Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dorota Wellman o swojej nieobecności w mediach społecznościowych. Mocne słowa zadziwiły fanów
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 28.05.2023 19:10

Dorota Wellman o swojej nieobecności w mediach społecznościowych. Mocne słowa zadziwiły fanów

Dorota Wellman
fot. KAPiF

Dorota Wellman to jedna z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Pomimo tego, próżno szukać jej profilów w mediach społecznościowych. Wiele osób może być zdziwionych powodem takiego stanu rzeczy.

Pomimo tego, że prezenterka nie udziela się w internecie, to fani i tak ją kochają i chętnie czytają wieści na jej temat. W wywiadach unika jednak prywatnych tematów i koncentruje się na sprawach zawodowych.

Dorota Wellman mocno przeżyła śmierć swojej mamy

Dorota Wellman zrobiła zawrotną karierę telewizyjną. Fani uwielbiają ją za niecodzienne poczucie humoru i za to, że głośno wyraża swoje zdanie w wielu tematach. Dziennikarce nie brakuje dystansu do siebie, co także daje jej sympatię widzów.

Niedawno zrobiła wyjątek i odkryła nieco szczegółów z życia prywatnego. Prezenterka przyznała, że gdy mierzyła się ze śmiercią swojej mamy, to musiała mieć uśmiech przed kamerami, co nie było dla niej łatwe.

Zaginione małżeństwo z Warszawy. Twierdzi, że był współpracownikiem Adama Jagły, ujawnił co zaobserwował

Dorota Wellman tłumaczy, dlaczego nie korzysta z mediów społecznościowych

Dorota Wellman zdecydowała się także opowiedzieć o braku aktywności w mediach społecznościowych. Nie tylko nie posiada w nich kont, ale także nie zamierza tego zmieniać.

- Media społecznościowe nie są mi do niczego potrzebne. Często pojawiam się w telewizji i nie chciałabym pojawiać się gdzieś jeszcze. Uważam, że bardzo szybko znudziłabym się ludziom. Nadmiar Wellman będzie do wyrzygania - powiedziała prezenterka portalowi “Pudelek”.

Dodała również, że nie chce dzielić się z obcymi życiem prywatnym.

Dorota Wellman nie potrzebuje większej rozpoznawalności

To dość niecodzienne podejście, ponieważ media społecznościowe dają w dzisiejszych czasach sporo możliwości, ale najwidoczniej Dorota Wellman nie potrzebuje większego blichtru i należy to docenić.

Prezenterka niedawno obchodziła urodziny. Pomiędzy nią, a jej współprowadzącym, Marcinem Prokopem jest ogromna różnica wzrostu, ale nie każdy wie, że dzieli ich także spora różnica wieku. Wellman jest starsza o 16 lat.

Dorota Wellman Marcin Prokop.jpg
fot. kadr z programu “Dzień Dobry TVN”
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik