Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dorota Wellman świętuje kolejne urodziny, nie mieści się w głowie, jaki wiek osiągnęła. Z Prokopem dzieli ją 17 lat
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 02.03.2023 12:27

Dorota Wellman świętuje kolejne urodziny, nie mieści się w głowie, jaki wiek osiągnęła. Z Prokopem dzieli ją 17 lat

Dorota Wellman
fot. TRICOLORS/East News

Duet Dorota Wellman i Marcin Prokop od lat bawi widzów programu “Dzień Dobry TVN”. Prowadzący są niezwykle charakterystyczni ze względu na swoje niebanalne poczucie humoru oraz… warunki fizyczne. 

Prowadzących różni przeszło 40 centymetrów wzrostu. Wellman ma 165 cm, a jej telewizyjny partner 206 cm. Ten kontrast sprawia, że jeszcze mocniej weszli oni w świadomość odbiorców programu. Warto też dodać, że Marcin Prokop jest znacznie młodszy i w tym roku skończy 46 lat.

Dorota Wellman świętuje urodziny

Dziś prowadząca programu “Dzień dobry TVN” świętuje swoje 62. urodziny. Ze stacją TVN związała się w 2007 roku. Przeszła do niej z TVP, gdzie prowadziła “Pytanie na śniadanie”, czyli konkurencyjny program śniadaniowy.

Wellman ma w swoim CV także współpracę przy tworzeniu kilku produkcji filmowych oraz role epizodyczne w serialach takich jak “39 i pół” czy “Niania”. Zgromadziła także wiele nagród za swoją działalność w branży medialnej. Pięć lat temu wygrała ranking „25 najcenniejszych polskich gwiazd 2018 roku” organizowany przez “Forbesa”.

Nagłe zniknięcie Justyny i Tomasza z "Rolnik szuka żony". Przekazali informację, skąd ten pomysł

Wellman i Prokop bawią się na urodzinach

Z okazji urodzin swojej gwiazdy stacja TVN zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie z Dorotą Wellman oraz jej współprowadzącym i Mateuszem Hładkim. 

Wszyscy są uśmiechnięci, a prezenterka w swoich dłoniach trzyma bukiet róż. Prokop dzierży drożdżówkę, na którą Wellman spogląda ze smakiem i podekscytowaniem. Fani nie mogą się nie uśmiechnąć, patrząc, z jakim dystansem do siebie podchodzi solenizantka. 

Życzenia od fanów dla Doroty Wellman

Rzecz jasna pod zdjęciem zaroiło się od życzeń dla uwielbianej przez wielu dziennikarki. W komentarzach można przeczytać:

Serdeczności Pani Dorotko.

Najcudowniejsza prowadząca ten program. Dużo zdrowia dla Pani Dorotki i prosimy sklonować dla nas Panią Dorotę abyśmy jako widzowie mieli jak najwięcej takiej kultury, mądrości , profesjonalizmu w waszych programach. Wszystkiego Najlepszego Pani Doroto.

Pani Dorotko przytulam mocno do serca. Dziękuję za wszystko co Pani robi dla zwykłych ludzi i dużo zdrowia i cierpliwości w tych czasach Pani życzę. Jest Pani moim wzorem do naśladowania mam nadzieję, że kiedyś będę mogła osobiście to powiedzieć Pani prosto w te mądre oczy.

 

Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces