Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim jest nowy partner Dominiki Tajner? Nie jest z Polski i ma oryginalne imię
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 26.02.2021 17:34

Kim jest nowy partner Dominiki Tajner? Nie jest z Polski i ma oryginalne imię

Dominika Tajner
fot. Serecki/ Wikimedia Commons https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.pl

Dominika Tajner od jakiegoś czasu jest w szczęśliwym związku. Była żona Michała Wiśniewskiego starała się jednak zachować w tajemnicy, kim jest wybranek jej serca. W ostatnim czasie zrobiła wyjątek od tej reguły i uchyliła rąbka tajemnicy. Mężczyzna nie pochodzi z Polski i ma dość nietypowe imię.

Dominika Tajner odnalazła szczęście u boku niejakiego Demetrisa – właśnie tak nazywa się wybranek serca byłej żony Michała Wiśniewskiego, co zdradziła podczas rozmowy z portalem jastrzasbpost.pl.

Dominika Tajner ma nowego partnera

Dominika Tajner już od wielu miesięcy jest zakochana bez pamięci. Była żona Michała Wiśniewskiego znalazła szczęście u boku tajemniczego mężczyzny, na którego temat niestety nie wiadomo zbyt wiele.

Sama zainteresowana przez długi czas starała się trzymać w tajemnicy tożsamość ukochanego, jednak w ostatnim czasie zrobiła wyjątek od tej reguły.

Do niedawna było jedynie wiadomo, że mężczyzna nie pochodzi z Polski. Dominika Tajner wyznała to w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Wybrańcem jest taki mężczyzna, z którym się znam trochę dłużej, jest troszkę ode mnie starszy. Bardzo jest dla mnie dobry i nie mieszka w Polsce. Teraz widujemy się głównie na kamerce, dlatego, że on mieszka na Cyprze i tam w ogóle był całkowity lock down jeszcze niedawno. Wybieram się do niego, jeżeli oczywiście COVID nas puści – zdradziła była żona Michała Wiśniewskiego.

Teraz jednak Dominika Tajner zdecydowała się ujawnić więcej informacji na jego temat.

Kim jest nowy partner Dominiki Tajner?

Wiadomo już, że nowy partner Dominiki Tajner to obcokrajowiec, teraz jednak fani byłej żony Michała Wiśniewskiego mogli poznać jego imię.

Mój partner ma na imię Demetris. Jest Cypryjczykiem, biznesmenem – powiedziała Tajner również w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl

Przy okazji wyraziła wielkie nadzieję, na rychły przyjazd swojego ukochanego do Polski:

Jeśli COVID pozwoli, chciałabym polecieć w marcu na kilka dni do mojego partnera. Mam też nadzieję, że Demetris później przyleci do Polski. Już był w naszym kraju, podobało mu się w Warszawie, Krakowie i Łodzitłumaczyła w dalszej części rozmowy.

My oczywiście życzymy, aby wszystkie plany zakochanych się spełniły.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: jastrzabpost.pl