Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dorota Wellman o Annie Lewandowskiej. Zrobiło się niezręcznie? Mocne słowa
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 25.04.2024 18:13

Dorota Wellman o Annie Lewandowskiej. Zrobiło się niezręcznie? Mocne słowa

Anna Lewandowska, Dorota Wellman
Fot. KAPiF

Anna Lewandowska udzieliła w ostatnim czasie wywiadu, w którym przyznała, że ludzie często postrzegają ją jedynie jako żonę sławnego męża. Wyjaśniła, że to dla niej krzywdzące, bo gdyby nie była żoną Roberta Lewandowskiego, nadal byłaby pracowita. Te słowa wywołały burzę w sieci. Dorota Wellman pozwoliła sobie na uszczypliwy komentarz. 

Anna Lewandowska udzieliła głośnego wywiadu

Anna Lewandowska często udziela wywiadów, a jej słowa rozchodzą się szerokim echem w mediach. Dokładnie tak było tym razem. Żona naszego najlepszego piłkarza szczerze porozmawiała z Agnieszką Kobus-Zawojską, a jej słowa znalazły się w książce pod tytułem “Moja walka z depresją”. 

Żona Roberta Lewandowskiego opowiedziała m.in. o złych stronach ogromnej popularności i rozpoznawalności. Zdradziła, że jej bliscy dostawali pogróżki. Wyjaśniła, jak to jest żyć w cieniu legendy piłki nożnej. Zdecydowała się także na jeszcze jedno wyznanie. To właśnie te słowa wywołały burzę. 

Anna i Robert Lewandowscy
Anna i Robert Lewandowscy Fot. KAPiF
Lewandowska o występie Musiała w „TzG". Wyznała prawdę Spróbowała cateringu od Lewandowskiej: "Współczuję mężowi"

Lewandowska mówi o życiu w cieniu sławnego męża

Lewandowska opowiedziała, że często jest postrzegana jedynie jako żona swojego utalentowanego męża. Pożaliła się, że często jest niedoceniana. 

Poddaje się mnie pod ocenę i ironizuje, że mam pieniądze, bo jesteśmy razem, a nie przez własną pracowitość. Uważam, że owszem, gdybyśmy nie byli parą, nie byłabym tak rozpoznawalna. Jednak dalej byłabym ambitną, pracowitą i zmotywowaną kobietą. Taka po prostu jestem. Unikam skandali, jestem otwartą osobą, która zawsze stara się pomóc - przyznała. 

Wielu osobom nie spodobało się to wyznanie, a do ich grona zalicza się Dorota Wellman

Dorota Wellman
Dorota Wellman Fot. KAPiF

Dorota Wellman kometuje słowa Anny Lewandowskiej

Temat tego wyznania i samej rozmowy z Lewandowską został poruszony w czwartkowym wydaniu “Dzień Dobry TVN”. Do dyskusji postanowiła włączyć się Dorota Wellman, która dodała swoje trzy grosze. 

Na pewno jej to nazwisko nie przeszkadza, też niech nie robi takiego cyrku, bo przecież wiadomo, że nazwisko jej sprzyja... - dziennikarka ostro podsumowała Lewandowską. 

Myślisz, że trenerka odniesie się do tych słów?

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska Fot. KAPiF