Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Dzień Dobry TVN bez Wellman. U boku Prokopa już jest ktoś inny
Julia Bogucka
Julia Bogucka 21.05.2024 09:22

Dzień Dobry TVN bez Wellman. U boku Prokopa już jest ktoś inny

Marcin Prokop, Dorota Wellman
Fot. AKPA

Dzisiejsza odsłona “Dzień Dobry TVN” nie była taka jak zwykle. Marcin Prokop już wczoraj informował, że u jego boku nie zasiądzie stała kompanka — Dorota Wellman. Prosił wówczas widzów o zaproponowanie godnego zastępstwa. Już wiadomo, kto mu towarzyszy. Są godni wystąpienia zamiast znanej prezenterki?

Dorota Wellman i Marcin Prokop tworzą zgrany zespół

To od lat jeden z najbardziej uwielbianych duetów prowadzących “Dzień Dobry TVN”. Dni, w których na kanapie zasiadają Dorota Wellman i Marcin Prokop charakteryzuje jedno — wybitne poczucie humoru. Choć jak w przypadku każdego występu na żywo przeżyli wiele wpadek i przejęzyczeń, z każdego takiego kłopotu potrafili wyjść obronną ręką. Jedną z takich sytuacji była ta, którą widzowie obejrzeli na początku tego roku.

To wtedy Marcin Prokop wyraźnie się przejęzyczył podczas rozmowy o tradycyjnych polskich tańcach. Nawiązał wtedy do popularności nowego wówczas filmu w reżyserii Hugh Welchmana i Doroty Kobieli.

Będziemy państwu opowiadać o powrocie na parkiety dyskotek, wesel i innych potańcówek tradycyjnych polskich tańców. Jedną z przyczyn jest popularność filmu "Chłopy"... - powiedział prezenter.

Dorota Wellman natychmiast zareagowała, nie mogąc powstrzymać się od śmiechu. To przejęzyczenie wywołało uśmiech na twarzach wielu osób.

- Nie tyle "Chłopy", ile "Chłopi"... Chłopy to są tu, w studiu. (...) Nowy film, "Chłopy i lalki" - zareagowała prezenterka.

- "Chłopy i baby", dobry film - kontynuował żart Prokop.

W zasadzie niemal do końca trwania śniadaniówki tematem przewodnim było przejęzyczenie dziennikarza. Przy każdej możliwej okazji para prowadzących wspominała ten żart, ponownie prowokując salwy śmiechu u widzów i obecnych w studiu osób.

Masowe zwolnienia z DDTVN odbiły piętno na Kalczyńskiej. Ciągnie się to za nią do dziś "Stłuczka" w DDTVN. Krupińska aż złapała się za głowę!

Marcin Prokop zapowiedział nieobecność Doroty Wellman

Choć wielu oglądających czeka z utęsknieniem na dzień, w którym na kanapie programu “Dzień Dobry TVN” zasiądzie ta konkretna para prezenterów, okazało się, że nie zawsze wszystko może pójść zgodnie z planem. Wczoraj w mediach społecznościowych pojawiło się tajemnicze nagranie, na którym Marcin Prokop zdradza, że dziś rano nie zasiądzie obok niego Dorota Wellman.

Jeśli widzicie mą zasromaną twarz patrzącą tęsknie za okno, to dlatego, że tęsknię już za Dorotą Wellman, która jutro niestety nie będzie mogła ze mną poprowadzić „Dzień dobry TVN”. Widzę w tej chwili, jak, o tam gdzieś na Marszałkowskiej, odchodzi w siną dal. No i nie wróci na czas. Natomiast ja potrzebuję wsparcia. Pytanie: z kim powinienem poprowadzić jutrzejszy program? Kto powinien znaleźć się u mego boku?

Dziennikarz poprosił obserwatorów o zaproponowanie mu godnego zastępstwa dla stałej telewizyjnej partnerki. Choć nazwisk padło wiele, wśród komentarzy przebijał się jeden szczególny przekaz — według internautów nikt nie jest w stanie przebić Doroty Wellman i być godnym zasiadania na słynnej kanapie u boku Prokopa.

ZOBACZ TEŻ: Kupicha stracił prawo jazdy po wyjściu z DDTVN! Ktoś na niego doniósł

Kto zastąpił Dorotę Wellman u boku Marcina Prokopa?

Dzisiejszego poranka dziennikarz jak zwykle przywitał widzów w kolejnej odsłonie “Dzień Dobry TVN”. Rzeczywiście u jego boku nie pojawiła się Dorota Wellman, jak to się dzieje zazwyczaj. Część widzów z pewnością była wyjątkowo zawiedziona takim stanem rzeczy, inni natomiast z uśmiechem przyjęli zmianę. Do prezentera dołączyła nie jedna a cztery osoby. To Kinga Burzyńska-Piśko, Mateusz Hładki, Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz oraz Marcin Sawicki.

Brak Doroty Wellman został uzupełniony w świetnym stylu, co nie umknęło uwadze widzów. Cały skład wspólnie przygotowywał śniadanie mistrzów, które miało sprawić, że staniemy się tak duzi i silni jak Marcin Prokop. Widzowie poznali przepisy na burger wołowy z grilla, domowy sos BBQ, sałatkę z czerwonej kapusty z wędzonymi papryczkami chipotle, piklowanego zielonego ogórka oraz domowe bułeczki.

ddtvn story.png
Fot. Dzień Dobry TVN/Facebook