Lifestyle.Lelum.pl > Dominika Tajner

Dominika Tajner

Michał Wiśniewski rozstał się z czwartą żoną
23.11.2023 16:19 Michał Wiśniewski rozstał się ze swoją czwartą żoną po 6 latach. Powód zdumiewa

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych muzyków w Polsce, a jego życie prywatne dostarcza jeszcze więcej emocji niż zjawiskowe koncerty. Gwiazdor ma za sobą kilka nieudanych małżeństw. Teraz wiadomo, czemu nie wyszło mu z jego czwartą żoną.

Dominika Tajner
17.11.2022 22:22 Dominika Tajner przygotowuje się do walki. „Nie ukrywam, że się boję”

Dominika Tajner podjęła wyzwanie i teraz ostro trenuje przed nadchodzącą walką. Córka trenera i była żona Michała Wiśniewskiego zdecydowała się na coś, na co wiele gwiazd nie miałoby odwagi. Sama przyznała, że odczuwa lęk. Jako córka Apoloniusza Tajnera była już znana w mediach, jednak prawdziwą popularność przyniosło jej małżeństwo z liderem „Ich Troje”. Na fali rozgłosu wzięła także udział w „Tańcu z gwiazdami”, a teraz podjęła kolejne wyzwanie. Nikt by się tego po niej nie spodziewał.

Dominika Tajner
15.10.2022 11:39 Dominika Tajner podjęła trudną decyzję. Tak będzie teraz zarabiała pieniądze

Dominika Tajner przez lata zarabiała, prowadząc kariery znanych i lubianych osób. Długo odpowiadała chociażby za poczynania zespołu „Ich Troje”. Kobieta nie boi się jednak nowych wyzwań, szczególnie tych sportowych, dlatego zdecydowała się wykorzystać kolejną szansę na zarobek. Już opowiedziała o tym swoim fanom, choć ci nie wiedzą jeszcze zbyt dużo na temat nowego pomysłu Dominiki. Kobieta wyznała, że więcej informacji na temat tajemniczego projektu, w którym bierze udział zostanie zdradzonych w najbliższym czasie.

Dominika Tajner
18.08.2022 23:54 Dominika Tajner przeszła serię zabiegów. Pokazała, jak teraz wygląda jej twarz. „Siniaczków praktycznie nie ma”

Dominika Tajner postanowiła skorzystać z pomocy zabiegów upiększających, których efektami z dumą podzieliła się na swoim Instagramie. Już po tygodniu gwiazda zauważyła znaczne zmiany na swojej twarzy. „Buzia zrobiła się dużo fajniejsza” – powiedziała. Dla wielu gwiazd wygląd jest niezwykle ważny i gotowe są w niego zainwestować naprawdę duże pieniądze. Niektóre sławy wolą milczeć o przebytych zabiegach, a inne z dumą się nimi chwalą. Do tej drugiej grupy należy Dominika Tajner.

Dominika Tajner
01.05.2022 10:55 Dominika Tajner się zaręczyła. Znany polski sportowiec poprosił ją o rękę

Nieoczekiwane, radosne wieści przekazała była żona Michała Wiśniewskiego. Na Instagramie nieoczekiwanie zawitała relacja z pierścionkiem zaręczynowym, a Dominika Tajner oświadczyła, że powiedziała „Tak”. Jej wybranek to znany sportowiec. Kiedy w 2012 roku świat mediów obiegła wieść, że Michał Wiśniewski ponownie się ożenił, niewiele osób wróżyło parze powodzenie, opierając się na doświadczeniach muzyka z przeszłości. Trzeba jednak przyznać, że lider „Ich Troje” oraz jego managerka, Dominika Tajner stworzyli wyjątkowy związek, który zdołał przetrzymać wiele trudnych chwil. Ostatecznie para rzeczywiście się rozstała, choć w rozmowie z Sylwią Borowską była żona gwiazdora przyznawała, że nie była to łatwa decyzja. Teraz jednak, po 3 latach od rozwodu, kobiecie udało się wreszcie na nowo ułożyć życie. Nie tak dawno temu ujawniła, że jest zakochana, a teraz… pokazała pierścionek.

Dominika Tajner
21.04.2022 20:53 Wielka radość Dominiki Tajner. Właśnie wydało się z kim jest w związku

Dominika Tajner była w związku małżeńskim z Michałem Wiśniewskim do 2019 roku. Gdy para się rozstała, gwiazda próbowała ułożyć sobie życie z kolejnymi partnerami, jednak jej próby kończyły się niepowodzeniem. Niedawno okazało się, że Tajner weszła w kolejny związek. Póki co Dominika Tajner nie chce opowiadać zbyt wiele o swoim nowym partnerze. Przyznaje jednak, że jest z nim bardzo szczęśliwa i zamierzają wspólnie spędzić resztę życia. „Dawno nie byłam tak zakochana!” – mówi gwiazda w magazynie „Na żywo”.

