Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Ogromna czystka w TVN. Teraz Dorota Wellman pożegnała się z posadą, poznaliśmy przyczynę
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 21.06.2023 17:45

Ogromna czystka w TVN. Teraz Dorota Wellman pożegnała się z posadą, poznaliśmy przyczynę

Dorota Wellman
fot. KAPiF, Dorota Wellman

Dorota Wellman już niedługo ma stracić posadę w programie na TVN-ie. Przez słabnącą popularność najprawdopodobniej zniknie on z anteny stacji już jesienią.

W ostatnim czasie głośno jest o zmianach w tej telewizji. Do zwolnień doszło w programie “Szkło kontaktowe” i wydaje się, że to nie będzie koniec pożegnań w stacji z Wiertniczej w Warszawie.

Dorota Wellman straci posadę w TVN-ie?

Dorota Wellman od lat jest uwielbiana przez fanów. Szczególnie ceniona jest w duecie z Marcinem Prokopem, z którym prowadzi program “Dzień dobry TVN”. Sympatia widzów był tak duża, że gwieździe zaproponowano kolejne show.

Prezenterka prowadziła teleturniej "Kto to wie?", który sprawdzał wiedzę z życia codziennego uczestników. Zanim miał on swoją premierę nie uniknął porównań z kultową “Familiadą”. Trudno jednak powtórzyć było sukces produkcji TVP, przez co program prawdopodobnie zniknie z anteny.

Śmierć Anastazji. Policja ma w rękach klucz do rozwiązania zagadki, znalazł go przypadkowy przechodzień

Teleturniej prowadzony przez Dorotę Wellman zniknie z anteny TVN-u?

Według portalu Presserwis.pl teleturniej, który prowadzi Dorota Wellman, nie cieszy się dużą popularnością. Według badań Nielsen Media średnia oglądalność “Kto to wie?” to zaledwie 355 tys. widzów.

Zanim program zaczął swoją emisję, prezenterka uznawała swój angaż w nim za awans. Wydaje się jednak, że teraz jej optyka się zmieniła, ponieważ według krążących informacji TVN nie widzi miejsca dla teleturnieju w jesiennej ramówce.

Wielkie zmiany w ramówce TVN-u

Pasmo, w którym nadawany był teleturniej ma przejąć nowy program “Bitwa o gości”, a zaraz po nim emitowany ma być serial “Detektywi”, który wraca po kilku latach do ramówki TVN-u. Wydaje się, że to jeszcze nie koniec zmian, ale widzowie stacji muszą się uzbroić w cierpliwość.

Fani duetu Dorota Wellman i Marcin Prokop mogą jednak spać spokojnie, ponieważ nic nie wskazuje na to, aby prezenterka miała zniknąć również z “Dzień dobry TVN”.

Dorota Wellman Marcin Prokop Dzień Dobry TVN
fot. kadr z programu Dzień Dobry TVN
Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem