Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Dorota Wellman padnie ze śmiechu? To przygotowali dla niej w "DDTVN"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 02.03.2024 11:43

Dorota Wellman padnie ze śmiechu? To przygotowali dla niej w "DDTVN"

Dorota Wellman padnie ze śmiechu
Dorota Wellman padnie ze śmiechu, fot. kapif; Instagram/@ddtvn

Dorota Wellman bez cienia wątpliwości może pochwalić się tytułem jednej z najpopularniejszych i najbardziej cenionych dziennikarek w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że gdy prezenterki zabrakło w prowadzonym przez nią “Dzień dobry TVN” fani natychmiast zażądali wyjaśnień.

Zmiany w telewizji szokują telewidzów

Od dłuższego czasu jesteśmy świadkami metamorfoz, jakie mają miejsce za kulisami Telewizji Polskiej. Z pracą u publicznego nadawcy pożegnała się spora grupa dziennikarzy, pracujących do tej pory przy serwisie informacyjnym oraz kultowym porannym show “Pytanie na śniadanie”. Podobne zmiany możemy obserwować za kulisami Polsatu, gdzie ciągle żegnamy lub witamy nowe gwiazdy stacji.

W tym wszystkim warto wspomnieć o TVN-ie, który do tej pory nie zdecydował się na zaskakujące przemiany kadrowe lub programowe. Stacja do tej pory transmituje te same produkcje i zatrudnia te same gwiazdy. Nic więc dziwnego, że nagłe zniknięcie Doroty Wellman wywołało niemałe oburzenie wśród wszystkich telewidzów.

Dorota Wellman 1.jpg
Zmiany w telewizji szokują telewidzów, fot. KAPIF
Wściekłość ogarnęła gwiazdy po śmierci Lizy: "Spójrzcie jej w oczy" Kurzajewski wywalczył swoje w TVP! Wygryzł Babiarza?

Dorota Wellman zniknęła z DDTVN

Nie da się ukryć, że widzowie są mocno przywiązani do obecnych prowadzących porannego show TVN. Jednymi z ulubieńców publiczności jest duet Doroty Wellman oraz Marcina Prokopa, którzy urzekają swoim poczuciem humoru, otwartością oraz dystansem do samych siebie. Widzowie wielokrotnie podkreślali, że nie wyobrażają sobie “Dzień dobry TVN” bez udziału ich ukochanych prezenterów.

Nic więc dziwnego, że nagłe i niespodziewane zniknięcie Doroty Wellman wywołało niemałe poruszenie wśród fanów produkcji. W sobotnim wydaniu śniadaniówki na kanapie ujrzeliśmy Marcina Prokopa w towarzystwie Damiana Michałowskiego. Panowie szybko wyjaśnili jednak tę niecodzienną zmianę, a filmik z ich wypowiedzią szybko stał się hitem sieci.

Dorota Wellman 2.jpg
Dorota Wellman zniknęła z DDTVN, FOT. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: "The Voice Kids": Ida Nowakowska zaskoczona niecodzienną sytuacją.

Dorota Wellman padnie ze śmiechu, gdy zobaczy to nagranie

Na oficjalnym Instagramie “Dzień dobry TVN” pojawiło się krótkie nagranie, na którym widzimy jak Marcin Prokop oraz Damian Michałowski zwracają sie z apelem do swojej programowej koleżanki Doroty Wellman. Dziennikarka nie pojawiał się podczas sobotniego wydania show z powodu swojej wycieczki do Grecji, a to zmotywowało dziennikarzy do złożenia jej nietypowych życzeń.

Prezenterzy TVN postanowili wytłumaczyć fanom jej nieobecność, a przy okazji życzyć dziennikarce dobrego wyjazdu. Oczywiście, zrobili to w języku greckim, co sprawiło im nieco trudności. Panowie nie zamierzali się jednak poddawać, a swoim wystąpieniem rozbawili wszystkich internautów. Co na to sama Dorota Wellman?