Dominika Tajner
10.01.2022 11:07 Dominika Tajner już po operacji. Podziękowała lekarzowi: „Zrobił to perfekcyjnie”

Dominika Tajner ma już za sobą operację rekonstrukcji piersi, na którą zdecydowała się chwilę po usunięciu zmiany nowotworowej. Gwiazda udała się na zabieg do czeskiej Pragi. Dominika Tajner przez długi czas walczyła z nowotworem piersi. Po udanej operacji była żona Michała Wiśniewskiego zdecydowała się na rekonstrukcję biustu, aby móc znów poczuć się kobieco. Gwiazda podzieliła się swoją opinią na temat zabiegu na swoim Instagramie.

Dominika Tajner, Michał Wiśniewski
29.12.2021 11:03 Kim jest nowy partner Dominiki Tajner? To cios dla Michała Wiśniewskiego

Dominika Tajner, była żona Michała Wiśniewskiego, jeszcze niedawno wspominała w mediach o nowym związku, mającym rozpocząć jednocześnie zupełnie inny rozdział życia. Okazuje się jednak, że relacja z dwie dekady starszym Cypryjczykiem nie przetrwała próby czasu. Celebrytka singielką była jednak krótko – w jej życiu pojawił się bowiem kolejny partner.

Dominika Tajner
21.12.2021 12:24 Dominika Tajner przejdzie operację za granicą. Była żona Wiśniewskiego drży ze strachu, czuje się oszpecona

Dominika Tajner podzieliła się z fanami informacją o planowanym zabiegu. Była żona Michała Wiśniewskiego ma za sobą operację usunięcia guza z piersi. Teraz gwiazdę czeka jeszcze rekonstrukcja biustu. Dominika Tajner kilka miesięcy temu poinformowała o operacji usunięcia guzów z piersi. Po wygranej walce z nowotworem gwiazdę czeka jeszcze jeden zabieg za granicą.

żona Małysza
15.10.2021 19:13 Dominika Tajner wyznała, dlaczego musiała poddać się operacji: „Na USG okazało się, że mam wielkiego guza”

Dominika Tajner zyskała ogólnopolską rozpoznawalność dzięki małżeństwu z Michałem Wiśniewskim oraz udziałowi w jednej z edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Niedawno celebrytka przyznała w mediach społecznościowych, że zostanie poddana hospitalizacji. Teraz – ze łazami w oczach – wyjaśniła jej powód. Zdobyła się także na niezwykły apel.

Dominika Tajner i nowy parter
02.07.2021 10:42 Dominika Tajner bardzo schudła. Byłej żonie Wiśniewskiego udało się zrzucić 8 kg

Dominika Tajner schudła 8 kg. Była żona Michała Wiśniewskiego już niedługo stanie na bokserskim ringu. To właśnie ciężkim treningom zawdzięcza tak dużą utratę wagi. Dominika Tajner zmierzy się z dziennikarką show-biznesową Karoliną Motylewską. Walka odbędzie się 3 lipca.

Dominika Tajner i nowy parter
08.05.2021 09:51 Była żona Wiśniewskiego, Dominika Tajner związała się z 62-letnim partnerem

Po głośnym rozstaniu z Michałem Wiśniewskim Dominika Tajner ułożyła sobie życie u boku innego mężczyzny. Wyjaśniamy, kim jest nowy parter Dominiki Tajner. Dominika Tajner niespodziewanie dowiedziała się o końcu swojego małżeństwa z Michałem Wiśniewskim. Gwiazda nie ukrywała, że złożenie przez swojego byłego męża papierów rozwodowych było dla niej ogromnym zaskoczeniem. Przypomnijmy, że miało to miejsce, kiedy Dominika Tajner walczyła o kryształową kulę w programie „Taniec z gwiazdami”. Jednak byli już małżonkowie postanowili dojść do porozumienia i wciąż łączy ich przyjacielska relacja. Ze strony Michała Wiśniewskiego nie trzeba było długo czekać na wieści o jego kolejnym związku. Jednak z kim postanowiła związać się Dominika Tajner?

