Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Długo na to czekaliśmy. Radosne wieści o Dorocie Wellman i Marcinie Prokopie, w końcu razem na ekranie!
Martyna Pałka
Martyna Pałka 18.08.2023 12:27

Długo na to czekaliśmy. Radosne wieści o Dorocie Wellman i Marcinie Prokopie, w końcu razem na ekranie!

Dorota Wellman i Marcin Prokop w DDTVN
Dorota Wellman i Marcin Prokop w DDTVN, fot. kadr z programu "Dzień Dobry TVN"

Twórcy programu “Dzień dobry TVN” pokusili się ostatnio o poważne zmiany w składzie prowadzących kultowego porannego show. Wielu znanych prezenterów z dnia na dzień straciło pracę. Teraz przekazano wieści na temat dwóch ulubionych gospodarzy - Doroty Wellman oraz Marcina Prokopa.

Poważne zmiany w kadrze programu "Dzień dobry TVN"

Jakiś czas temu władze stacji podjęły decyzję o zmianach w strukturze programu, które być może zaowocują lepszą oglądalnością i pokonaniem swojej konkurencji z Telewizji Polskiej. Wielkie porządki rozpoczęto od zmiany prowadzących. W związku z niespodziewaną decyzją TVN-u z dnia na dzień pracę straciło wielu znanych gospodarzy śniadaniówki.

Z pracą na planie “Dzień dobry TVN” pożegnały się takie gwiazdy, jak Małgorzata Rozenek-Majdan, Agnieszka Woźniak-Starak, Filip Chajzer, Małgorzata Ohme, Anna Kalczyńska oraz Andrzej Sołtysik. Czy to oznacza, że reszta prowadzących może czuć się bezpiecznie?

Dzień dobry TVN.jpg
Prowadzący program “Dzień dobry TVN”, fot. KAPIF
Co się dzieje na grobie Patryka Perettiego? Utworzyły podwójny "mur", niespotykany widok

Dorota Wellman i Marcin Prokop przez długi czas nie pojawiali się w DDTVN

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że to właśnie nierozłączny duet prowadzących cieszy się największą sympatią telewidzów. Fani śniadaniówki doceniają ich naturalność, luźne, lecz jednocześnie profesjonalne podejście do zaproszonych gości oraz ogromne poczucie humoru, które towarzyszy im na każdym kroku.

Niestety, od pewnego czasu Dorota Wellman i Marcin Prokop nie pojawiali się zbyt często na planie “Dzień dobry TVN”. Niektórzy nawet zaczęli się obawiać, że dziennikarze podzielili los zwolnionych kolegów i koleżanek. 

Teraz stacja postanowiła odpowiedzieć na zadawane od dawna pytania i zażalenia internautów i zdradziła, kiedy ukochany duet pojawi się na antenie i wspólnie poprowadzi “Dzień dobry TVN”.

Marcin Prokop Dorota Wellman 1.jpg
Dorota Wellman i Marcin Prokop są ulubionym duetem telewidzów, fot. KAPIG

Dorota Wellman i Marcin Prokop powracają do "Dzień dobry TVN"!

Całe szczęście, w przypadku tych dziennikarzy, żadne zwolnienia nie wchodziły w grę. Prezenterzy po prostu byli związani innymi obowiązkami zawodowymi, które uniemożliwiały im regularne pojawianie się w porannym programie stacji TVN. Teraz jednak powracają na plan z nową siłą i energią do działania.

Wiemy, że czekaliście na tę wiadomość! Już w najbliższy weekend program poprowadzą Dorota i Marcin. Tęskniliśmy! 

W komentarzach naprawdę zawrzało. Fani nie kryją swojej radości z powrotu ukochanych prowadzących. Niektórzy z nich zaznaczyli nawet, że oglądają program “Dzień dobry TVN” tylko, jeśli to właśnie Dorota Wellman i Marcin Prokop zasiadają na kanapie gospodarzy.

Nareszcie !!!!!! Pierwszy raz obejrzę od wakacji bo z tamtymi parami szkoda było czas marnować. Pani Dorotka i pan Marcin super

Oj tak tesknimy

Najlepszy duet!

Tak, powinni pracować full time w DTVN

Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"