawdopodobniej zniknie on z anteny stacji już jesienią.W ostatnim czasie głośno jest o zmianach w tej telewizji. Do zwolnień doszło w programie “Szkło kontaktowe” i wydaje się, że to nie będzie koniec pożegnań w stacji z Wiertniczej w Warszawie.

Dorota Wellman
28.05.2023 19:10 Dorota Wellman o swojej nieobecności w mediach społecznościowych. Mocne słowa zadziwiły fanów

Dorota Wellman to jedna z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Pomimo tego, próżno szukać jej profilów w mediach społecznościowych. Wiele osób może być zdziwionych powodem takiego stanu rzeczy.Pomimo tego, że prezenterka nie udziela się w internecie, to fani i tak ją kochają i chętnie czytają wieści na jej temat. W wywiadach unika jednak prywatnych tematów i koncentruje się na sprawach zawodowych.

Dorota Wellman
02.03.2023 12:27 Dorota Wellman świętuje kolejne urodziny, nie mieści się w głowie, jaki wiek osiągnęła. Z Prokopem dzieli ją 17 lat

Duet Dorota Wellman i Marcin Prokop od lat bawi widzów programu “Dzień Dobry TVN”. Prowadzący są niezwykle charakterystyczni ze względu na swoje niebanalne poczucie humoru oraz… warunki fizyczne. Prowadzących różni przeszło 40 centymetrów wzrostu. Wellman ma 165 cm, a jej telewizyjny partner 206 cm. Ten kontrast sprawia, że jeszcze mocniej weszli oni w świadomość odbiorców programu. Warto też dodać, że Marcin Prokop jest znacznie młodszy i w tym roku skończy 46 lat.

Dorota Wellman
25.02.2023 13:49 Dorota Wellman w młodości. Urocze zdjęcie wyciekło do sieci

Media obiegło archiwalne zdjęcie, w pierwszej chwili aż trudno uwierzyć, kto się na nim znajduje. Dziś nieodłącznie związana z TVN, doświadczenie pozyskiwała w innych stacjach. Tak niemal 30 lat temu wyglądała Dorota Wellman. Dziś aż trudno uwierzyć, że przebojowa, bezpośrednia i wygadana prezenterka TVN w przeszłości była jedną z twarzy konkurencyjnej stacji. Pamiętacie program, który prowadziła?

Dorota Wellman
23.02.2023 19:05 "Przerażające jest to". Dorota Wellman nie wytrzymała, wyznała, jak bardzo boi się o swojego syna

Dorota Wellman jest jedną z tych osób, które absolutnie nie gryzą się w język. Gdy prezenterce coś się nie podoba, mówi o tym, a czasem nawet prowokuje do publicznej dyskusji. Otwarcie przyznała, co nie podoba jej się w Polsce.Swoje wątpliwości na temat kraju, a także obawy dotyczące syna wyjawiła w rozmowie z „Faktem”. Co jest dla niej przerażające?

Dorota Wellman
05.02.2023 18:49 Dorota Wellman o środowisku LGBT+. Wypowiedziała się, jak podchodzi do tematu ona, a także TVN

Dorota Wellman może być uznana nie tylko jedną z najpopularniejszych, ale też jedną z najlepszych dziennikarek w Polsce. Wszystko przez jej otwartość na świat i wnikliwość. W ostatnim wywiadzie poruszyła temat społeczności LGBT+.Prowadząca "Dzień Dobry TVN" rozmawiała z magazynem "Replika". Nie gryzła się przy tym w język.

Dorota Wellman
29.01.2023 21:39 Dorota Wellman zdziwiona tańcem Prokopa. Dzikie pląsy w „Dzień Dobry TVN”

Dorota Wellman zna Marcina Prokopa bardzo dobrze, ale nawet ona była zaskoczona tym, co zrobił ostatnio na wizji w „Dzień Dobry TVN”. Prowadzący w pewnym momencie zdecydował się na wykonanie ciekawej choreografii. Chwilę później wyjaśnił swoje zachowanie. Dlaczego więc zdecydował się na taki performens?

Dzień Dobry TVN
20.01.2023 00:03 „Dzień Dobry TVN” znika na chwilę z ramówki. Wszystko przez ważne wydarzenie. Wellman i Prokop przekazali informację

Produkcja programu „Dzień Dobry TVN” nie ma najlepszych informacji dla swoich telewidzów. Śniadaniówka na krótki czas znika z anteny, a to wszystko z powodu pewnego ważnego wydarzenia sportowego. Dorota Wellman i Marcin Prokop właśnie przekazali smutne wieści dla wszystkich wiernych fanów porannego show. Program nie zostanie wyemitowany w najbliższy piątek i sobotę.

Dorota Wellman
09.12.2022 11:25 Jeszcze więcej Doroty Wellman w „Dzień Dobry TVN”. Już niebawem pierwsza rozmowa w nowej odsłonie śniadaniówki

Od dłuższego czasu w mediach pojawiały się plotki na temat rzekomego odejścia jednej z największych gwiazd programu „Dzień dobry TVN”. Teraz Dorota Wellman osobiście wypowiedziała się na temat swojej przyszłości w stacji. Dziennikarka przez lata była jedną z najzabawniejszych i najbardziej charyzmatycznych prowadzących poranne show TVN. Jej duet z Marcinem Prokopem dla wielu telewidzów był powodem, aby usiąść przed odbiornikiem i włączyć odcinek śniadaniówki. Nic dziwnego, że większość z nas nie wyobraża sobie popularnego formatu bez znanej prezenterki. Teraz w końcu pojawiło się oficjalne stanowisko stacji, które szybko zostało potwierdzone przez samą zainteresowaną. Co z przyszłością gwiazdy w DDTVN?

Dorota Wellman
02.12.2022 11:42 Tomasz Kammel i Dorota Wellman prowadzą razem „śniadaniówkę”. Znamy powód

Tomasz Kammel jest etatowym prezenterem w „Pytaniu na śniadanie”. Dorota Wellman z kolei jest kojarzona z „Dzień Dobry TVN”, choć w przeszłości była również prowadzącą „śniadaniówki” TVP. Teraz na wizji pojawili się razem. Jak to możliwe? Osoby, które odpaliły media społecznościowe Kammela, mogły być nieźle zaskoczone, gdy zobaczyli go przy stole razem z Dorotą Wellman. Czy do nieoczekiwanej współpracy doszło w ramach telewizji?

TVP
09.11.2022 03:00 TVP pokazuje spot z Dorotą Wellman „potwierdzając” słowa Kaczyńskiego. Widzowie wiadomości przecierali oczy ze zdumienia

Telewizja Polska zaskoczyła telewidzów. W wieczornym wydaniu programu „Wiadomości” mogliśmy zobaczyć specjalny materiał, poświęcony sobotniej wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego. Słowa prezesa Prawa i Sprawiedliwości, w których nawiązał do młodych kobiet spożywających alkohol oraz wpływu tego na liczbę urodzeń w Polsce, wywołały prawdziwą burzę w sieci. Podejście polityka nie spodobało się sporej części internautów oraz wielu polskim gwiazdom, takim jak Agnieszka Woźniak-Starak, które postanowiły zabrać głos w sprawie. Teraz swoje stanowisko przedstawiła sama stacja TVP.

Dorota Wellman Marcin Prokop
04.11.2022 13:23 Dorota Wellman i Prokop byli sobą zmęczeni. Marcin wyjawił, że za dużo rzeczy musieli robić wspólnie

Dorota Wellman i Marcin Prokop bez wątpienia tworzą jeden z najbardziej charyzmatycznych duetów w Polsce. Prezenterzy od lat zaskakują nas swoim poczuciem humoru i dystansem do samych siebie. Teraz okazało się, że gwiazdy te też mogą mieć siebie dość. Prowadzący „Dzień dobry TVN” od zawsze stawiani są jako wzór do naśladowania w przypadku pracowania z kimś w duecie na planie programu rozrywkowego. Podczas niedawnego wywiadu dziennikarz zdradził, że bywały momenty, podczas których zarówno on, jak i jego partnerka mieli już dość bycia traktowanymi jako nierozerwalna jedność.

Dorota Wellman
25.10.2022 20:09 Prokop na wizji zaczął mówić o chorobie Doroty Wellman. Natychmiast zareagowała na słowa kolegi

Dzisiejsze wydanie „Dzień Dobry TVN” wreszcie poprowadziła Dorota Wellman. W paru poprzednich odcinkach jej stały współprowadzący, Marcin Prokop, musiał występować z innymi prezenterkami. Stacja tłumaczyła nieobecność jego partnerki chorobą. Na temat stanu zdrowia Wellman nie podawano jednak żadnych szczegółów, przez co widzowie dociekali jeszcze bardziej. Dziś reakcje fanów i mediów skomentował Marcin Prokop. Znów poruszył temat choroby koleżanki.

Dorota Wellman
24.10.2022 23:14 Dorota Wellman zniknęła z DDTVN. Właśnie ogłoszono oficjalny komunikat w jej sprawie

Dorota Wellman od lat tworzy wraz z Marcinem Prokopem najbardziej lubianą przez widzów parę prowadzących „Dzień Dobry TVN”. Jakiś czas temu jednak przestała pojawiać się na antenie. Teraz stacja wydała komunikat w tej sprawie. Sądząc po komentarzach zamieszczonych pod oświadczeniem stacji, telewidzowie wprost nie mogą doczekać się kolejnego odcinka z udziałem sympatycznej prezenterki. Czy można na niego liczyć?

Marcin Prokop, Dorota Wellman
21.10.2022 19:58 Marcin Prokop i Dorota Wellman obnażyli prawdę na temat show-biznesu. Nie obyło się bez „wulgarnego” porównania

Marcin Prokop i Dorota Wellman nie patyczkowali się i nie przebierali w słowach. Ostro podsumowali swoje środowisko, obnażając całą prawdę o show-biznesie. Porównanie było grubiańskie, lecz niezwykle wymowne. Posypały się komentarze. Marcin Prokop i Dorota Wellman związani są z show-biznesem od ponad dwóch dekad. Ona zaczynała jako prezenterka, a następnie dyrektor programowy w radiu, on zaś po zwolnieniu z banku zaczął publikować swoje teksty w prasie. Na dziennikarstwie zjedli zęby, a teraz ostro podsumowali swoje środowisko.