Lifestyle.Lelum.pl > Dorota Wellman

Dorota Wellman

Dorota Wellman
04.06.2018 15:12 Dorota Wellman zmaga się z ciężką chorobą. Dopiero teraz wyjawiła prawdę

Dorota Wellman jest bez wątpienia jedną z najbardziej lubianych dziennikarek. Jako kobieta, wykazuje się szczególnym dystansem i poczuciem humoru, a uśmiech nie znika z jej twarzy. Jak się okazuje, czasem to tylko pozory, a Dorota cierpi na bardzo ciężką chorobę, która niszczy jej życie i dobre samopoczucie. Dziennikarka dopiero teraz postanowiła opowiedzieć o swoim problemie. Dorota Wellman tworzy niesamowity duet z Marcinem Prokopem i jako prowadzący są ulubioną parą widzów Dzień Dobry TVN. Dziennikarze prywatnie się przyjaźnią, a dzięki temu ich relacja jest bardzo naturalna, a fani kochają ich za poczucie humoru. Patrząc na uśmiechniętą Dorotę, z pewnością nikt nie pomyślałby, że może ona cierpieć na bardzo poważną chorobę, z którą stara się walczyć. Jak wyznała w wywiadzie, choroba staje się dla niej coraz bardziej uciążliwa i apeluje, aby ludzie zaczęli się badać i nie bagatelizowali przykrych objawów.

Dzień dobry TVN
25.05.2018 15:35 Prokopowi pękły spodnie w kroku. Wellman popłakała się ze śmiechu

Dzień Dobry TVN to program śniadaniowy, który uwielbiany jest przez widzów. Co ciekawe, nie jest to spowodowane samym programem, a szczególną sympatią cieszy się jedna z par prowadzących. Mowa oczywiście o Dorocie Wellman i Marcinie Prokopie. Ten duet potrafi rozbawić do łez nie tylko telewidzów, ale i samych siebie. Nie od dziś wiadomo, że Dorota i Marcin świetnie się czują w swoim towarzystwie. Para prezenterów w życiu prywatnym się przyjaźni, dzięki czemu ich relacja jest bardzo naturalna. Nie raz Marcin rozbawiał Dorotę i telewidzów, jednak to właśnie to wydarzenie przeszło do historii. Wellman i Prokop nie byli w stanie opanować śmiechu.

Dzień Dobry TVN
25.05.2018 13:02 To oficjalne! Dorota Wellman straciła pracę. „Zdecydowała się”

Dorota Wellman straciła pracę. Znana dziennikarka Dzień Dobry TVN zdecydowała się na bardzo odważny ruch. Wydaje się, że sezon wakacyjny nie zacznie się dla gwiazdy najlepiej, będzie żałować tej decyzji? Jeszcze w lutym pisaliśmy wam, że Wydawnictwo Bauer wprowadza na polski rynek nowy tytuł – Well, a dyrektor kreatywną została Dorota Wellman. Znana dziennikarka była również bohaterką pierwszej okładki magazynu. Wejściu na rynek Well towarzyszył skandal – pierwsze okładka została posądzona o plagiat. Dziennikarz modowy Michał Zaczyński zarzucił magazynowi, że mocno „inspirował” się niemiecką okładką pisma Barbara z 2015 roku. Zaczyński zwrócił uwagę również na tytuł obu okładek – on również był bardzo podobny. Teraz okazuje się, że magazyn najprawdopodobniej zniknie z półek – a Dorota Wellman straciła pracę!

wpadka w dzień dobry tvn
21.03.2018 14:04 DDTVN: Prokopa zabrakło w programie. Zastąpił go Filip Chajzer. Znamy powód

Podczas środowego wydania Dzień Dobry TVN w roli prowadzącego obok Doroty Wellman zasiadł Filip Chajzer. Czy będzie on nowym partnerem dziennikarki w śniadaniowym show? Widzowie DDTVN mogli czuć się zaskoczeni, kiedy podczas dzisiejszego programu Dorocie Wellman zaczął partnerować nie Marcin Prokop, a Filip Chajzer. Fani programu zaczęli spekulować, że ma on na stałe zastąpić Prokopa w roli prowadzącego program.

18.01.2018 18:05 Znany pisarz OBRAZIŁ Dorotę Wellman. Teraz nie chce jej zapłacić PÓŁ MILIONA złotych

W czasie „Czarnych Protestów” przeciwko zaostrzeniu prawa antyaborcyjnego doszło do ostrego konfliktu między znaną dziennikarką Dorotą Wellman a pisarzem Jackiem Piekarą. Po publicznej wypowiedzi Wellman popierającej protest, pisarz w chamski sposób skomentował jej słowa. Teraz nie chce zapłacić jej pół milion złotych zadośćuczynienia. Dorota Wellman w trakcie trwania Dzień Dobry TVN zabrała głos w sprawie protestów przeciwko zaostrzeniu prawa antyaborcyjnego. To nie spodobało się pisarzowi Jackowi Piekarze. Pisarz na swoim Twitterze napisał, że „Wellman nie grozi aborcja”. Zasugerował, że dziennikarka jest za gruba i za stara na to by ktoś chciał ją zgwałcić. – Do aborcji potrzebne jest zapłodnienie. Do zapłodnienia potrzebny jest seks. Dobrze wiedzieć, że Dorocie Wellman nie grozi aborcja!