Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Prokop i Wellmann szczerze Szymonie Hołowni. „Nie chcę wchodzić w tajemnice marszałka, bo…”. Czy oni o czymś wiedzą?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 02.12.2023 13:46

Prokop i Wellmann szczerze Szymonie Hołowni. „Nie chcę wchodzić w tajemnice marszałka, bo…”. Czy oni o czymś wiedzą?

Prokop i Wellmann szczerze o Szymonie Hołowni
Prokop i Wellmann szczerze o Szymonie Hołowni, fot. KAPIF

Od kiedy Szymon Hołownia objął funkcję Marszałka Sejmu, polityk wciąż zasypywany jest komplementami na temat swojego profesjonalizmu i świetnego odnajdywania się w nowej funkcji. Teraz głos zabrali jego dawni koledzy z pracy — Marcin Prokop oraz Dorota Wellman, którzy zdradzili, że znają kilka sekretów z życia lidera partii Polska 2050.

Zaskakująca droga kariery Szymona Hołowni

Dla wielu zaskoczeniem może być, jak bardzo w ciągu ostatnich lat zmieniała się droga kariery Szymona Hołowni. Gwiazdor rozpoczynał od prowadzenia kultowego show „Mam Talent”, gdzie wraz z Marcinem Prokopem tworzył jeden z najbardziej uwielbianych duetów polskiej telewizji. Niedawno jednak dziennikarz podjął decyzję o zmianie swojej ścieżki kariery i tym sposobem spróbował swoich sił w polityce.

Po początkowych staraniach o fotel prezydenta Rzeczypospolitej Polski Szymon Hołownia skupił się na prowadzeniu własnej partii politycznej pod nazwą Polska 2050. Szybko okazało się, że to wcale nie koniec jego rozwoju. Niedawno były prezenter objął nawet funkcję Marszałka Sejmu, co spotkało się ze sporym entuzjazmem jego sympatyków.

Szymon Hołownia przekazał o śmierci. Dopiero co odszedł jego przyjaciel, a teraz tragedia w domu rodziców Szymon Hołownia porównał Morawieckiego do jednego zwierzęcia. Internauci: "W punkt"

Szymon Hołownia otworzył Sejm dla dziennikarzy

Wraz z rozpoczęciem swojej kadencji jako Marszałek Sejmu, Szymon Hołownia wprowadził szereg zmian, które jego zdaniem mogą usprawnić funkcjonowanie posłów. Jedną ze zmian, o której zdecydowanie było najgłośniej w polskich mediach, było otworzenie Sejmu dla dziennikarzy.

Były prezenter postanowił ułatwić pracę swoim kolegom po fachu i zapewnić im łatwiejszy dostęp do informacji z sejmowych obrad. Jego zachowanie bardzo przypadło do gustu przedstawicielom mediów, którzy pochwalili polityka za jego postawę. Teraz głos w tej sprawie zabrali koledzy Szymona Hołowni — Marcin Prokop oraz Dorota Wellman, którzy w programie „Dzień dobry TVN” poruszyli temat Marszałka Sejmu.

ZOBACZ TEŻ: Marcin Prokop zamieścił w sieci nocne zdjęcie. Czy będzie chciał się z tego wytłumaczyć?

Marcin Prokop i Dorota Wellman znają sekrety Szymona Hołowni

W piątkowym wydaniu „Dzień Dobry TVN” Marcin Prokop i Dorota Wellman poruszyli temat zmian warunków pracy dziennikarzy w Sejmie. Pod koniec rozmowy prowadząca odniosła się bezpośrednio do dawnego redakcyjnego kolegi, który przez wiele lat był związany ze stacją TVN:

Nie chcę wchodzić w tajemnice marszałka, bo boję się, że się czegoś o jego lasce dowiem – wskazała żartobliwie Dorota Wellman.

Na to Marcin Prokop, który wraz z Szymonem Hołownią latami tworzył uwielbiany przez widzów duet, a także przez 11 lat wspólnie prowadził program „Mam talent”, bronił nieposzlakowanej opinii kolegi

Jeśli chodzi o tajemnice marszałka, to nie ma żadnych trupów w szafie. Szukajcie na próżno, nie znajdziecie. To naprawdę dobry człowiek.