DOminika Tajner o dziecku wiśniewskiego
02.05.2021 17:18 Dominika Tajner o kolejnym dziecku Wiśniewskiego. „Jest gotowy na szóste”

Podczas jednego z wywiadów Dominika Tajner została zapytana o plotki na temat kolejnego dziecka Michała Wiśniewskiego. Była żona muzyka powiedziała, co o tym sądzi. Małżeństwo Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego zakończyło się w niecodziennych okolicznościach. Cała sprawa wyszła na jaw, kiedy Dominika walczyła jeszcze o kryształową kulę w programie „Taniec z gwiazdami”. Natomiast o samym rozwodzie dowiedziała się, kiedy jej były mąż złożył wszystkie niezbędne papiery w tej sprawie. Choć mogłoby się wydawać, że w takiej sytuacji rozstaną się w złej atmosferze, to stało się wręcz przeciwnie. Niedawno Dominika Tajner została zapytana o pogłoski dotyczące kolejnego dziecka swojego byłego męża. Jej odpowiedź jeszcze bardziej rozpaliła ciekawość fanów.

dominika tajner
16.04.2021 00:13 Dominika Tajner przyjaźni się z Justyną Żyłą. Właśnie ujawniła, o czym rozmawia z byłą żoną Piotra

Dominika Tajner przyjaźni się z Justyną Żyłą od czasu, kiedy obie panie wzięły udział w Tańcu z gwiazdami. Rozmawiamy o jedzeniu, facetach i miłościach – wyjawiła Tajner w rozmowie z Pomponikiem.pl. To jednak nie koniec, podczas rozmowy pojawił się także temat Marceliny Ziętek. O konflikcie Żyły i nowej partnerki jej byłego męża głośno było w całej Polsce. Mówiło się, że ostatecznie sprawą zajmie się sąd. Okazuje się, że Justyna śpi spokojnie.

Dominika Tajner
26.02.2021 17:34 Kim jest nowy partner Dominiki Tajner? Nie jest z Polski i ma oryginalne imię

Dominika Tajner od jakiegoś czasu jest w szczęśliwym związku. Była żona Michała Wiśniewskiego starała się jednak zachować w tajemnicy, kim jest wybranek jej serca. W ostatnim czasie zrobiła wyjątek od tej reguły i uchyliła rąbka tajemnicy. Mężczyzna nie pochodzi z Polski i ma dość nietypowe imię. Dominika Tajner odnalazła szczęście u boku niejakiego Demetrisa – właśnie tak nazywa się wybranek serca byłej żony Michała Wiśniewskiego, co zdradziła podczas rozmowy z portalem jastrzasbpost.pl.

Dominika Tajner
03.02.2021 22:29 Dominika Tajner uchyliła rąbka tajemnicy o swoim partnerze. Wiadomo, że nie jest Polakiem

Była żona Michała Wiśniewskiego ujawniła, kim jest jej nowy ukochany! Kto zdobył serce Dominiki Tajner? Wyjawiamy zaskakującą prawdę, wiele osób może być zdziwionych, kim jest wybranek jej serca. Dominika Tajner-Wiśniewska to była, czwarta z kolei, żona Michała Wiśniewskiego. Kobieta przez długi czas po rozstaniu z wokalistą zespołu Ich Troje prowadziła życie singielki, jednak niedawno się to zmieniło.

Dominika Tajner
22.01.2021 13:15 Dominika Tajner ogłosiła za pośrednictwem Instagrama, że jest zakochana

Dominika Tajner ma za sobą trudny czas. Rozstanie z Michałem Wiśniewskim mocno dało jej w kość. Zwłaszcza że muzyk szybko związał się z Polą, z którą aktualnie spodziewa się dziecka. Okazuje się jednak, że Dominika też jest szczęśliwa i zakochana. Dominika Tajner spełniała w się w Tańcu z gwiazdami, a w międzyczasie jej mąż Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód. Celebrytka nie kryła zaskoczenia i była bardzo rozżalona postawą ukochanego.

ślub
26.05.2020 23:31 Dominika Tajner przeżyła traumę przed ślubem z Wiśniewskim. Po latach wyjawiła całą prawdę

Dominika Tajner wzięła ślub z Michałem Wiśniewskim 30 czerwca 2012 roku. Na wytworną imprezę przybyło prawie 700 osób, co okazało się sporym wyzwaniem dla organizatorów. Największa trauma, to było układnie stolików. Wiadomo, było dużo gości i może nie każdy się lubi – powiedziała Tajner w wywiadzie z jastrzabpost.pl.Ślub Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner był wielkim wydarzeniem. Zresztą jak każdy ślub wokalisty zespołu Ich Troje. W ostatnim wywiadzie była żona Wiśniewskiego opowiadała o traumie i emocjach, jakie towarzyszyły jej przed wielką ceremonią. Nie obyło się bez nerwów i stresu, po latach ujawniła, co tak naprawdę działo się tuż przed wystawną imprezą.

Michał Wiśniewski
25.05.2020 16:20 Dominika Tajner o piątej żonie Michała Wiśniewskiego: „Może ta piąta będzie ostatnia”

Michał Wiśniewski mimo 47 lat na karku nie poddaje się i wciąż szuka szczęścia w miłości. Piosenkarz już dawno zapomniał o złotej zasadzie do 3 razy sztuka. W jego przypadku kolejnych szans jest znacznie więcej. Jego była żona Dominika Tajner ujawniła co myśli na temat kolejnego małżeństwa Michała – może to piąte będzie to ostatnie – cytuje byłą żonę Wiśniewskiego jastrzabpost.pl. Michał Wiśniewski jakiś czas temu po raz piąty wszedł w związek małżeński. Jego kolejną partnerką jest tajemnicza Paulina, o której nie wiemy zbyt wiele. Artysta wybrankę swego serca trzyma z dala od świata show-biznesu, jednak Dominika Tajner uchyliła nam rąbka tajemnicy. W rozmowie z portalem jastrzabpost.pl opowiedziała o swojej relacji z byłym mężem i co sądzi o niejakiej Paulinie.

michał wisniewski
04.01.2020 15:55 Była żona Michała Wiśniewskiego ma już nowego partnera? Fani nie mają wątpliwości

Była żona Michała Wiśniewskiego po raz kolejny postanowiła spróbować szczęścia w miłości. Wszystko wskazuje na to, że kobieta ma nowego partnera. Dominika Tajner z przytupem rozpoczęła Nowy Rok, a przeszłość raz na zawsze przekreśliła grubą kreską. Gratulacjom nie było końca. Dla Dominiki Tajner ubiegły rok zdecydowanie nie należał do najłatwiejszych. Przypomnijmy, że zaraz po tym, jak pożegnała się z Tańcem z Gwiazdami, zmarła jej babcia. Co więcej, w maju do szpitala trafił też jej ukochany 13-letni synek, Maksymilian. Z kolei pod koniec listopada media obiegły wstrząsające wieści, że Tajner wyłudzić miała milionowy kredyt.

kuchnia
14.10.2019 20:39 Partnerka Michała Wiśniewskiego żyje jak księżniczka. Artysta rozpieszcza ciężarną ukochaną

Partnerka Michała Wiśniewskiego jest oczkiem głowie piosenkarza. Wśród znajomych traktuje ją jak księżniczkę i nie szczędzi jej czułości. Ciężarna kobieta nie może się skarżyć na brak troski muzyka. Kim jest tajemnicza miłość Wiśniewskiego? Michał Wiśniewski dopiero dwa tygodnie temu rozwiódł się z Dominiką Tajner, ale postanowił przedstawić swoją nową ukochaną, Paulinę, najbliższym. Nowa partnerka Michała Wiśniewskiego towarzyszyła mu na urodzinach kolegi z zespołu.

dominika tajner
07.08.2019 16:15 Dominika Tajner zmagała się z ciężką chorobą ”Michał jej nie udźwignął’

Dominika Tajner zmagała się z ciężką chorobą, z którą nie mógł sobie poradzić Michał Wiśniewski. W najnowszym wywiadzie żona muzyka opowiedziała o swoich problemach zdrowotnych, a także kulisach rozstania z Wiśniewskim. Gwiazda zebrała się na intymne, szczere wyznania i nie oszczędzała przy tym znanego piosenkarza. Dlaczego ich małżeństwo się rozpadło i na co chorowała Dominika? Ich małżeństwo na pozór wydawało się idealne, a każdy mówił, że wreszcie Michał Wiśniewski się ustatkował. Kilka miesięcy temu piosenkarz złożył pozew o rozwód, co było wielkim zaskoczeniem również dla jego żony. Teraz z biegiem czasu Dominika Tajner zdecydowała się szczerze opowiedzieć o swojej ciężkiej chorobie, a także kulisach rozstania z Wiśniewskim. Mocne wyznanie gwiazdy.

01.08.2019 15:38 Dominika Tajner da w kość Michałowi Wiśniewskiemu? Media donoszą, że szykuje prawdziwą bombę

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozstali się ze sobą kilka miesięcy temu, kończąc tym samym trwający dziewięć lat związek. Jak podaje znany tygodnik, porzucona gwiazda znalazła dość nietypowy sposób, by zamknąć ten bolesny etap! Krok, na który miała zdecydować się córka Apoloniusza Tajnera, wiązałby się nie tylko z dość dużym rozgłosem, ale również znacznym przychodem finansowym. Wielbiciele uczestniczki Tańca z Gwiazdami z pewnością będą zachwyceni pomysłem, na który wpadła ich idolka!