Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dlatego Wellman nigdy nie pokazuje męża. Jest z nim od 36 lat
Julia Bogucka
Julia Bogucka 15.02.2024 18:39

Dlatego Wellman nigdy nie pokazuje męża. Jest z nim od 36 lat

Dorota Wellman
AKPA

Dorota Wellman jest ze swoim mężem od 36 lat. Mimo to, dziennikarka nie lubi chwalić się swoim długim i udanym małżeństwem w mediach. Parę rzadko możemy ujrzeć wspólnie na salonach, a i w wywiadach nie zawsze pojawia się okazja do tego, by dowiedzieć się czegoś więcej. Dorota Wellman postanowiła jednak wreszcie zdradzić, dlaczego tak się dzieje. 

Perypetie rodzinne Doroty Wellman

Dorota Wellman od lat występuje w mediach w bardzo różnych rolach. Najbardziej znana jest z kariery dziennikarskiej, a pierwsze kroki w tej branży stawiała w radiu. Od lat możemy oglądać ją u boku Marcina Prokopa, z którym tworzy zgrany duet w śniadaniówce “Dzień Dobry TVN”. W przeszłości zajmowała się reżyserią filmów i tak właśnie poznała swojego męża Krzysztofa.

KAPIF_oryginal_K1093736F.jpg
Źródło: KAPiF

Para wspólnie pracowała nad produkcją “Schodami w górę, schodami w dół”, gdzie jej przyszły mąż pełnił funkcję fotografa. W ten sposób ich drogi się skrzyżowały, a uczucie zaczęło się rodzić. Para wzięła ślub w 1987 roku i wspólnie doczekała się syna Jakuba. W tym roku czeka ich 37 rocznica wspólnego życia.

Miszczak o Dorocie Wellman. Gorzkie słowa aż zdumiewają Dorota Wellman zdradziła kulisy 36-letniego małżeństwa, "jak w tyglu"

Dorota Wellman i perypetie związkowe

Niewiele słychać o życiu prywatnym Doroty Wellman, kobieta bardzo chroni swoje osobiste perypetie, nie pokazuje się również z Krzysztofem na salonach. Kilka razy postanowiła jednak uchylić rąbka tajemnicy dotyczącej jej małżeństwa. Jak się okazuje, ich życie jest wyjątkowo energetyczne.

“Nieustannie toczymy walkę o dominację, choć nie rzucamy w siebie talerzami. Nie ma u nas cichych dni, pakowania walizek. To związek, w którym ciągle się gotuje, jak w tyglu, bo muszę czuć w mężczyźnie opozycję do mojej wariacji. Kogoś, kto mnie ściąga na ziemię. A Krzysztof taki jest. Męski, trochę despotyczny, dzielny, stanowczy”

- opowiadała w rozmowie z “Faktem” Dorota Wellman.

KAPIF_oryginal_K1001530F.jpg
Źródło: KAPiF

W ich związku zdarzają się kłótnie, choć jak można się spodziewać, tak długi związek musi być w ostateczności zgodny i prowadzony z szacunkiem do siebie wzajemnie.

ZOBACZ TEŻ: Prokop i Wellmann szczerze Szymonie Hołowni. „Nie chcę wchodzić w tajemnice marszałka, bo…”. Czy oni o czymś wiedzą?

Dlatego Dorota Wellman nie pokazuje męża?

Dorota Wellman zdradziła niedawno dla “Świata Gwiazd”, że jej mąż jest uznaną postacią dla polskiego filmu. Pomimo tego, że nie widujemy ich wspólnie na eventach medialnych, widać, że dziennikarka lubi się chwalić dokonaniami partnera.

"Wiele lat pracował w kinematografii. I bardzo dużo filmów to są fotosy Krzyśka, które były bardzo ważną częścią filmowej reklamy. Dokumentacji, promocji. Ale też takich pamiątek z planu, które teraz pojawiają się w różnych wydawnictwach, w różnych książkach. Bez tych zdjęć z planu nie byłoby tej dokumentacji w filmie polskim"

Wiele osób zastanawia się, dlaczego małżeństwo z tak długim stażem tak usilnie stroni od pokazywania się publicznie. Odpowiedź na to pytanie pojawiła się w wywiadzie Andrzeja Sołtysika, w którym Dorota Wellman postanowiła wreszcie uchylić drzwi do swojego prywatnego życia.

“Mój mąż nie lubi eventów, to po pierwsze. Chodzi na eventy swoje. Po drugie, nie lubi być mężem swojej żony. Krzysztof Wellman ma na swoje osiągnięcia, swoją pracę, swoje życie. I nie będzie ogonem swojej żony, bo ma swój charakter, swoją osobowość. Zresztą uważa, że to nic nie jest warte, te eventy. A ja też nie chodzę na eventy, więc nie mogę go zabierać”

Jak widać, dominujący charakter Krzysztofa Wellmana może tutaj brać górę. Czy życie w cieniu uznanej dziennikarki mogłoby być dla niego rzeczywiście uciążliwe?