Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Niestosowny komentarz Prokopa w DDTVN. Słowa o Wellman mogły być bolesne
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 09.05.2024 10:36

Niestosowny komentarz Prokopa w DDTVN. Słowa o Wellman mogły być bolesne

Dorota Wellman, Marcin Prokop
fot. Instagram/dziendobrytvn

Dzisiejsze wydanie programu “Dzień Dobry TVN” poprowadzili Marcin Prokop i Dorota Wellman. W pewnym momencie z ust dziennikarza padły słowa, które mogły być bolesne dla Wellman. Co takiego powiedział?

Marcin Prokop i Dorota Wellman poprowadzili dzisiejsze wydanie "DDTVN"

Marcin Prokop i Dorota Wellman to jedna z najbardziej lubianych przez widzów par prowadzących “Dzień Dobry TVN”. Od wielu lat tworzą na ekranie zgrany duet. Nawet kiedy pojawiały się doniesienia o kolejnych zwolnieniach w show, ich to nie dotyczyło. 

Przypomnijmy, że w zeszłym roku w programie doszło do istnych roszad personalnych. Z “DDTVN” pożegnało się wówczas pięć znanych nazwisk. Był wśród nich Andrzej Sołtysik, była też Małgorzata Rozenek-Majdan.

Dagmara Kaźmierska znowu w telewizji. Stacja puściła to wieczorem Emilia Dankwa o maturze z matematyki i polskiego. "Nie sprawdzałam klucza"

Te słowa Prokopa mogły być bolesne dla Wellman

Marcin Prokop jest doświadczonym dziennikarzem, prowadzącym i konferansjerem. Widzowie mogą być zatem mocno zaskoczeni słowami, które w dzisiejszym wydaniu “DDTVN” skierował do Doroty Wellman, z którą współpracuje od lat. Prokop mówił akurat o dziennikarzu, który leciał samolotem F16.

Żadne z nas by się do F16 z różnych powodów nie zmieściło… - powiedział o Dorocie Wellman Marcin Prokop, zapowiadając kolejnego gościa. 

Jego słowa mogły być jak policzek dla Doroty Wellman. Czy współprowadzący chciał ją urazić, czy powiedział to nieświadomie? Tak czy inaczej, słowa Prokopa nie były zbyt miłe. 

Marcin Prokop, Dorota Wellman
Marcin Prokop, Dorota Wellman Fot. Instagram/dziendobrytvn

Fani uwielbiają duet, który tworzą Prokop i Wellman

Fani duetu Marcin Prokop i Dorota Wellman z pewnością szybko wybaczą dziennikarzowi tę wpadkę. Na oficjalnym instagramowym profilu programu ich duet zbiera mnóstwo pozytywnych komentarzy widzów.

  • Pozdrawiam całą ekipę prowadzących. 
  • Moi ulubieńcy!
  • Pani Doroto, pięknie Pani w bieli. 

A Ty który duet prowadzących lubisz najbardziej?