Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tak Dorota Wellman biła się o serce ukochanego
Paulina Korzec
Paulina Korzec 04.04.2024 20:40

Tak Dorota Wellman biła się o serce ukochanego

Dorota i Krzysztof Wellman
Fot. KAPIF

Dorota Wellman od lat jest jedną z największych gwiazd TVN, a mimo to wciąż niewiele wiemy o jej życiu rodzinnym. Prezenterka chroni swoją prywatność, choć zdarza jej się uchylić rąbka tajemnicy. Ostatnio zdradziła, jak musiała walczyć o względy męża. Okazuje się, że rywalizowała z inną kobietą!

Życie prywatne Doroty Wellman

Dorota Wellman należy do niezwykle lubianych gwiazd, które cieszą się ogromną sympatią wśród fanów pomimo życia z dala od blasku fleszy. Prowadząca „Dzień Dobry TVN” stroni od mediów społecznościowych, ale raz na jakiś czas udziela wywiadów, w których odsłania mniej znaną stronę swojej codzienności.

Prywatnie Dorota Wellman jest żoną Krzysztofa Wellmana, z którym tworzy udane małżeństwo już od ponad 35 lat. Para ma jedno dziecko – syna Jakuba, który współpracuje ze sławną mamą przy realizacji podcastu „WELLcome w popkulturze”. Prezenterka wielokrotnie wspominała o wyjątkowej więzi i bliskiej relacji z synem.

Dorota Wellman
Dorota Wellman, Fot. KAPIF
Dorota Wellman bez ogródek o relacji z synem: "Nie umrę i świat się nie zawali" Dorota Wellman cierpi na poważną chorobę. "Mam tak potworny ból, że trafiam do szpitala"

Kim jest Krzysztof Wellman?

Przeszło trzy dekady stażu małżeńskiego to nie lada osiągnięcie w celebryckim świecie. Krzysztof Wellman unika publicznych wystąpień, jednak chociaż para nie epatuje swoim szczęściem, ich małżeństwo uchodzi za wyjątkowo zgodne i trwałe.

Zawodowo Krzysztof Wellman zajmuje się fotografią, jest również uznanym operatorem filmowym. Okazuje się, że to właśnie praca połączyła przyszłych małżonków, ale o swoje szczęście u boku ukochanego Dorota Wellman musiała zawalczyć.

KAPIF_oryginal_K941133F.jpg
Krzysztof Wellam, Fot. KAPIF

Dorota Wellman o rywalizacji z inną kobietą

Okazuje się, że na początkowym etapie relacji ze swoim przyszłym mężem Dorota Wellman miała konkurencję w postaci innej kobiety. Pewnego dnia cała trójka wybrała się na wycieczkę w góry, gdzie niedopasowane buty znacznie utrudniły rywalce dziennikarki marsz.

Wykończyły ją te buty. W połowie drogi odpadła, a ja zostałam

– wspomniała cytowana przez „Dobry Tydzień” Dorota Wellman. Dotrzymując kroku swojemu towarzyszowi, gwiazda wywarła na nim duże wrażenie i tak zaczęła się ich wspólna, trwająca do dzisiaj wędrówka przez życie.